ik moet ook zeggen dat ik wel ben aangekomen ben de laatste 2 weken. iets van anderhalf kilo. ik zal voor je duimen meis. liefs san.
Ja en dan maar hopen dat het is wat we stiekem hopen , als het het niet is dan spring ik in okt weer op het vliegtuig naar orlando om nog maar eens te proberen , zoizo spring de in oktober op het vliegtuig maar toch ihihihi
o is je mannetje in orlando? ik hoop het voor je meis. ik was wel ongi geworden, maar niet echt veel en ik heb nog steeds zwangerschapssymptomen. ik ga dinsdag of woensdag testen, want ik vertrouw het niet zeg maar. een vriendin van mij was ook de eerste 2 maand ongi tijdens haar zwangerschap. duim duim duim. ik blijf voor je duimen totdat ze blauw zijn. liefs san.
vanochtend een test gedaan --> negatief! maar mijn 'ongi' is heel raar gegaan donderdagmiddag -> krampen en roze bruin slijmerig verlies vrijdag roze-roodverlies zaterdag in de loop van de ochtend was het weg als dit mijn ongi voortaan is, ben ik allang blij mijn borsten zijn trouwens wel nog steeds beurs. meiden ik duim op volle toeren voor jullie!!!
misschien was het wel je innesteling meis. en anders moet je over 1 week gaan testen, want als je wel zwanger bent zit er toch meer hcg in je urine. ik blijf duimen voor je meis. liefs san.
Ja mijn mannetje woont in orlando dus moet steeds op en neer reizen , tot dat ik me visum heb enzo duurt nog wel heel lang hoor ! hij kan helaas niet naar nederland verhuizen vanwege zijn werk , nog 7 dagen wachten !! Liefs marilyn Me_lucy66@hotmail.com is mijn email