Zojuist het eerste roze ding gekocht: een jasje. Is een hele stap voor mij haha. Ik ben persoonlijk niet erg van het roze òf blauw. Het woord 'genderneutraal' vind ik om te kotsen, maar ik denk wel dat ik daar van houd. We hebben veel groen, verschillende tinten. Ook wel veel neutrale/natuurtinten. Het jasje is door m'n vriend uitgekozen, zo schattig! En ben er nu heel blij mee. Misschien dat ik toch iets meer richting wat meer typische meiden-dingen groei. Overigens is het wel poederroze en geen fel/fuchsia roze. Hoe kijken jullie hier tegenaan? Zijn jullie van de typische jongens- of meisjes kleuren in kleding en spullen of ook wat meer neutraal?
Met een meisje zou ik geloof ik wel losgaan op oud-roze en vooral van die haarbandjes Maar ben verder ook vooral van de pasteltinten enzo. Denk dat 90% van wat ik nu heb ook door een meisje gedragen kan worden.
En wat voor haarbandjes bedoel je? Van die bandanas of meer van die dunnere bandjes met een grote bloem of strik er op? Ik vind bandanas altijd wel erg schattig .
@RobinBird ik snap je helemaal hoor, ik ben altijd tegen het magere aan geweest vanwege mijn PDS. Eerste weken voelde het heel confronteren dat ik opeens mijn buik voelde zitten. Ik had er ook echt last van, psychisch gezien. Droeg alleen maar wijde kleren. Nu nadat ik twaalf weken zwanger was, lukte het me op te zetten naar dankbaar zijn en trots. Schuldgevoel naar de baby kon ik ook loslaten. Voor striae ben ik ook heel bang, smeer nu al met goedjes. Kleertjes tot nu toe genderneutraal gekocht. Wanneer we weten wat het wordt, zal ik ook echt niet van alleen blauw of roze worden
Hebben jullie een babynestje of een mozes mandje? Of geen van beiden? En waarom? Ik wil graag een van de twee maar weet niet welke. Babynestje lijkt mij lekker zacht, mozes mandje lijkt mij veiliger qua ademen/rebreathing.
Hier word het een babynestje.. Heb niet zo'n fijne associaties met zo'n mandje.. maar dat is meer door vervelende dingen... Ik kan alleen niet kiezen welk babynestje het word haha!
De sleepyhead schijnt de meest veilige te zijn en daarnaast hoor ik ook tevreden reacties over de Doomoo Cocoon.
Bij onze dochter hadden we beneden gewoon de kinderwagenbak waar ze in lag, geen apart mandje of babynestje. Denk dat we dat met deze weer gaan doen.
Babynestje is hier ook nooit gebruikt ook al vond ik ze wel altijd mooi. hier lagen ze de eerste periode ook beneden in de box in de wandelwagenbak. en wat ik ook wel deed was een hoes van het aankleedkussen om het voedingskussen heen dan krijg je ook een soort babynestje.
Ik wil denk ook voor een babynestje gaan, heb ook al twee puckababy piep slaap/baker zakken gekocht. Lijkt me heerlijk voor de baby, nog even de geborgenheid extra benadrukken. Over een babynestje twijfels ik, maar nu lees ik dat ze ook ventilatie hebben. Ideaal! @Vogeltje90 https://www.baby-dump.nl/product/boxen/59/babynest/51308/doomoo-babynest/57825/doomoo-cocoon-grey/131803/?gclid=EAIaIQobChMIq7eZnuD54QIVFuJ3Ch1lvAKtEAUYASABEgJB2fD_BwE
@wolkje1994 Hier hebben we de inbakerdoeken ook erg veel gebruikt bij onze beweeglijke en onrustige dochter Ze lag er bij als rupsje, zo schattig haha! Maar het werkt zo goed, ze maakte zichzelf steeds wakker met haar handjes. Ga ze nu weer gebruiken. @Vogeltje90 Wat ga je hard joh, nog even en je mag beginnen aan het schrijven van je geboorteplan! Heb je hier al over nagedacht? Wat je wel/niet zou willen?
Hier ook een inbakerdoek van puckababy gekregen van vrienden. Ben benieuwd, als het bevalt dan wil ik er denk ik nog wel een bij voor als hij in de was moet @Magnolia29 het gaat inderdaad zooo hard! Ik weet het nog niet echt ga sowieso nog een cursus hypnobirthing doen en een rondleiding in het moederkindcentrum hier. En dan kijken of ik thuis wil proberen of meteen naar het ziekenhuis wil. Er zitten voor- en nadelen aan beiden... moeilijk! @LaQueen spannende week weer voor jou of zit ik een week mis??
@Vogeltje90 Klopt hoor! Zondag NOD, maar zit nu toch in Denemarken in een huisje met ouders en heb expres geen test meegenomen, dus er valt niet veel te testen met 11 dpo. De symptomen beginnen wel weer te komen, maar dat zijn ben ik bang weer PMS-klachten. Wel opeens felle steken soms, maar ook dát doet mijn lichaam wel vaker na ei. Oftewel, ergens hoop en ook juist weer niet.
Whaaaa, stel dat het negatief is, dan kan ik het wel een plekje geven. We hebben namelijk net te horen gekregen dat we 1 juli de sleutel van ons huis krijgen! Ik hoop natuurlijk op een positieve test, maar dit is toch wel heeeeel fijn nieuws hoor!