Van harte gefeliciteerd lieve meid! Geniet ervan!!! Super dat de cb 2-3 aangeeft, dan heb je in ieder geval een hcg boven de 200!! Dankjewel Anniko!
Jaaaaaaa maryjames, een dikke gefeliciteerd meid! Wat sluit jij het jaar top af Geniet er van! Wat zal dit goed voelen en zo beloond na al dat afwachten!!!! Ps wat fijn om te lezen dat je niets voelt (geen krampje,plopje,steekje,echt niets?) Dat geeft de burger moed
Dank jullie wel meiden!!!Na ruim 3 jaar eindelijk een positieve test. Bloedtest is binnen, waarde is 402 dus dat zit goed voor nu. @dame nee voel echt helemaal niks!
Dank jullie wel!!! @ruubs ja begin januari 1ste echo. @dame en goldfishie hoe gaat het op het wachtbankje?
Wat goed maryjames dat de bloedtest in orde is, maar had ook niet abders verwacht na je testen! Hopelijk lukt het je om er ook al beetje van te genieten! Hier gaat het wel oke op het wachtbankje. Probeer gedachtes wat los te laten, maar af en toe overvalt de angst me weer. Bang voor de teleurstelling en de bubbel 'ik zou zwanger kunnen zijn' die gebarsten is! Maar tot nu toe iets meer rust al dan de vorige keer.
Gefeliciteerd maryjames. Fijn om te horen dat de waarde goed zijn. Geniet er van!! Anniko geniet jij lekker van je vakantie. Eff verstand op 0. Hahaha jongens naam is echt moeilijk. Mijn man en ik zitten met namen nog niet echt op 1 lijn. Meisjes naam hadden we al wel hahahaha.
@ niene - ik vind een meisjesnaam juist lastiger. Hihi. Jongensnamen heb ik een heel lijstje met een top 3.
Hier ook een meisjesnaam makkelijker dan jongensnaam! Voor een jongen zouden wij ook meer moeten brainstormen! Maar eerst maar eens zwanger worden... Anniko veel plezier meid in Polen! Lekker genieten en in januari weer er tegenaan! Goldfishie hoe is het daar op het bankje!? Hier echt een golfbeweging van oke tot zeker weten dat het mislukt is. Voel soms niets en soms drukkend gevoel. Maar weet door vorige ronde dat het echt allemaal niets zegt. Mijn lijf kan me ook foppen. Morgen nog een keer pregnyl testen en dan wil ik proberen te wachten tot volgende week woensdag ofzo! Ruubs morgen spannende dag voor jou! Hoe laat mogen jullie! Duimen voor een mooi knipperlichtje! Ik heb een goed gevoel bij je!
@ruubs veel succes en plezier mogen! @dame al die emoties ook hè. ..ben benieuwd of je het kan volhouden tot volgende week woensdag. Ik denk dat het je ook meer rust geeft als je niet elke dag test. @goldfishie hoe is het met jou? @anniko veel plezier en hopelijk kom je opgeladen terug!
Oh maar heb niet iedere dag gestest hoor maryjames! Zonde van al die testen. Maar ben wel nieuwsgierig wanneer pregnyl uit mijn lijf is, vandaar nog een testje!
Anniko: veel plezier in Polen! Ruubs: succes bij de echo, hopelijk een mooi knipperlichtje! Maryjames: wij vinden jongensnamen veel lastiger. Meisjesnaam ligt voor ons al vast sinds september 2013 en deze vinden we nog steeds heel mooi. Dame: ik probeer er zo open mogelijk in te blijven staan. Bij de verse tp voelde ik van alles, maar dat bleek een misnesteling. Bij de vorige cryo tp voelde ik niets en bleek toen ook niet zwanger. Dus eigenlijk geen peil op te trekken. Dus dan maar proberen neutraal te blijven, hoe lastig ook, want je wilt toch van alles voelen. Maandag is nod op 16 dpo, maar ik wil in het weekend gaan testen. Dat voelt fijner dan doordeweeks.
Bedankt voor jullie lieve berichtjes! Ben nu al op van de zenuwen, dat gaat nog wat worden. Vannacht zelfs gedroomd dat we om 13 uur in het ziekenhuis waren ipv 11 uur en dus geen echo kregen maar een preek dat we nu al geen geschikte ouders waren. Man man man haha Hier ook een hele lijst meisjesnamen en maar een paar jongensnamen. Onze namen liggen wel al een paar jaar vast. Moet iets heel geks gebeuren als dat nog veranderd, haha. Anniko, veel plezier in Polen! Dame en Goldfish, mijn duimen draaien heeeel hard voor jullie! Gun het jullie zo!!
Yes Ruubs jouw dag! Het lijkt me zo dat het na vandaag nog echter wordt allemaal! Super spannend natuurlijk ook, ik duim voor een mooie echo! En hopelijk kun je gaan genieten van dit bijzondere moment, de eerste ontmoeting met jullie mini