Heb gelezen dat ze de antistoffen nog wel toe kunnen dienen, maar hoe en wat heb ik verder niet naar gevraagd.
Oh wat vervelend meid! Vaak hoor je dat je antistoffen hebt, zonder dat je dit weet van jezelf. Hoop dat dit bij jou ook zo is, en fijn als er nog antistoffen toegediend kunnen worden!
Ook ik zal me even weer melden... @LaQueen spannend en afwachten maar weer ... @Magnolia29 spannend even dus !! Hopelijk goede uitslagen
@Magnolia29 wat een rot nieuws! Hoe is het nu? Balen joh! @LaQueen hoe gaat het met je? Trek je het wachtbankje nog??
Jahoor, geen probleem! Nu 5 dpo, het vage klachten gedeelte begint altijd vanaf 9 dpo, maar daar ben ik mij nu heel erg van bewust. We hadden natuurlijk Pasen, dinsdag ben ik gaan lunchen en bijkletsen met een vriendin, woensdag ben ik op visite geweest bij een andere vriendin, gisteren had ik een bruiloft, vandaag alle wassen wegwerken, tassen inpakken en het huis even schoonmaken. We gaan morgen op vakantie (ook veel leuke dingen en dus afleiding) en zijn in de avond op 13 dpo weer terug. Ik kan dus de dag erna met 14 dpo mooi testen.
Oh wat heb jij het druk gehad! Heerlijk! Inderdaad, voor je dan thuiskomt zit je mooi op 14. Kun je ook niet veel te vroeg testen Waar ga je naartoe? Beetje jaloers hoor als je het niet wil delen ook prima natuurlijk! Geniet in ieder geval van je vakantie!
Hoi ! @LaQueen alvast een fijne vakantie gewenst! Wij hebben afgelopen woensdag de 20weken echo gehad. Alles is goed ! Zoooo fijn. En ik begin haar ook al te voelen zo nu en dan. Nog heel lichtjes ivm placenta die aan m'n buikwand ligt, maar toch!
Wij gaan een weekje naar Denemarken in een luxe huisje, mooi zwembad bij het park en dichtbij Legoland. Leuk voor dochter dus! Morgenavond zitten we lekker in het bubbelbad.
Ik ben echt gek op Denemarken! En Legoland is zo leuk, ook voor volwassenen Heel veel plezier, heerlijk vooruitzicht!
Hoe leuk! Hopelijk zit je nu lekker te bubbelen en geniet je van de vakantie! Voor de rest nog een fijn weekend en @Magnolia29 slechte zaak dat ze je zo lang laten wachten!!
Pfff meiden..... Ik lees en hoor zoooovaaaaaak dat mensen de babykleertjes, bijvoorbeeld maat 50, zo ongelooflijk klein vinden en zo schattig en dat men het zich niet kan voorstellen dat een baby zo klein is.... NOU, ik vind het anders niet zo klein!? Er komt ook nog een hoofd bovenuit en voetjes onderuit en als ik zo een pakje voor m'n buik houd dan sta ik doodsangsten uit voor de bevalling, maar misschien nog wel meer voor hoe een enorme buik ik dus ga krijgen! Ben ik de enige? Paniek!
Haha ik heb dat met het idee dat veel newborns meteen in 56 passen.. Maar tot nu toe nog geen paniek voor de bevalling
@LaQueen heel veel plezier ! Geniet ervan! @RobinBird ik heb gisteren serieus nog met een rompertje maatje 50 in mijn handen gestaan en dacht echt, dit is toch niet zo klein? Mijn kindje moet zo gezond mogelijk ter wereld komen, dat staat voorop. Maar toen mijn neefje geboren werd (echt een reus), dacht ik ook ‘mijn kindje mag best wat kleiner zijn’. mijn neefje was zo snel baby af.
Bedankt voor jullie reacties meiden. Het gekke is dat ik niet bang ben voor de pijn of de bevalling zelf. Ik ben vooral bang voor uitscheuren, zowel vaginaal als de huid op m'n buik. Ik vind striae opzich niet erg maar ik wil zo graag daarna weer strak zijn! En ja, ook dat bedoel ik qua down under èn m'n buik. Ik had zo een mooie platte buik en ik ben bang dat dat nooit meer strak wordt. Ben bang dat 't wel plat wordt, maar met losse huid... Heel egoïstisch/ijdel dus eigenlijk...
Joh, de helft is gewoon weer in shape na een jaar. Alleen met wat meet hangborst, maar dat ziet een ander in bikini of bh niet. Mijn buik is eigenlijk niets veranderd, is gewoon goed gekomen.
@RobinBird Precies dit! En ookal hoor ik bij die andere helft; het maakt me echt geen reet uit. Met kleding aan en een corrigerend hemdje zie je er niks van. En die twee weken per jaar dat ik op 't strand loop met m'n bikini heb ik er schijt aan. Dan lopen er wel veel ergere gevallen rond
Ik ben nooit strak geweest, dat scheelt... Ben nu tegen mijn verwachting in wel mooi zwanger behalve mijn buik zie je niks aan mij en van achteren gezien dus ook niet. Heb ook nog geen striemen. Voel me momenteel comfortabeler in bikini dan ooit door de buik lijken mijn benen slanker en sowieso is er nu geen vetrolletje te zien omdat hij strak opgeblazen is Ga na de zomer gewoon weer rustig verder richting mijn streefgewicht. Heb altijd met overgewicht gekampt en voor ik zwanger werd was ik 1 kilo van een gezond bmi verwijderd en 5 kilo van mijn streefgewicht. Vind het aankomen wel echt een dingetje though voel me ook wel een heel stuk papperiger, als een lopende drilpudding. Maar krijg gelukkig best veel complimentjes dus het zit echt in mn hoofd. En ze zeggen dat je er zoveel voor terugkrijgt..
Wat knap dat je bijna op een mooi gewicht zat . En zo te horen veranderd te rest van je lichaam momenteel niet en kom je dus alleen in gewicht aan door je buik. Ook dat is misschien moeilijk om te zien op de weegschaal, maar dat geeft zeker hoop voor straks na de bevalling . Een kind schijnt ook goed te zijn qua calorieën verbranden