@LaQueen zo begrijpelijk maar foei ons wel laten weten hè... @Vogeltje90 geniet er lekker van, klinkt heerlijk
Morgen weet ik het antwoord wel rond een uurtje of 8/9 denk ik. Deze registreerde vanaf 10 i.p.v. 25 hCG, toch? Dus bij negatief sowieso niet zwanger? Want bij 11 dpo zit je hoop ik al wel op 10?
Nou dames, vandaag 11 dpo (als het goed is) en een spierwitte predictor early.... ik had er best veel vertrouwen in, maar blijkbaar was ons best doen niet genoeg. Ik heb nu nog 15% kans op een positieve test volgens de statistieken, maar ik ben bang dat ik komende week ongesteld ga worden. Er kunnen zich 3 situaties voordoen: 1. Ik word de komende week ongesteld en ben niet zwanger (meest voor de hand liggend). 2. Mijn NOD is pas volgend weekend, waardoor ik iets te vroeg ben geweest. 3. Ik ben een trage HCG opbouwer. Ik wacht komende week even af en als ik zaterdag nog geen bloed heb gespot dan kan ik altijd weer even een test doen. Ik vermoed alleen wel dat ik nu na een negatieve early gewoon een menstruatie kan verwachten.
Jammer! Afwachten maar wat het wordt... of toch later of helaas niet gelukt.... succes met dat wachten weer (niks aan)
Zodra de test negatief is, is het even balen... maar vermoed ik gewoon ongesteld te worden en dat geeft wel weer een soort ‘rust’.
Woensdag 6 maart. Maar dat is gebaseerd op gevoel hoor. De vorige rondes werd ik 2 weken na ee eerste buikpijn ongesteld. Mijn laatste cyclus was 26 dagen (dan is dit een cyclus van 27 dagen), maar ik heb ook al een cyclus van 32 en die daarna van 31 dagen gehad. Het kan ook best zijn dat het dus het groeien van het eitje was en hij pas op donderdag T/m maandag ergens gesprongen is. Dan hebben we ook nog wel een klein kansje, want we hebben ook wel die woensdag en vervolgens nog de zaterdag seks gehad. Daarom doe ik dan eventueel zaterdag wel weer een test als ik nog niet ongesteld ben.
Aah kak @LaQueen, wat jammer! Het is nog heel even spannend dus, maar anders vol goede moed op naar ronde 2..!
Pff... ik haat de wachtweken. Ze maken me af en toe echt onzeker. Vandaag 5dpo, en beroerd en koortsig zonder koorts (koude rillingen ed) en laat ik dat nu net bij alle 3 de zwangerschappen gehad hebben rond innesteling.... het laat je toch denken... zou het deze ronde raak zijn??? Nog meer dan een week geduld hebben, ik kan je vast vertellen dat het hier waarschijnlijk een vroege test gaat worden
Hoi allemaal! Ik denk ik stap even binnen! Hoe gaat het hier met iedereen? Ik zie dat ondertussen het zwanger lijstje al langer is geworden.. Ik hoop voor de rest dat het ook snel raak mag zijn! @roever wat goed dat je hulp krijgt! Hier gaat alles goed..ik voel me goed! Misselijkheid is weg, zit weer lekker in mijn vel.. Eerste aankopen zijn gedaan.. Woensdag geslachtsbepaling! Zo spannend!
@LaQueen He wat balen Maar het kan nog alle kanten op, ik blijf nog voor je hopen! Als het niet raak is ga je de volgende ronde met ovu testen beginnen toch?
@LaQueen ahhh wat balen zeg! Maargoed het is nog niet je NOD, hopen kan en mag nog! Ik duim iig voor je! @Maritiem ik hoop het ook zo voor jou! Snap dat dit je toch aan het denken zet @exciting wat fijn dat het goed met je gaat! Lekker in je vel zitten is ook wel weer fijn dan! Ik kijk er naar uit, ga het nu echt merken. Bijna 16 weken al , meid wat gaat het hard! Heerlijk van genieten, ik ben benieuwd wat het geslacht is!
Dat zou fantastisch zijn, dan is ziek zijn de moeite wel waard. Ik ga voor je duimen! Ik weet het, eigenlijk zegt het nog vrij weinig. Ben er wel weer rustig onder. Voel alleen nu voornamelijk mijn borsten... dat was de vorige ronde niet het juiste teken, maar ik had het ook bij mijn dochter... eigenlijk zegt het dus niks. Ja, ik ga bij geen zwangerschap starten met ovulatietesten. Om de dag verplicht is niks voor ons. Als je nou weet wanneer je ei is, dan is dat allemaal wat makkelijker en spontaner. Nu was het best pittig met een peuter die niet helemaal fit was. In een gewone werkweek kan ik dat echt niet volhouden zo vaak. Klopt, ik ga sowieso niet meer voor NOD testen. Ook niet als blijkt dat ik nog niet zwanger ben. Afwachten (hoe moeilijk ook) is toch wel beter.
Even een vraagje voor de ervaren testers met de predictor (early). Toen hij ging lopen, zag ik een wit lijntje waar een 2e streep zou kunnen komen. Na een paar minuten was de test witter dan wit. Nu lees ik opeens bij anderen dat dat witte lijntje er normaal niet zit bij oplopen als iemand niet zwanger is, maar dit toch een vorm van reageren op hCG kan zijn.... geeft mij weer hoop, aangezien ik hooguit 11 dpo was en het nog kan in theorie. Vraag aan de ervaringsdeskundigen onder ons is dus eigenlijk... als je niet zwanger was, zag je dan ook dat witte lijntje bij oploop? Zo ja, dan weet ik even dat het echt niets zegt. Zo nee, dan ga ik denk ik woensdag (op NOD dit keer) toch mijn de actiontest gebruiken die ik nog heb liggen.
Sorry deze hoor je liever niet, maar ik had ook bij doorlopen zon wit lijntje en was toch echt niet zwanger .... hoop dat het voor jou anders is
Ik heb denk totaal één keer van de twintig testen zo’n vaag lijntje gehad. Maar echt verder altijd witter dan wit. Ik duim voor je !