Peuter (2) heeft pijn in z'n voet

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Kinesteet, 6 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Hoi,

    We gaan vanmiddag langs de huisarts, maar ik ben alvast benieuwd of er hier moeders met ervaring zijn.
    We kwamen er gisteren achter dat mijn zoontje pijn heeft in z'n voet. Tijdens het wandelen met z'n loopfietsje wilde hij steeds gedragen worden, en thuis zagen we ineens dat hij op z'n tenen loopt. Ineens verklaart het zijn fysieke afhankelijkheid van de afgelopen dagen: jengelen als je hem neer wil zetten en steeds opgetild willen worden.
    We kunnen niets zien of ontdekken aan de buitenkant.
    En hij kan het zelf nog niet zo goed vertellen natuurlijk. :)

    Iemand enig idee wat dit kan zijn of dit weleens meegemaakt?
     
  2. Ilsev85

    Ilsev85 Bekend lid

    19 apr 2013
    609
    17
    18
    Vrouw
    Psychologie
    AadR
    En, wat zei de huisarts?
     
  3. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Oh wat toevallig, onze dochter deed twee weken terug precies hetzelfde. Waarschijnlijk is ze ergens bovenop gesprongen want na twee dagen zat er ineens een enorme blauwe plek op haar hak. Verklaarde ook gelijk het tenen lopen.
    Wat zei de huisarts?
     
  4. Kinesteet

    Kinesteet Bekend lid

    13 nov 2013
    647
    4
    18
    Hee dank voor jullie reacties!

    De dokter kon niks ontdekken, volgens haar was er niets aan de hand. Erna leek hij er ook minder last van te hebben.. o_O zul je altijd zien. :|

    Hopelijk was het zoiets als jouw dochter had @Love1990 !
     

Deel Deze Pagina