Als je niet wilt vragen wat het mag kosten, denk ik dat je mag rekenen op een bedrag van 75-100 euro intotaal. Ik weet niet of je man een CAO heeft? Anders zou je die erop na kunnen slaan.
heerlijk toch? Gewoon het er lekker van nemen binnen de perken. Hier vooral ervaring met een werkgever die zelf ook graag op vrijdagmiddag de bloemetjes buiten zette. Dan ging heel het bedrijf naar de pub om de hoek en hoefde je alleen 'the magic word' te opperen want zijn credit card lag achter de bar. En echt: als zo iemand zegt dat jij het ervan moet nemen gaat hij echt niet op een paar tientjes kijken. je man heeft het ongetwijfeld verdiend. Geniet ervan zou ik zeggen!
Ik zal naar TOV in Schagen gaan. Hebben ze een wijnarrangement voor je man en voor jouw passende drankjes bij de gerechten.
Oh wat leuk. Ik zou lekker samen met je man gaan dn oppas voor de dochter regelen. En kies gewoon een leuk restaurant in de buurt. En bedrag tussen de 100 en 150 euro is niet absurd voor goed uit eten. Misschien kan de baas zelf iets aanraden. Dan weet je in welke categorie je kan denken qua gelegenheid. Ik ben de laatste jaren echt niet meer onder de 80 euro gekomen voor 2 persoonen uit eten. met vriend lukt onder de 100 niet eens. En we doen echt niet heel gek.
ik vind het echt wel veel, maar misschien is uit eten hier goedkoper. Hier zit je meestal rond de 10 euro voorgerecht, 20-25 hoofdgerecht en 10 nagerecht. 2 wijntjes pp erbij, kopje koffie en je zit dan rond de 50 euro pp. En dan vind ik het nog erg veel, want hoog gerekend. Ik ken hier in de omgeving een heel gezellig restaurant waar je voor het hoofdgerecht (kun je kiezen uit 20 soorten) 8,50 betaald. Voor en nagerecht zal ook zoiets zijn. Ben je pp met drinken erbij rond de 30 euro klaar.
Ligt we natuurlijk aan met wie je gaat. Als je met 6 volwassenen gaat ben je echt wel wat meer kwijt hoor
Wij gaan als we uit eten gaan liefst goed sushi eten. Of Mexicaanse tapas. Dat is echt niet duur. Je hebt restaurants en restaurants natuurlijk.
Ik zou aan 100-120 Euro denken. Gewoon een goed en gezellig restaurantje kiezen, geen fastfood/vreetschuur/wokrestaurant dus. Neem aan dat zijn baas dat ook zo bedoeld heeft en anders vraagt hij er gewoon naar.
Ik zou denk ik toch even vragen wat hij bedoelt, zeker als hij nu weer zegt "houd je niet in hè?" Gewoon semi-grappig zeggen "joh, we hebben er al dagen discussie over hoe bont we het nou eigenlijk mogen maken, kun je een richtlijn geven?" ofzo Toch ook jammer als hij wel een sterrenrestaurant voor ogen heeft en je laat die kans schieten (of ben ik dan heel berekenend?)
Nou gisteren avond lekker uit eten geweest, schade 107 euro. Maandag dient hij de rekening in, ben benieuwd haha.
McDonalds zou ik noooooooooit doen. Ga uit van ong. 100€ in totaal en ik zou je kind lekker thuis laten!
Heel netjes! Dan weet hij ook dat je er geen misbruik van maakt, wie weet kan je over een tijdje nog een keer Lekker gegeten?