Steun nodig?

Discussion in 'Zwanger worden' started by xprissiex, Feb 11, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    May 8, 2012
    1,108
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames, Ik schrijf niet vaak meer wat maar zou graag wat steun willen... :) soms heb je dat wel eens nodig ;) Ik wordt hier beter begrepen dan thuis....

    15/1 was mijn laatste ongi, zit nu op dag 27 en ben gestopt met ovutesten want tot dag 25 geen positieve test... Daardoor is het klussen ook niet bepaald leuk meer en wordt dat een beetje verwaarloosd :(
    Ik denk dat dit komt door stress, mijn moeder is ziek (lees weblog) en kregen wederom slecht nieuws te verwerken. zou dit zo een grote invloed hebben op mijn eisprong??
    vorige maand had ik ook een tuurstreepje op mijn ZWtest, maar 2 dagen later wit. HA zei toen dat ik misschien zwanger was maar meteen is misgegaan, ongi die daarop volgde was ook anders dan normaal. Zou dit ook invloed hebben op deze cyclus??

    Zit even een dipje... :(:(
     
  2. Yara3626

    Yara3626 Bekend lid

    Apr 6, 2011
    774
    0
    0
    thuiszorg
    omg utrecht
    Wat vervelend meis...en natuurlijk kan je geestelijke toestand invloed hebben op je cyclus. Dat is bij mij wel altijd het geval. En als je een vmk hebt gehad zal dat mischien ook invloed hebben. Ik vermoed dat dec ook vmk gehad heb en mijn nod altijd op de 27e en jan pas 31ste .
    Hopelijk je cyclus snel weer op rit en posi ovu test en zw test meis


    Liefs x
     
  3. Kimmuh

    Kimmuh Fanatiek lid

    Oct 23, 2007
    1,679
    0
    36
    Als je stress hebt dan kan het inderdaad wel wat te maken hebben... Ik bedoel, voel je je fit dan is je lichaam ook fitter ;)

    Hopelijk snel je cyclus weer opgang en snel een positieve test in je handen!
     
  4. xprissiex

    xprissiex Fanatiek lid

    May 8, 2012
    1,108
    0
    0
    NULL
    NULL
    @yara Ik wist wel dat het invloed kon hebben maar niet zo erg.. Wordt echt! Vooral die onzekerheid.
    @kim ik zie dat jij bijna mag bevallen.. Ik hoop dat wij ook snel eens met blij nieuws mogen komen.. Maar eerst maar is een eisprong krijgen! Zucht
     

Share This Page