Mijn kleine dramaqueen word 12-11 1 jaar. Het is echt een heerlijk kind! Maaaaaar ze is echt een dramaqueen. Loopt langs de tafel valt BIJNA en dan is het huilen.. probeert wat te pakken lukt niet = huilen.. kijkt ons aan als ze weet dat iets niet mag, we kijken terug = huilen.. neerzetten op de grond = huilen.. en ga zo maar door.. en het is echt dat overdreven nep huilen haha. Heb ik nou echt zo'n dramaqueen of is dit een fase!!
Whahaha 🙈 Wat wij dan altijd doen is heel overdreven: Oeps! Roepen en dan gaan lachen, vaak begint ze dan zelf ook te lachen of kijkt ons heel verbaasd aan Als ze iets niet mag dan gaat ze ook altijd heel zielig huilen, ik doe dan altijd gewoon met der mee miemiemiemiemie en dan houd ze vaak ook wel op.
Hahaha mee huilen ook geprobeerd maar dan gaat ze over in echt huilen 😂🙊 Ik zeg wel als ze valt BoEm.. en ga dan lachen maar dan kijkt ze me verontwaardigd aan hahaha. Het is dat ze niet kan praten anders had ze denk ik gezegt: "hey doe eens niet, is niet grappig!" Misschien de boem in oeps veranderen! Ga het morgen proberen!
Ik deed nooit mee, voor hem was het blijkbaar heel frustrerend! En dan snap ik het wel. Zoveel dat je net niet kan of niet kan zeggen. Maar ja heel herkenbaar voor rond 1 jaar...pfff ook slecht slapen en niet eten.
Heel herkenbaar! Hier ook zon dramaqueen.. En als ik mee lach word t er niet beter op hahah. En dan heeft ze er de laatste tijd ook driftbuien bij,dus af en tor moet ik echt even tot 25.000 tellen hahaha
Slecht slapen heb ik (nog geen) last van met haar. Ze slaapt al vanaf 4 maanden door. En vanaf 8maanden van 19 tot 7... hoop dat dit zo blijft haha. Slecht eten ook niet, al eet ze haar eigen avondeten moeizaam maar het eten van mijn bord (hetzelfde maar met zout) wil ze maar al te graag hebben 😂. Driftbuien🙊 ik houd me hart vast... heb zo het gevoel dat mijn dame dat ook gaat krijgen 🙈
Heel herkenbaar. Als ze maar beetje uit balans dreigt te raken zo'n jammertoontje. als ze iets wil wat ze niet kan: jammeren. echt een diva-dramaqueen. vind deze sprong erg heftig.. heb het idee dat het ergste leed geleden is en ze is een stuk vrolijker. merkt ook dat ze niet acuut dood gaat als ze valt dus ze kan het beter handelen
Fase, was hier ook. Zeg je NEE begint ze te huilen en een zielig pruillippen te trekken. Komt vanzelf weer goed