Ik ben zooo in twijfel. We hebben nu een simpele Steelstofzuiger maar ik wil een betere. Goede zuigkracht, voldoende om de woonkamer mee te doen dagelijks. Dyson is natuurlijk hét merk, maar er zijn zoveel keuzes. Consumentenbond bekeken daar wordt ik ook niet veel wijzer van want zoveel smaken zo veel keuzes. Kortom ervaringen gezocht! Ik wil niet de duurste dus het wordt dan een v8/v10 bijvoorbeeld. Maar ik zie ook een Samsung jet 70/75.
Ik heb al een jaar of 2 een van Samsung. Prima ding, werkt nog net zo goed als in t begin. Echter vind ik wel dat hij het niet haalt bij een gewone stofzuiger. De steelstofzuiger is heel fijn voor erbij, de kinderen pakken hem handig en snel( voordeel voor mij) maar m'n gewone stofzuiger pakt ik zeker een paar keer per week nog
Wij hebben sinds kort een samsung jet. Wilden niet weer zoveel geld uitgeven aan een Dyson. Zijn heel tevreden! Wij hebben alleen deze een een robotstofzuiger en die combi werkt prima. Ik zou hem ook als gewone stofzuiger kunnen gebruiken hoor.
Dyson doet zich voor als hét merk, maar ik vind de kwaliteit enorm tegenvallen. Zeker niet het geld waard. Maar goed, ik heb een V7. Waarschijnlijk zijn ze nu beter? Maar mijn broer heeft een andere Dyson, weet even niet meer welke, maar die heeft hij twee keer terug moeten sturen ter reparatie. Voor mij geen Dyson meer.
Ik heb een Miele Triflex. Groot voordeel vind ik dat hij beide kanten op stofzuigt. Ben er erg tevreden over ondanks dat ik hem erg duur vond.
Ik heb al een paar jaar de dyson v??10?? Ben dik tevreden. Het enige wat ik niet fijn vind is het ronddraaien van de voet op een harde vloer. Dan schiet t grote vuil weg(hondenbrokken bv). Qua zuigkracht is hij nog net zo goed als dag 1 en ook de accuduur. We hebben overigens ook een kruimeldief van dyson, al ruim 10 jaar. En die is ook qua zuigkracht nog helemaal puik
Wij hebben een bosch unlimited 8. M'n moeder heeft er ook zo 1. We zijn echt fan. Mijn moeder had hiervoor een dyson. Wat een herrie maakte dat ding zeg! Ik hoef echt nooit een dyson..
Wij hebben een shark, groot merk uit Duitsland die huisdierenproof is. En hij heeft een buigbare stang zodat je onder meubels kan komen! Stuk(je) goedkoper dan een dyson maar erg fijne stofzuiger!
Ik heb nu zo'n 3-4 jaar een Dyson, v10 of v11 dacht ik. Is 1x door hun gerepareerd en 1x zelf. Grote delen zuigt 'ie inderdaad niet goed op en heeft nu amper zuigkracht meer. Ik ben klaar met dat apparaat, dus weet niet of de volgende weer Dyson wordt.
Hier ook een Bosch unlimited 8. Enige nadeel is dat hij wat zwaar is. Verder top, hoef er geen gewone stofzuiger bij. Heb een extra accu maar die heb ik alleen nodig als ik uitgebreid spinragjes van het plafond ga verwijderen enzo. Hiervoor een Philips, binnen de garantie meerdere malen onderdelen moeten laten vervangen en uiteindelijk ging net buiten de garantie iets aan de motor stuk. Geen coulance niks. Nooit meer dus.
Wij gebruiken (zakelijk) zowel Bosch Unlimited als verschillende Dyson modellen. De Dyson wint het veruit. Zuigkracht is veel beter. Accu blijft veel langer meegaan. Na verloop van tijd zijn de Bosch accu’s allemaal gaar. Het wegschieten van stukken op harde vloeren met de Dyson heb ik geen last van. Je moet even kijken welke kant de zuigmond op draait. Als je van je af of naar je toe stofzuigt zal het niet wegschieten. Kwestie van even wennen hoe je stofzuigt en de juiste vloermond gebruiken.
Wij hebben er een van miele. Ik vind hem top! Enige nadeel is dat hij de grote stukken (bv etensresten zoals brood, sperzibonen etc) niet zo goed opzuigt. Maar voor stof, zand, haren, kruimels etc is hij top. We hebben hem aan de muur hangen en je pakt hem 10x sneller dan de stofzuiger met snoer.
Wij hebben nu een jaar een dyson v12 en vind hem nog steeds fantastisch. Gebruik die andere niet meer. Bijna elke dag en zuigkracht is nog top
Ik lees hier wel meer over grote stukken opzuigen, maar die zuig ik zelf niet op. Als ik groente of brood laat vallen, pak je dat toch even op ipv in de stofzuiger?
Ben ik helemaal met je eens! Ik heb de steelstofzuiger naar boven verbannen voor even snel kamers stof zuigen zonder gesleep, beneden pak ik echt liever de gewone stofzuiger voor t betere werk en is nog lichter ook. Heb geloof ik een samsung steelstofzuiger
Deze heb ik voor moederdag gehad dit jaar, en het is het beste moederdagkado ever! Ben er echt zó blij mee!
Het zijn bij mij niet eens echt grote dingen die wegschieten. Denk aan dingen als een muisje (van beschuit met muisjes), of een klein dun takje, blaadje etc. Dat neemt een gewone stofzuiger wel mee.