Sinds afgelopen weekend aan de diarree, alleen sinds maandagmiddag is het echt verschrikkelijk! Ik loop 30 keer (serieus niet overdreven) naar de wc en is is echt gewoon water wat eruit komt, sorrie voor de ranzigheids factor! Ik ben ook steeds misselijk en mijn darmen rommelen vreselijk. Mijn buik is ook gigantisch opgeblazen, lijk wel een maand of 5 al zwanger ipv 5 weken. Nu is mijn vraag, moet ik hiervoor de huisarts of de verloskundige bellen. Zo ja welke van de 2 dan?
Ik zou ook de huisarts bellen omdat het vrij ernstig is en je daar wellicht iets voor moet hebben. De VK kan je niks geven. Gelet op het weer en kans op uitdroging zou ik huisarts bellen en vk wellicht alleen inlichten hierover.
Gisteren toch even gebeld en er scheen toch wel wat te heersen, maar ze konden me zo niks voorschrijven :x. Dus ben zelf maar rijst met kip gaan koken, geraspte appel met kaneel, banaan en volkoren broodjes. Oh en cola zonder prik tegen de misselijkheid en het gaat vandaag gelukkig al een stuk beter. Nog wel regelmatig naar de wc maar het lijkt er al wat meer op en mn darmen zijn ook al een stuk rustiger .