Hoi! Als jullie afval hebben in de auto, waar laten jullie de snoeppapiertjes/ kauwgompjes etc dan? We hebben al van die afvalzakjes geprobeerd die blijven plakken aan de plakrand, maar ze bleven helemaal niet plakken, dus dat was geen succes. Ik zoek een andere oplossing voor afval weg te gooien. Weten jullie iets?
Ik doe het dus ook zoals mmeke. Wij proberen zo weinig mogelijk afval de produceren. Anders wil dat zeggen dat ik weeral eens de volledige auto moet stofzuigen.
We doen het nu inderdaad in een vakje, maar dat kauwgom gaat dan plakken, dat is niet zo handig. Ben wel benieuwd hoe anderen dat doen. En inderdaad legen we het vakje regelmatig, al wel vaak pas na een aantal ritten, omdat ik het weleens vergeet.
Zoiets? Huishoudelijk & veiligheid Caravan/auto-afvalbakje Bo-Camp bestelt u voordelig op kampeertoko.nl
Kan je dat dan niet even in een zakdoekje stoppen en dan weggooien? Of smintjes gaan eten ipv kauwgom
Zoiets hebben wij gehad, maar dat beviel ons niet. Het hangt dan achter de stoel en mijn elleboog is niet zo lenig om de draai te maken Wij stoppen het intussen maar in de vak van de deur..... ehhhh kauwgom gooien we heel asociaal naar buiten, maar dat eten we gelukkig maar 3x per jaar ofzo
Ja dat in een zakdoekjes of oud bonnetje stoppen, doen we al. Maar als we een passagier meenemen en al die zooi ligt daar zo in een vakje, dan staat dat zo slordig/ lelijk. Dat afvalbakje is misschien wel een idee. Kun je dat ook bij bijvoorbeeld Halfords kopen? @ Pcootje, aso! Dat klopt natuurlijk wel, dat je die draai onder het rijden met je arm moet maken. Ik denk er nog even over.
Heb je toevallig armleuningen bij je voorstoelen? Ik heb (vrij smalle) armleuningen en gebruik gewoon vuilniszakjes met handvaten, dat handvat hang ik over de leuning, aan de achterkant. Hmm klinkt ingewikkelder dan t is
ik heb een plastic zak of een vuilniszak in de auto liggen.. die neem ik mee zodra ik uit de auto stap
Haha, zal maar niet zeggen hoe mn auto eruit zag in mn vrijgezellen tijd Ik gooide alles gewoon over mn schouder, de achterbank was dus 1 grote vuilnisbak en mn asbak stroomde standaard over, dus aan de voorzijde had ik een grote asbak ...... gelukkig is het verstand met de jaren gekomen en ben ik nu wel netjes op mn auto en huis en ben ik al jaaarenn rookvrij
ja ik heb meestal ook een zakje in de auto, vaak doe ik een kleiner papieren zakje in de zijkant van de deur zetten voor kleinere dingen zeg maar, ik ben nog steeds wel een redelijke sloddervos met de auto hoor moet ik zeggen (niet helemaal verleert ben ik bang, vroeger was het nog erger... haha