Starten met IUI eind 2018

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Juf89, 31 okt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ja best wel! Me cyclus was vaak ook wat langer (35 dagen ongeveer) of ik had ineens al 3 / 4 dagen bruin verlies en dan pas rood! Maar minimaal! En ook periode gehad alleen meer bruin verlies. Sindsdien zit ik ook aan de clomid. Ik vertrouwde het niet. En nu is me cyclus wel regelmatiger. Behalve deze maand dus hoop (als het komt) netjes is op de dag dat mijn NOD is. De artsen zeggen dat het allemaal niks betekend en geen kwaad kan, maar zwanger word ik ook niet dus dan ga je al snel oorzaken zoeken he! Maargoed ik loop nu in het ziekenhuis en vind dat echt totaal geen probleem! Ben er een stuk rustiger door. Lief dat je het vraagt
     
  2. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Fijn dat de clomid je iig al iets helpt! Heb je ook minder vroege bloedingen voor je NOD, of heb je dat nog wel?
    Natuurlijk ga je oorzaken zoeken als het zwanger worden niet lukt! Je blijft je toch afvragen hoe dat komt... Snap wel dat je rustiger bent nu je in het ziekenhuis loopt!
     
  3. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Nu 5e maand. 1e maand veel bloedingen (maar me lichaam moest denk even eraan wennen.) ronde 2,3 gingen goed! Ronde 4e begon het erg vroeg weer! En ronde 5 is nu de vraag Hihi. Volgende maand ook 2 tabletten!
    Echt kom maar op! Ik neem alles voor lief om een kleintje te mogen verwelkomen :D

    Zat jij nu al aan de hormonen ?
     
  4. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Gek dat het zo wisselend is qua bloedverlies... Ga je dus bij de IUI ook clomid gebruiken? Kun je daar ook meerdere eitjes van krijgen, of is dat niet de bedoeling? Hoop zo dat je binnenkort zwanger bent. Wij allemaal dan, zou zo leuk zijn!!

    Ik begin pas komende maand met hormonen. Tot nu toe nooit wat gebruikt, heb van mezelf een vrij regelmatige cyclus, dus was ook niet nodig.
     
  5. Snoepjes

    Snoepjes Fanatiek lid

    26 mei 2018
    4.574
    3.940
    113
    Vrouw
    Hollandia
    Sorry, ik heb jullie nogal verwaarloosd hier! Hier is IUI 3 definitief mislukt. Zit nu op cd 3 en deze maand mag ik geen hormonen gebruiken en helaas ook geen IUI. Ik krijg volgende week vrijdag een hysteroscopie omdat er een vermoeden is dat ik een poliep bovenin mijn baarmoeder heb. Kan er ook nog wel bij. Maargoed, ik wil wel ovulatietesten gaan bestellen zodat we toch in ieder geval zelf kunnen gaan proberen. Zit er wel een klein beetje doorheen, ben extreem moe, helemaal nu tijdens de menstruatie en de pijnstillers die ik slik, dus niet heel actief op het forum. Maar ik lees en leef nog steeds met jullie mee hoor dames!
     
  6. Blondie685

    Blondie685 Fanatiek lid

    11 jan 2016
    2.086
    1.201
    113

    He bah wat een vervelend nieuws zeg. Dan lijkt alles wel tegen te zitten he! Knuffel voor jouw!
     
  7. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Geef niks ! Begrijpelijk! Doen waar jij je goed bij voelt.
    Maar jeetje wat een rot nieuws, zit dan inderdaad niet mee !! Probeer wat leuke dingen te plannen en je rust te pakken. En je mag altijd ff klagen hier :)
     
  8. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ja eerste maand twee tabletten clomid. En ovitrelle spuiten.
    Ik weet niet zo goed wat de reden is waarom ze willen dat ik aan de medicijnen ga. (Komt zoveel op me af op dit moment!) ga dat weleens vragen als het zover is. Ben ook benieuwd of ik nog ovulatie testen moet gebruiken. Of dat de echo’s voldoende zijn.

    Hoe was jou dag? Ik heb echt #$?!@ dag gehad! gelukkig nu lekker weekend!!
     
  9. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Bij ons is niks gevonden maar moet ik ook aan de hormonen, omdat de kans om zwanger te raken met meer eitjes groter is volgens de gyn. Morgen fokikkel meeting hoop dat er 3 mooie dominante. Eitjes zitten en de iui snel kan gebeuren.
     
  10. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Wat vervelend ik hoop dat er duidelijkheid uit de hysteroscopie komt. Ik vond persoonlijk het geen pijn doen. Ze dachten dat ik restweefsel had na de geboorte van onze zoon. Dit bleek niet zo.
     
  11. Blondie685

    Blondie685 Fanatiek lid

    11 jan 2016
    2.086
    1.201
    113
    Als je ovitrelle gaat spuiten dan hoef en kan je geen ovu testen gebruiken omdat je hcg spuit en dan zal je ovu test sowieso positief zijn. Op de echo’s kunnen ze zien wanneer een follikel 18mm is en dan zet je de ovitrelle
     
  12. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Oh top! Thnx ben ik wel blij om eerlijk gezegd. Niet elke ochtend dat gedoe
     
  13. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Hoef je geen sorry voor te zeggen hoor! Begrijp heel goed dat je er ff doorheen zit, en dus ff wat minder actief bent. Je bent hier ook welkom om alles ff kwijt te kunnen hoor, je kan alles delen! Het is gewoon ontzettend balen voor je! Kun je een beetje rustig aan doen de komende tijd? Hopelijk gaat deze maand snel voorbij!
    Wat is een hysteroscopie precies? Kijken ze dan in je baarmoeder?
     
  14. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Ok, hopelijk geven de 2 tabletten je dan komende maand weer mooi op tijd een eisprong! Logisch dat je trouwens de reden ff niet meer weet, komt idd veel op je af!

    De echo's zijn idd voldoende. Je kan wel ovulatietesten gebruiken voordat je de ovitrelle spuit, om te controleren of je eitje niet alvast springt. Maar denk dat die kans klein is hoor. Zou het voor je eigen rust lekker niet doen en op het ziekenhuis vertrouwen!

    Mijn dag was prima, lief dat je het vraagt. Wel de hele dag zitten wachten op m'n menstruatie, die maar niet komt... hopelijk morgen wel echt, dan kan ik eindelijk het ziekenhuis bellen...
    Hoe komt het dat jouw dag zo was? Als je het kwijt wil natuurlijk... Lekker genieten van je weekend iig!!
     
  15. Blondie685

    Blondie685 Fanatiek lid

    11 jan 2016
    2.086
    1.201
    113
    Haha ja het scheelt een hoop gedoe. Alleen wel oppassen met zw testen want die ovitrelle kan een vals positieve test geven.
     
  16. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Spannend lijkt me dat, je eerste follikelmeting! Hoop voor je dat ze mooie eitjes zien! Gaat het prikken nog steeds goed? Merk je er nog iets van?
     
  17. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Thnx neem ik mee bedankt voor de tip!
     
    Blondie685 vindt dit leuk.
  18. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ja ik denk dat de testen ook lekker links laat liggen. Veel rustiger!

    Rot is dat he! Als het maar niet doorzet! Heel herkenbaar. Als het komt, dan maar meteen! Heb je wel krampen of andere symptomen van een menstruatie? Je kan niet zwanger zijn?

    Pff.. nou had al een zware dag! Niks zat mee, was moe dus was echt toe aan me weekend! Komt op de valreep voordat ik weg ga, een collega vertellen dar hij vader wordt! Had het ergens verwacht maar het kwam toch zo onverwachts! Ik was in tranen!!! Waardoor me andere collega’s schrokken van mijn reactie. En toen heb ik het maar allemaal verteld!
     
  19. Juf89

    Juf89 Actief lid

    27 okt 2018
    355
    178
    43
    Vrouw
    Aaaachh, wat naar!! Dat kan zo hard binnen komen hè... Waarom anderen wel, en wij niet? Lucht het wel op, dat je het nu hebt kunnen vertellen? Of had je het liever niet gedaan? Ik krijg allemaal zulke lieve reacties, dat doet me ook wel weer goed.

    Ja precies, laat het nou maar doorzetten! Voel af en toe hele lichte menstruatiepijn. Verder alleen gevoelige borsten, dat heb ik beide altijd voor ik ongesteld ga worden. Geloof niet dat ik zwanger kan zijn. Heb op 11 dpo ook negatief getest. Verwacht eigenlijk morgen pas m'n menstruatie, maar door dat beetje bloedverlies van gister had ik gedacht dat het wel eerder zou komen.
     
  20. truusjee

    truusjee Niet meer actief

    Ja anders had ik het in december verteld wanneer we begonnen waren met iui. Want dan moet ik vaak weg en dat gaat lastig met mijn werk. Ik krijg ook veel lieve reacties. Maar ook veel reacties dat het hun spijt dat ze zo vaak vroegen “en wanneer komt er bij jullie een kleintje” etc etc..

    Mm ja, kan geen innesteling toevallig zijn geweest?
    ik voel ook helemaal niks! Maar moet nog even geduld hebben Haha. Maandag Pas!
    Hoop dat het snel voor je doorzet, kunnen we weer lekker aan de slag! Met vol goede moed!
     

Deel Deze Pagina