Ik ben gestopt met de pil, omdat ik elke keer tussentijdse bloedingen heb. Heb zojuist seks gehad met mn vriend en toen kwamen we erachter dat condoom gescheurd was! Ik uitrekenen, zit ik nu ook nog rond mn eisprong. . We hebben hier maar 2 slaapkamers, dus niet echt plek voor een tweede. Anders hadden we het echt niet erg gevonden. We willen heel graag een tweede. Maar zodra we meer ruimte hebben. Nu zit ik dus te denken aan een morningafterpil. Ik woon in een dorpje met alleen een kruidvat. Kan je deze ook bij de kruidvat halen of enkel bij een apotheek?
Kun je ook bij Kruidvat kopen Edit: zag 'm laatst nog liggen, bij de zwangerschapstesten enzo... Norlevo heet 't.
Een morningafterpil alleen omdat je vind dat je niet genoeg ruimte hebt? Weet je zeker dat je er niet nog een keertje over na moet denken? Weet zeker dat een kindje net zo gelukkig is bij jou of bij zijn/haar broertje op de kamer. Niet om te gaan rellen, absoluut niet, maar ruimte zou geen reden moeten zijn als je zegt dat je zo graag nog een kindje zou willen. En ontopic; je kunt ze gewoon bij de apotheek halen. Succes
Niet om te rellen. Ze is er gewoon op tijd bij en wil voorzorg.s maatregelen nemen. Dat ze het nu nog een probleem vind ivb ruimte gebrek. De redenen doen er toch niet toe. Ze willen het liever nu nog niet. Kruitvat Da Etos plaatselijke apotheek die weekend dienst heeft.
jammer dat je de komst van een tweede laat afhangen van het aantal slaapkamers. (hier ook te weinig slaapkamers, maar kinderen zijn heel flexibel gelukkig) Je kunt de morningafterpil tegenwoordig bij het kruidvat kopen. sterkte
Als je 'heel graag een tweede wilt' (wat ik me eigenlijk niet voor kan stellen als je overweegt een morningafterpil te slikken) kan ik je wel vertellen dat je je de rest van je leven af gaat vragen 'wat als'. Ik zou ook niet zo'n kl/ote-pil gaan slikken, waar je doodziek van wordt, alleen maar omdat je geen extra slaapkamer hebt.. Goed, kun je alleen maar zelf beslissen natuurlijk. Misschien handig om dit topic de volgende keer niet in de lounge te zetten, want hier stoot je ongetwijfeld heel veel mensen mee voor het hoofd.
Reden had ze er uiteraard niet bij hoeven vertellen, zijn mijn zaken ook niet. Bedoel alleen maar dat zo'n reden als die van haar, er voor kan zorgen dat ze later misschien spijt krijgt. Ze wil graag een kleine, maar wie zegt dat dat later nog lukt. Dan lijkt slapen op de slaapkamer van pa/ma/broertje ineens geen groot probleem meer. Just saying... Maar ik denk dat ik me hier ook niet mee moet bemoeien, kan niet zo goed tegen dit soort topics denk ik.
Klopt! Dit is de reden dat ik er aan denk om m te halen. Of eigenlijk wil ik m wel halen en dan overleggen als mijn vriend thuis is. Ik zou nu dolgraag willen, maar mijn vriend vindt ruimtegebrek een probleem. En het is toch iets waar we samen over eens moeten zijn. Ik vind het ook wel moeilijk hoor, om eerlijk te zijn. Trouwens, als dit topic verplaatst kan worden, dan mag dat. had er niet zo snel bij nagedacht. Sorry!
Wat is men hier weer vreselijk op de teentjes getrapt zeg.. Ze wil gewoon nu nog geen 2e en is hier op tijd bij op een zwangerschap te voorkomen!? Ze breekt hem toch niet af? Het is geen abortus?! TS, gewoon bij de drogist en apotheek, heet Norlevo, staat meestal bij de zwangerschapstesten ed.
Soms lopen dingen anders, als je zwanger bent geworden van deze keer kan je t ook als een wondertje kunnen zien, dat het zo had moeten zijn.. Ruimte gebrek zal dan denk ik niet opwegen dat is iets praktisch en valt altijd op te lossen, zo en zo eerst nog 9 maanden zwangerschap en de baby kan nog een tijd op de ouderlijke slaapkamer. In Afrika bijv slapen ze soms met hele hordes in een kleine ruimte, het is dus niet onmogelijk! Je moet alleen afwegen of je hier doorheen kunt kijken of toch nog even wilt wachten met de tweede, een Morning afther pil is psysch niet niks natuurlijk, wellicht ben je niet eens zwanger en zul je altijd af blijven vragen of je t wel was geweest etc. Een kindje krijgen is een geschenk en soms komt t misschien op het eerste ogenblik niet goed uit maar het is een zegen.
Precies! Het condoom is gescheurd! Daar kun je toch niks aan doen. Zoiets doe je niet expres lijkt me. Ja als je seks hebt en je doet expres geen condoom om OK... dan snap ik de reacties wel. Maar zij had een condoom om, om een zwangerschap dus te voorkomen! Geen probleem zo n MAP dus.