Beste dames gezien jullie in dit topic allemaal hormonen spuiten of hebben gespoten ben ik benieuwd of jullie mij kunnen helpen met de volgende vraag. Ik had deze rond met hormoon spuiten voor iui 1 grote follikel 18 mm en eentje die te klein was om mee te doen van 12 mm ongeveer. heb ik nu grote kans dat dit kleintje een cyste is geworden? Hoop het echt niet!
@ Blondie: Dat is een hele mooie test zeg!! Gefeliciteerd!! @ LW85: Hopelijk wordt je er vrijdag iets wijzer van @ limburger: Ik kan je helaas niet helpen. Heb geen ervaring met cystes... Kunnen ze je daar geen advies in geven in het zh? @ Hier: Wij gaan gewoon dit weekend al aan de slag. Vriend heeft gelukkig geen koorts (gehad), dus ga er maar even vanuit dat het voor nu geen nadelig effect zal hebben... benieuwd naar en tikkeltje zenuwachtig voor de semenanalyse.
Duna succes morgen voor je man. Mijn man vond het vreselijk om zijn zaad in te moeten leveren. Deed het wel zonder te zeuren hoor. Limburger, Het kan dat dat ei een cyste wordt, maar dat is echt niet met zekerheid te zeggen. Een kleine follikel wordt niet standaard een cyste. Er zit niets anders op dan afwachten. Citroen, Dat zei ik gisteravond ook tegen mijn man. Wat een vruchtbaar topic! Hopelijk verspreid het naar jullie, mijn duimen draaien in ieder geval.
@duna succes morgen voor je vriend. @limburger ik heb ook geen idee hoe dat zit ik heb wel een cyste gehad maar waar dat door kwam geen idee. Idd een vruchtbaar groepje mijn duimen draaien voor jullie! @mymiracle hoe hou jij je staande tot de eerste echo? Ik ben zo bang dat het niet goed is, probeer positief te blijven maar ik vind het lastig. Wel allerlei kwaaltjes al moet echt wat meer eten, ik eet nl nooit zoveel maar stond vandaag te shaken op werk en ik had ook ineens pijn in mijn onderrug dat is niet zo lekker als je achter een wastafel staat. Heb jij nog dingetjes waar je last van hebt?
Blondie, Welkom in een nieuwe onzekere periode, waarin je jezelf helemaal gek kunt maken....... Het is zo vreselijk spannend. Wat heb je ineens veel te verliezen he?! Ik heb een aantal kwalen. Ik ben flink moe, eet meer, heb nog steeds last van mijn darmen, heb op mijn werk ook meer last van mijn rug, heb hele volle borsten en pijnlijke tepels. Oh en ik kan flink onredelijk zijn😊 Hoe ik door de wachtweken heen kom voor de echo, uhm. Toegeven aan mijn angst, maar ook beseffen dat elke dag zwanger een dag zwanger is. Dat pakt niemand meer van me af. Nu ik over de 6 weken ben voel ik me wat rustiger. De andere miskramen waren allemaal voor de 6 weken. Natuurlijk kan het ook later misgaan....maar het voelt toch al als een mijlpaal. Het is hartstikke moeilijk en onzeker, maar je komt er doorheen. Uiteindelijk krijg je zekerheid.
Okee ik doe idd hetzelfde als jouw, toegeven aan mijn angst maar ook iedere ochtend weer blij als er niks aan de hand is. Ook gisteren zitten tellen bij hoeveel vrouwen die ik ken het de eerste keer goed ging en bij wie niet en dat waren er toch meer dan waarbij het mis ging. Dus probeer positief te blijven maar nog niet teveel te hopen. Vannacht ook een nare droom gehad dat er bloed kwam... Bah ben blij als ik over de 15 weken ben.
Ja precies. Oh die dromen... Naar he, dat je onzekerheid en angst op die manier gevoed wordt. Ik herken het helaas. De dromen zijn veel intenser en minder fijn sinds ik zwanger ben. Slaap er heel slecht door. Ik had ook bij de pretecho met 14 weken zoiets van oke, een druk bewegend kindje, alles lijkt goed te zijn, nu echt genieten MyMiracle!
Mymiracle en blondie. Ik herken jullie onzekerheid van mijn eerste zwangerschap. Oh man wat was ik bang dat er iets mis zou gaan. Ik heb altijd het gevoel had, ik moet het eerst maar gezond in mijn armen hebben. Uiteindelijk is dat gebeurt en wou ik achteraf dat ik er meer van genoten had... Ik had hg. Daardoor spuugde ik de eerste 30 weken elke dag... ik was altijd bang dat het kindje daardoor niet goed kon groeien. En aan het einde van de zwangerschap een aantal bloedingen gehad... ook dood eng maar uiteindelijk was alles met de baby altijd goed. Vertrouw op je lichaam en als iets niet goed voelt altijd de verloskundige bellen. Komt goed meiden
@Blondie GEFELICITEERD!!! @Blondie&Mymiracle oooooooooooooo zoooooooo herkenbaar die onzekerheid. maar vergeet idd niet te genieten meiden. Ik had toen ik was bevallen zo verdrietig dat ik niet meer zwanger was hihihi... had tot de 19 weken niet echt genoten ivm alle mk's en ma's. de 20 weken echo was ook nog mega spannend en daarna had ik eindelijk rust.
@ALL Nou vandaag was ''The Day'' In de ochtend wegen (cambridge) ben 3 kg afgevallen waarvan 1.7 vet!!! Dus ''dik'' tevree 13:20 bij de gyn.... daar was het toch even stukke minder. Vriendlief zijn uitslag; 5% goede bewegelijkheid (wel meer bewegelijkheid maar van 5% was de bewegelijkheid 100% top) a fijn das geen mooie uitslag. Daar waar de gyn 20.000.000 het liefst ziet hadden wij er maar 1.800.000 Uiteindelijk heb je er maar 1 nodig maar ja. Blij werden we er niet van. Maar toen kwamen mijn uitslagen *zucht* -een vorm van pcos -een vorm van endometriose -een vorm van de tegenhanger van endometriose Dan wat we al wisten; vaker geen eisprong. En een iet wat trager werkende schildklier maar niet zo laag dat er meds nodig zijn. Bloedonderzoek ivm de vele miskramen daar kwam niks uit. dus toch wel gewoon dikke vette pech. Maarrrrrrrrrrrrr los van mijn etnische achtergrond waar ik al een verhoogde kans op hart en vaat ziekte heb en zo ook suiker... is die kans met deze diagnoses nog iets hoger. Daarnaast gaf de gyn ook aan dat ik ook door de diagnoses een verhoogde kans heb ik de toekomst op kanker IN de baarmoeder. Als voor ons duidelijk is dat we geen kinderwens meer hebben raden ze ons/mij aan permanent aan de pil te gaan en deze door te slikken met eens in de drie maanden een stop van 4 dagen. OF de baarmoeder laten verwijderen. Voor nu is er niks aan de hand. Ik heb een menstruatie op wekker gehad.. daar start ik morgen mee. 7 dagen 3 pillen per dag. Ze verwachten 3 tot 5 dagen daarna een menstruatie. Op de eerste dag moet ik bellen om een fm te plannen voor op dag 10. We gaan weer hormonen spuiten alleen nu ipv Menopur gaan we GonalF spuiten en dan bij een goeie fm Pregnyll. Ik ben vandaag ff helemaal van de wap. Best verdriettttig nu. en toch ook blij dat we kunnen starten. Liefs Sjors
Wat een heftige uitslagen sjors! Ik snap dat je er verdrietig over bent. Lichtpuntje is wel dat jullie gestart zijn en dus weer een stapje dichterbij een klein wondertje. Niet makkelijk natuurlijk maar ik zou me nu eerst proberen te richten op de mmm en pas na de tijd over het hele vervolg. Knuffel voor jou meid!!
Jeetje Sjors dat was een heftige gesprek bij de gyn. Wat heb je veel negatief nieuws gehad zeg.....dat heeft even nodig om het te bevatten. Dat je verdrietig bent, kan ik me goed voorstellen. Heftig hoor meis! Geef jezelf vooral de tijd om te verwerken wat je allemaal gehoord heb. Dan eerst bezig voor een wondertje en daarna verder kijken qua baarmoeder. Wat goed dat je bent afgevallen!!!! Citroen en Sjors, Die angst is herkenbaar he?! Volgens mij hebben veel zwangere daar last van in de begin maanden. Ik moet zeggen dat ik het ook wel los kan laten hoor. Blondie, Die miskraam was met 5 weken en 5 dagen geloof ik. Bij alle 3 voelde ik niet veel bijzonders. Wel eens wat krampen, maar zeker niet meer dan dat ik nu voel. Het begon en eindigde met een bloeding, geen kramp/pijn niets. Oh en mijn testen werden steeds lichter voor dat het bloeden begon.
Heb het lijstje aangepast betreft mezelf Algemeen Blondie - 30 jaar - 1ste - PCOS - Menopur 150IE? - cyste 2cm - ZWANGER! Citroen - 25 jaar - 2de - PCOS - 125IE Puregon - ei - Afspraak: 17-03 FM1 Duna - 30 jaar - 1ste - onregelmatige cyclus- Gonal-F 50IE - ei - Afsraak: 16-03 semenanalyse, 21-03 FM1. LW85 - 27 jaar - 2de - PCOS - met eigen cyclus proberen - Afspraak: 18-03 intake gyn. MyMiracle - 28 jaar 2de - PCOS - Menopur 75IE - ei 15mm - ZWANGER! Roos - 36 jaar - 1ste - PCOS - Gonal f 75IE - 1 ei: 21mm ZWANGER! Sjorsjette - 34 jaar - 2de - - GonalF&Pregnyll + IUI - 17-03-2016 start Primoluut - zh bellen voor fm afspraak zodra de mentruatie start Pregnyl/spontane eisprong NOD Zwanger Roos, hartje gezien❤️, uitgerekend: 16-10-16 MyMiracle, 22-03 1ste echo, uitgerekend: 08-11-16 Blondie, 30-03 1ste echo, uitgerekend: 21-11-16(gok ik??)
@Sjorsjette: jeetje wat heftig alles bij elkaar! Hopelijk houden jullie toch eens een wondertje in je armen! Wbt de kans op baarmoederkanker, houden ze je nu voor altijd verscherpt in de gaten? Sterkte met verwerken zeg! Mijn tegenvallende nieuws valt helemaal in het niet bij dat van Sjorsjette. Ik moet mijn afspraak voor morgen gaan verzetten, ben al sinds maandagavond ziek, heb een hele heftige griep te pakken, rond de 40 graden koorts, pijn overal, luchtwegproblemen, lig alleen maar in bed. Ik ga het niet redden morgen naar het ziekenhuis op en neer te gaan en daarbij wil ik ook zeker niet met een griepvirus het ziekenhuis bezoeken als het geen noodgeval is. Ik laat nog weten wanneer mn nieuwe afspraak is.
Beterschap lw85! Hier vanmorgen eerste fm gehad. 2 eitjes te zien... 1 van 12 mm en 1 van 14 mm. Maandag weer terug. Verder heb ik utrogestan voorgeschreven gekregen om mijn lf te verlengen. Dat moet ik na de pregnyl gaan gebruiken.
Weer aangepast Algemeen Blondie - 30 jaar - 1ste - PCOS - Menopur 150IE? - cyste 2cm - ZWANGER! Citroen - 25 jaar - 2de - PCOS - 125IE Puregon - ei - Afspraak: 21-03 FM2 Duna - 30 jaar - 1ste - onregelmatige cyclus- Gonal-F 50IE - ei - Afsraak: 16-03 semenanalyse, 21-03 FM1. LW85 - 27 jaar - 2de - PCOS - met eigen cyclus proberen - Afspraak:intake gyn - nog plannen ivm ziek zijn. MyMiracle - 28 jaar 2de - PCOS - Menopur 75IE - ei 15mm - ZWANGER! Roos - 36 jaar - 1ste - PCOS - Gonal f 75IE - 1 ei: 21mm ZWANGER! Sjorsjette - 34 jaar - 2de - - GonalF&Pregnyll + IUI - 17-03-2016 start Primoluut - zh bellen voor fm afspraak zodra de mentruatie start Pregnyl/spontane eisprong NOD Zwanger Roos, hartje gezien❤️, uitgerekend: 16-10-16 MyMiracle, 22-03 1ste echo, uitgerekend: 08-11-16 Blondie, 30-03 1ste echo, uitgerekend: 21-11-16(gok ik??)
@Citroen Wat fijn 2 eitjes!! Hopen dat ze lekker groeien tot maandag en dan evt groot genoeg zijn. En ook fijn dat je wat hebt gekregen om je LF te verlengen. @LW85 Meis jou verhaal/domper is ook erg hoor! beterschap en wat vervelend dat je afspraak dan niet door kan gaan. Maar begrijp wel dat je hem verzet. Goed en knap van je!
Jeetje sjors wat een vreselijk nieuws! Ik snap dat je daar even ondersteboven van bent geweest! Nu in ieder geval op weg naar hopelijk een wondertje voor jullie. @citroen spannend twee eitjes hopelijk groeien ze goed door @lw85 veel beterschap en ik hoop dat je snel opknapt