Hallo dames mijn dochter is nu 9 weken . Vanaf 6 weken sliep ze heel de nacht door nu komt ze ineens weer 1 keer per nacht . Hoe kan dit ?
Omdat ze actiever wordt en misschien meer honger heeft? Dat was bij mijn dochter toch het geval. Wilt ze drinken als ze wakker wordt?
heel normaal. Doet die van mij ook. alleen sliep die bij 12 weken door en bij 15 weken weer niet Het is gewoon genieten van de nachten dat ze doorslapen: elke nacht is er één!
Goede vraag, alleen het antwoord is wat lastiger. Het kan van alles zijn. Ik kan je helaas niet helpen maar kan je wel zeggen dat het vaker voor zal komen waarschijnlijk. Mijn zoontje sliep door vanaf 9 weken tot een half jaar. Nu is hij ziek geweest en slaapt hij al 5 weken niet meer door helaas....waarom? Misschien de verkoudheid, misschien tandjes, soms honger, hij is veel aan het leren nu....kan alleen maar gissen! Succes!
Omdat baby'tjes heel snel veranderen en dus ook hun schema. Heb je geprobeerd of ze honger heeft? Hier sliep de oudste door vanaf 4 weken, maar stopte hier mee met 6 maanden. Inmiddels is ze bijna 3 en slaapt ze steeds vaker door, maar heeft ook nog nachten dat ze ineens droomt of dorst heeft.
In het verleden behaalde resultaten bieden geen garanties voor de toekomst Kan best dat ze nu gewoon meer honger heeft.