Wie is er toevallig al bij de huishoudbeurs geweest en weten jullie wat het parkeren kost?? Ik begreep al dat er een parkeergarage is en externe parkeerterreinen, maakt dat uit qua prijs?
nou wij zagen dat de uitrijkaarten die je online kunt bestellen wel geldig zijn op de externe parkeerterreinen tijdens die evenementen. Alleen niet in de grote parkeergarage en die zijn 15 euro.
ah ja dat bedoelde ik dus. Hoe ver is dat van de rai, kun je dan met een pendelbusje of is het te lopen??
wat zo duur??? mn vriendin wilde al zo graag met de trein er naar toe, nu ben ik het helemaal met haar eens!! goedkope treindagkaart voor 16 euro gekocht........dus benzine en parkeerkosten in een
je kan op de omliggende tereinen parkeren kost 15,50 en dan kun je met de pendelbus naar de rai kan zijn dat je 1 of 2 bussen moet wachten want als het druk is in het echt stampen geblazen in de bus.
Prijzen zijn echt niet normaal, maar als je dan kijkt hoeveel mensen er met de auto komen, vaak is het nog file rijden ook.. Ik ga met mijn moeder en met vader brengt en haalt ons gelukkig (hun wonen vlakbij)
hebben wij ook aangedacht, maar tis nogal een kolere eind voor ons. Dus wij hebben er wel wat voor over om met de auto te kunne, maar dat wegen we nu af.
Met hondenevenementen altijd op het externe terrein gestaan en die was goed af te lopen echt een kwestie van straat oversteken en je was er maar weet niet of ze meerdere externe hebben
Er zijn meerdere parkeergelegenheden speciaal voor hhb bezoekers volgens mij. Vanuit daar gaan pendelbussen heen en weer de Rai. Ik heb ook wel eens bij de Arena geparkeerd en vanuit daar de trein genomen naar de Rai.
meid zo echt ze.ggen ga met de trein. veel relaxter en goedkoper. vanaf het station is het 5 minuten lopen
we hebben het 2 keer gedaan, naar de hhb eerder in de jaarbeurs en de jonge gezinnenbeurs ook op die plek en 2 keer een halve dag vertraging gehad, of zover om moeten rijden dat we een halve dag meer kwijt waren. Wij zijn dus niet meer zo'n fan van de trein.
of ga met de auto naar een station in de buurt van A'dam. Holendrecht ofzo (ik roep maar wat) Daar kun je dan je auto gratis neerzetten en het laatste stukje met de trein. Deden wij wel met concerten in de Arena enzo.
Ik ben een aantal keren met de trein geweest, altijd vertraging, stampvolle treinen en dan ben je al bekaf moet je nog staan ook met al je tassen. Ik betaal liever wat meer voor parkeerkosten, met de trein ga ik niet meer.
ik ga woensdag naar de negenmaanden beurs en ga lekker met de trein veel goedkoper joh.. en je zit niet met het probleem om de auto kwijt te moeten.. etc en bij die beurs kun je trein kaartje online kopen voor 16 euro joh.. dagkaart