Hoi meiden, bij mijn vorige zwangerschap was ik ontzettend verstopt, meteen vanaf het begin, maar het lijkt nu wel alsof ik diarree heb! Kan dat erbij horen of heb ik misschien ergens anders last van? Het kwam tegelijk op met de misselijkheid, vandaar dat ik mij afvraag of het door de hormonen komt. Ervaringen, anyone? Dominique
ik weet niet of het erbij kan horen, lijkt mij wel. maar het zou ook een milde buikgriep kunnen zijn, dat heerst nog steeds en veel mensen zijn daar niet heel ziek van, maar hebben wel diarree en zijn met vlagen misselijk..
Ja hoor, je darmen gaan alle kanten op dus die zijn gewoon een beetje van streek Ik heb de ene dag dat ik verstopt zit en de andere dag heb ik diarree.... Hel vervelend!
Ik heb er ook last van! Niet elke dag, maar mijn darmen reageren ontzettend snel (bijv. op gekruid of heel vet eten). Het schijnt er wel bij te kunnen horen inderdaad.