hey hey, we zijn nu ronde 10 ingegaan en zit net in mijn vruchtbare week.( en dus flink aan het klussen ) merk dat ik nu heel veel last heb van steken in mijn onderbuik voelt een beetje als stroonm schokjes ( klinkt heel raar weet niet hoe ik het uit moet leggen ) kort maar krachtige steekjes heeft iemand hier ook wel eens last van gehad? want bij mij is dit nieuw tijdens mijn ei Groetjes
Ik heb iig altijd rond mijn ei ongeveer 2 dagen last van steektjes en krampjes aan één kant van mijn buik. Veel sucees met zwanger worden!
Hoi hoi, Ik had het ook altijd wel bij mijn eisprong. Mss let je nu meer op de signalen in je lichaam. Vervelende is gewoon echt dat je er niet binnen in kunt kijken. Weet wel dat er voor mij geen enkel verschil zat in wat ik voelde als ik die maand ongesteld werd, maar ook niet toen ik zwanger bleek. Succes in ieder geval.
ja ik heb de steekjes ook maar aan 1 kant...aan de linkerkant. ik weet wel dat ik echt mijn eisprong ga krijgen want loop al een paar dagen met een opgezwollen buik, krampjes steekjes etc etc. en denk inderdaad dat ik er nu mischien meer op let dan anders maar nu zijn ze wel extreem want het is gewoon irritant nu maar ja het hoort erbij he zeggen ze