Hallo meiden! Wil m'n verhaal even kwijt hoor...komt ie! Ik zou volgende week dinsdag naar de vk voor controle en de termijn-echo, maar die afspraak is naar voren geschoven, nl naar gisteren. Gisteren dus de echo gehad en de baby was goed gegroeid Ze hebben de termijn nu ook goed kunnen bepalen, daar was het de vorige keer eigenlijk nog wat te vroeg voor. Volgens de echo was ik gisteren precies 10 weken zwanger en is mijn uitgerekende datum 8 oktober. Bij de vorige echo, die met ruim 7 weken is gemaakt, kwamen we erachter dat deze zwangerschap in het begin een tweelingzwangerschap is geweest. Er zat namelijk nog een wandje met daarachter een kamer (vruchtzak) Er zat toen al geen vruchtje meer in de vruchtzak, dus het is waarschijnlijk in een heel vroeg stadium al fout gegaan. Het wandje was gisteren overigens nog niet weg. Vervolgens heeft de vk meteen gebeld met een gyneacoloog in het ziekenhuis om de situatie voor te leggen. Maar de gyneacoloog vond het niet nodig dat ik langskwam. Volgens hem komt het echt heel vaak voor en gaat het wandje gewoon op den duur verdwijnen. Of het lichaam gaat de wand resorberen, maar het is ook mogelijk dat ons beebje de ruimte in gaat pikken en de wand opzij duwt. Ik moest maar lekker gaan genieten en me geen zorgen maken, want het kan helemaal geen kwaad voor ons beebje. Maar wat een mooi gezicht die echo... Ons beebje was druk aan het bewegen met de handjes en beentjes...geweldig! Ik ben verliefd... Ik moet 24 maart trouwens weer op controle naar de vk en krijg dan ook weer een echo. De vk is zelf heel nieuwsgierig wanneer de wand verdwijnt, dus zal met enige regelmaat een echo maken. Puur voor de hobby zei ze.... En al die echo´s vind ik niet erg hoor... Ik ben in ieder geval blij en opgelucht dat ons beebje het goed doet en dat het wandje geen kwaad kan voor de baby. Het is een heel verhaal geworden, maar het was echt fijn om het van me af te schrijven. Liefs Elly.
Hey Elly Jij hier ook op het forum Fijn dat beebje het goed doet zeg! en ook wel leuk dat je nu meer echo's krijgt lekker genieten van de kleine. Geniet ervan. Groetjes Chantal
Wat een goed nieuws dat alles goed is met de kleine En nee ik zou er ook zeker geen problemen mee hebben met al die echo's hahaha
Hey Chantal... Hahaha, ja ik hier ook op het forum. Jij ook zo te zien! Ga nu zeker weten genieten hoor, bedankt voor je berichtje! Groetjes Elly.