Start traject zomer/najaar 2020

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Babywens95, 19 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Werd wakker met testdrang, die is natuurlijk nog witter dan wit :|
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      20,7 KB
      Weergaven:
      12
  2. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Haha maar hoeveel dpo ben je nu?
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  3. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    7 DPO, maar had het gister avond zo koud ineens wat ik nooit echt heb, en vanmorgen misselijk en pijn in me onderrug. Wellicht is het eitje pas gister ingenesteld dan kan ik vandaag nog niets zien natuurlijk
     
  4. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    dat zou kunnen, denk dat in heel bijzondere gevallen zo vroeg iets te zien is maar normaal zou het echt pas later zijn denk ik. Misschien toch nog even afwachten :)
     
    Jongemamaworden vindt dit leuk.
  5. Jongemamaworden

    Jongemamaworden Bekend lid

    29 dec 2020
    600
    611
    93
    Vrouw
    Klopt ja, ik ga nu echt pas maandag weer testen en dan pas op NOD. Nu ook buikpijn weer dus kan ook zomaar menstruatie zijn die aankomt
     
    herfstmeisjeB vindt dit leuk.
  6. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Hahaha hormoooooonen!
    Je moet geluk hebben, elke goede ronde is 10% kans. Ik duim voor je!
    Ik voel de groeipijn heel erg van het follikel, zodra die knapt is de pijn ook weg/minder. En vanaf dat moment gaan m’n borsten pijn doen. Dus de eisprong zelf voel je niet volgens mij maar de aanloop kan je wel voelen.
     
    Cintje14 vindt dit leuk.
  7. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Jongemamaworden hihi dat is echt te vroeg :oops: ik snap de testdrang. Hopelijk is er iets goeds gaande daar!

    @herfstmeisjeB ik temp ook nooit maar wat ik hier zo gelezen heb zou bij zwanger de temp wat hoger moeten zijn, rond de 37 of zo.. maar tijdens de innesteling krijg je een dipje.
     
    Cintje14 vindt dit leuk.
  8. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Ik voel de eisprong zelf niet, maar ik merk het wel aan vruchtbaar slijm, mijn huid en soms een flink opgeblazen buik. Heb ook telkens meteen de dag erna zere tepels (behalve deze ronde) dus dan wist ik dat het geweest was
     
    Cintje14 vindt dit leuk.
  9. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Ja precies dat dacht ik ook, dus waarschijnlijk gewoon ongesteld komende week. Innesteling lijkt me beetje laat, zit al op 11 dpo :)
     
  10. Cintje14

    Cintje14 Niet meer actief

    hahaha geduld is niks voor ons hè! Kon je maar een sms of appje krijgen met je bent zwanger maar nog even geduld met een test! Hahahaha.

    Wellicht te vroeg. Ik had het gister nog over met bekenden over wat je reden geeft om te testen. Tot nu toe bij de keren dat ik zwanger was, ja heel raar om te zeggen maar was gewoon instinct gevoel om te testen. Kan niet echt uitleggen hahaha
     
  11. Cintje14

    Cintje14 Niet meer actief

    ja de groeipijn heb ik inderdaad ook gehad! Maar niet consistent dus vind het een beetje lastig. Zo ongeduldig zijn we altijd hè dat we alle symptomen en klachten willen weten haha!
    Zover ik weet voel ik mij eisprong dus ook niet. Ben benieuwd. Nu wordt het wachten geblazen. 12 heleeeee lange dagen. Hopelijk heb ik een nieuw project (verbouwing ofso). M’n vriend maakt me overigens af ben net klaar met alles veranderen hahahaha!
     
    BB83 en DangerBlonde vinden dit leuk.
  12. Cintje14

    Cintje14 Niet meer actief

    Ja ik voel het ook niet. Was weer eens benieuwd en nieuwsgierig haha. Ik heb inderdaad wel witte afscheiding en beetje slijmerig. Verder geen andere klachten zover bekend. Ik let daar eigenlijk ook nooit op. Heb altijd zo min mogelijk ermee bezig willen zijn waardoor ik niet op mn borsten of andere klachten let, niet temp en geen ovulatie testen gebruik (tenzij de arts zegt dat ik moet). Vond het altijd al een vervelend proces om door te gaan en dan op zulke klachten letten, gaf mij altijd (onterecht) hoop. Ik probeer nu ook gewoon heel relax ermee om te gaan. Dat heb ik juist nu omdat ik altijd heel veel hoop en enthousiasme had en het nooit iets betekende. Ben die teleurstellingen ja zat kan je zeggen.
     
  13. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    ja hier ook de teleurstellingen flink zat. Zou fijn zijn ooit eens twee streepjes te zien :rolleyes:
    Ook als ik niet zou letten op die eisprongdingen zou ik het goed merken. Heb dan echt enorm doorzichtig en rekbaar slijm en ook die tepels zijn niet te negeren :roflmao:

    Ik vind ovulatietesten juist wel fijn want voor t eerst in mijn leven weet ik dan dat we een daadwerkelijke kans hebben. Dat geeft toch veel vertrouwen na die jaren :)
     
  14. Cintje14

    Cintje14 Niet meer actief

    Jaaa dat snap ik heel goed! Ik ben gestopt met ovulatie testen nadat ik positief testen (ook met prikken), maar niet ongesteld werd. Dat was een grote teleurstelling. Toen had ik een pauze maand en raakte ik zwanger. Helaas wel een miskraam, maar was er toen totaaaal niet mee bezig. Ik probeer daarom ook nu op dezelfde manier met Gonal-F bezig te zijn
     
    BB83 vindt dit leuk.
  15. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Cintje14 haha ik kan nog wel wat klusjes bedenken voor je hoor :roflmao: ik had vandaag spontaan poetsdrang.. en die heb ik niet vaak. Ben vanmorgen een tapijtreiniger gaan huren bij de bouwmarkt voor twee tientjes en sta nu in de tuin het tapijt schoon te schrobben :roflmao: heerlijk, met wasmiddel en die lenor parels... de geur :o:

    heb alle bedden afgehaald, inclusief de matras tijk, alles de was in en buiten ophangen. Lijkt wel nesteldrang... :roflmao:

    Nog meer klusjes: gras maaien, onkruid plukken, stoep vegen, tuinstoelen schoonmaken, gordijnen wassen en buiten ophangen, lekker binnen alles poetsen en dweilen... eh.. zolder opruimen.. zomerkleding wassen en in de kast, winterkleding eruit... heb je nog meer ideeen nodig? :roflmao: Bloemetjes kopen en de tuin opleuken en een leuk plantje voor binnen.... etc haha
     
    Cintje14, herfstmeisjeB en BB83 vinden dit leuk.
  16. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Ik heb al een paar dagen de bekende menstruatie krampen in m’n bovenbenen.. en vandaag ook veel in m’n buik en rug. Ben bang dat t over is. 9 dpo vandaag. Vandaag ook de bekende chagrijnigheid 2 dagen voor de menstruatie.. m’n man moest t ontgelden vanmorgen :roflmao: ‘moet ik je met rust laten vandaag??’ JA!!
    *man vlucht naar de sportschool hahaha

    verwacht de menstruatie op dag 11 of 12.. heb normaal niet zoveel last de dagen van tevoren van die krampen.. wel een beetje gek. Maar geloof nergens meer in..
     
    Cintje14 vindt dit leuk.
  17. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    @hopexx21nee. Zo rot altijd, sterkte x! Ik zou zeggen dat dan donderdag cd1 is en zaterdag cd3 hebt en start met de letrozol. Wat andere geloof ik dus ook al zeiden ;) bij mij werken ovu testen prima, maar ik begin pas op cd10 met testen, elke dag rond 11 uur, dus niet met ochtendurine omdat je LH piekt tussen 10-20 uur geloof ik. Ik gebruik lh testen extra gevoelig van 2 BeSure. Hopelijk heb je hier wat aan.

    @herfstmeisjeB van 1x tempen word je even wijs als van helemaal niet tempen ;) het zegt helaas niet zoveel… 36.1 klinkt wel laag, maar is erg verschillend per individu. Je moet echt een paar dagen achter elkaar meten op hetzelfde moment op dezelfde manier (rectaal is meest accuraat geloof ik), voordat je bijvoorbeeld opstaat. Want lichaamsbeweging kan je temp al beïnvloeden en een stijging na ovulatie is tussen 0.2 en 0.6 graden, maar kan dat ook zoveel stijgen na een keertje traplopen. Ik temp nu deze ronde voor het eerst. Dus ik weet ook niet allemaal precies, maar wel dat het best nauwkeurig en consequent moet gebeuren wil je er wat uit kunnen opmaken. Hoe/wanneer had jij getempt?

    @Jongemamaworden haha, lekker toegegeven aan die resterend. Het is echt nog vroeg. Misschien helpt deze site om beetje je kansen op eventuele positieve test per dpo in te schatten. https://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/results-by-day-past-ovulation.php

    @DangerBlonde ohhh nee. Hoop zo dat je het mis hebt. Nog geen last van testdrang? Maar nesteldrang? ;)
     
    Jongemamaworden en herfstmeisjeB vinden dit leuk.
  18. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Ik ging ook vorig weekend ineens flink aan de poets, niks voor mij :roflmao: nesteldrang zou in mijn geval best handig zijn :p
     
  19. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    noooooo hopen dat het in dit geval iets anders betekent!!! Zo'n rotgevoel als alle hoop verdwijnt :(
     
  20. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    Jaa precies één keer zegt ook niks maar wel genoeg om mezelf totaal te ontmoedigen :o:
    Ik heb gemeten met de goedkoopste thermometer die volgens mij ook altijd iets anders aangeeft (en onder de tong was dit). Nu toch maar een veel betere besteld online dus hopelijk een realistischer resultaat. Volgende cyclus elke ochtend voor het opstaan en zelfde tijd opmeten :)

    Het was nu nog geen 7 uur 's ochtends en omdat ik hem niet naast mn bed had moest ik wel even naar de badkamer (maar goed 3 meter verder). Maar ja ik vind het ook wel een erg lage temperatuur... denk dat die thermometer ook koud was
     
    BB83 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina