hallo dames, vorige week heb ik mijn 20 weken echo gehad. Omdat wij graag het geslacht wilde weten gaven wij dit ook aan. Na zoeken zei de echoscopiste het volgende: ik zeg een jongen.. Waarop ik vroeg in hoeverre dit zeker is antwoorde zij weer: ja of het meisje moet wel hele grote schaamlippen hebben.. Ik vond dit zo'n rare redenatie van die vrouw dat ik het er eigenlijk maar bij heb gelaten. Aangezien wij ook geen geslachtsfoto hebben gekregen en ook niet duidelijk het geslacht hebben gezien ben ik er niet helemaal zeker van..of moet ik dit ondanks de rare opmerking wel zijn wat vinden jullie? dit is de enigste duidelijke foto waarop misschien iets te zien is.. wat zeggen jullie? Bekijk bijlage 185828
Sorry ik heb 0 ervaring met echo foto's maar wilde wel zeggen dat ik het een hele aparte opmerking vind, kun je toch helemaal niks mee? Nou weet je nog niets...
Ik denk dat je het meer als een grapje moet opvatten. Ik moet zeggen dat ik het ook niet echt een rot opmerking vind. Ze is zeker van haar zaak en daarom maakt ze er een grapje over!
zo vatte ik hem ook op daarnaast heb je een echofoto geplaatst en vraag je of wij iets kunnen zien maar ik zie je kindje van de zijkant met opgetrokken beentjes klopt dat? dan kan je het geslacht ook niet zien.
Bedankt voor jullie reacties dames. Ik vind het ook niet echt een rotopmerking hoor eerder een rare redenatie, ze had het er inprincipe niet bij hoeven te zeggen. Ik werd er gewoon een beetje door in twijfel gebracht. De foto is inderdaad vanaf de zijkant maar het was de beste die erbij zat. Maar iig bedankt voor het kijken dames!
Denk ook dat het een grapje was. Maar snap je gevoel wel. Het is niet echt wat je noemt een wetenschappelijke/medische beredenatie. Alsof je aan de grootte kunt zien of iets een jongen of een meisje is. Medisch gezien had ze iets moeten zeggen als: Kijk, hier drie streepjes, dat zijn schaamlippen (meisje), of hier een piemeltje en balzak (jongen). Van harte! En nog spontaan ook!!!
Ik heb wel eens gehoord dat de 'lipjes' als ze redelijk dik zijn best op balletjes kunnen lijken dus in die zin vind ik het geen rare opmerking. Ze zal het echt wel als grapje hebben bedoeld maar beden wel dat het nooit een garantie is . Ik heb weleens verhalen gehoord dat men ernaast zat.
Ik vind het geen rare opmerking hoor.... Met je tpoictitel dacht ik: Nou, nu komt er wat. Maar was al weer over de opmerking heen toen ik dacht: O, dat bedoelde ze. Tja, het is nu eenmaal zo dat als de schaamlippen erg opgezwollen zijn, een meisje heel soms voor een jongen aan wordt gezien. Maar de echoscopiste vond het balzakje blijkbaar al van zodanig formaat dat ze die kans als heel klein heeft afgedaan met haar grapje
Idd, wat hiervoor al gezegd is; sommige meisjes hebben grote schaamlippen en die kunnen voor balletjes worden aangezien, dus het kan vrij dicht bij elkaar liggen en erg op elkaar lijken. Maar in jullie geval waren het kennelijk duidelijk balletjes. Wel gek dat ze niet even aanwijst wat ze ziet en hoe je dat moet interpreteren! Inderdaad zoals merah hierboven al zegt.
Ik vind de opmerking ook niet zo raar. Het was een grapje (maar gelukkig zijn er vele verschillende vormen van humor en soms valt dat helaas verkeerd of komt raar over) Ik moet zeggen, ik heb het ook gebuikt maar dan net andersom. Ik vertelde mijn man (hij was niet mee voor de laatste echo, hij kan a.s. vrijdag mee voor de vervolg 20wk echo) dat we een meisje krijgen. Hij vroeg of ik het zeker wist, waarop ik antwoorde: als het een jonger zou zijn, komt die dan heel wat tekort.