Verkooptips woning?

Discussie in 'De lounge' gestart door Madeliefke, 3 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Wij gaan onze woning in de verkoop zetten. Komende week komen er 2 verschillende makelaars een waardebepaling doen en informatie geven.

    Wie heeft er nog tips vwbt belangrijke vragen aan de makelaar?
    Wie heeft nog tips vwbt de verkoop van onze woning. Hoe ga je om met de ruimtes/inrichting? Wat werkt goed en is aantrekkelijk voor kopers?
     
  2. Simba1992

    Simba1992 Fanatiek lid

    8 dec 2017
    1.033
    1.020
    113
    Vrouw
    Wat je aan de makelaar kunt vragen weet ik zo niet.
    Wat betreft de inrichting misschien een inkoppertje maar wel belangrijk: zorg dat de woning neutraal en rustig overkomt op kijkers. Geen foto’s van jullie gezin, geen drukke printjes behang, etc.
    Gezelligheid in de vorm van wat kussens op de bank en misschien kaarsen of bloemen op tafel is wel leuk.

    Wij gingen vorig jaar een huis bezichtigen waarbij de mensen de oude appeltaart-in-de-oven-geur-truc hadden toegepast. Wat was dat vréselijk doorzichtig. Doe dat maar niet...:p
     
    Ysabella vindt dit leuk.
  3. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.187
    1.749
    113
    Overigens is hier een vrij groot topic over. Denk dat je daar beter je vragen kan stellen.
     

Deel Deze Pagina