Ik hoop dat dit in de lounge mag, het is geen vraag om stemmen voor mezelf maar voor een stichting die voor ons heel erg veel betekend heeft. Helaas zijn er op dit forum best veel verhalen te lezen van mensen die hun kindje hebben verloren. Voor ons persoonlijk zijn de foto's van onze dochter die door Make a Memory gemaakt zijn van onschatbare waarde. Grote Gift 3M fonds: Ieder jaar ontvangt een Goed Doel in Nederland de Grote Gift. Van 15 mei tot 1 september kunnen Goede Doelen zich aanmelden. Tot en met 31 oktober kan er via internet gestemd en/of filmpjes ingestuurd worden. Eind november volgt de 3M Fonds Finale. Daar presenteren maximaal vijf Goede Doelen hun plannen. Een ontvangt de Grote Gift, de donatie van 50.000. Voor deze gift is de stichting Make a Memory genomineerd. Deze stichting bestaat nu 3 jaar en nog steeds wordt met hart en ziel belangeloos door alle betrokkenen van de stichting gewerkt om ouders die hun kind hebben verloren een tastbare herinnering, in de vorm van mooie fotos, te geven. Professionele fotografen komen kosteloos langs, thuis of in het ziekenhuis om foto's te maken. Deze fotos bieden troost in een intens verdrietige periode en zijn voor de ouders belangrijk voor de verwerking van het verdriet. Ouders hoeven niets te betalen voor de fotos. Dit zal ook altijd zo blijven, zodat er geen onderscheid is tussen wie het kan betalen en wie niet. Inmiddels krijgen zij per dag meer dan 2 verzoeken om hulp en de vraag neemt nog steeds toe. Dit maakt duidelijk dat deze stichting voldoet aan een grote behoefte. Daarom willen zij zo graag dit werk kunnen voortzetten. Jij kunt ze hierbij helpen. Door uiterlijk 31 oktober a.s. op hen te stemmen maken zij kans op de gift van 50.000,= van het 3MFonds. Je kunt bijgevoegde link hiervoor gebruiken. Het zou fijn zijn als jij jouw familie, vrienden en bekenden deze link doorstuurt, zodat ook zij kunnen stemmen. Hoe meer stemmen hoe meer kans. Let op! Als je in het lijstje zoekt moet je bij de "s" zijn van stichting (ze staan dus niet onder de "m"). Stemmen - Kijk! 3M - 3M Nederland
Na het lezen van je verhaal, ben ik meteen gaan stemmen. Ik heb het geluk dat ik deze stichting nog niet heb hoeven gebruiken, maar ben blij dat deze er is voor de mensen die het nodig hebben. Het is voor deze mensen al zwaar genoeg in die periode. Hopelijk zullen ze dit nog lang blijven doen!
Ik heb gestemd. Kende de stichting al. En hoewel we allemaal hopen ze nooit nodig te hebben, is het super dat ze er zijn.
Ook ik weet hoe bijzonder die herinnering kan zijn, dus ik stem zeker. Goed dat je dit hier neergezet hebt Maedra.
Maedra, ik heb je naam weleens voorbij zien komen op dit forum maar wist helemaal niet dat jij recent je kindje bent verloren. Gecondoleerd met het verlies en heel veel sterkte. Het is zeker een mooie stichting. Bij ons is ook een fotograaf geweest van Make a Memory en die heeft ook hele mooie foto's vastgelegd van onze dochter, waaronder de 2 in mijn onderschift. Ik heb direct gestemd. Ik hoop dat ze die 50.000 euro winnen. Goed dat je het hier bekend hebt gemaakt.
We zijn er zelf ook 'blij' mee, het is in principe het enige wat we hebben van onze dochter aan herinneringen + natuurlijke alle zelfgemaakte foto's. Hebben we toch nog wat tastbaars.
Hier uiteraard ook gestemd! Mn man ook (weet hij alleen nog niet haha) Ga het ook maar eens op hyves en facebook zetten! Heb het zelf gelukkig niet nodig gehad maar wat een super stichting is dit zeg!!!
Ik heb een paar maanden geleden de stichting 'leren kennen' doordat iemand hier op het foto in een topic met bijzondere/meest waardevolle foto's een foto plaatste die genomen was door iemand van make a memory.. Ik vond het zó bijzonder.. Ik ben gelijk de site door gaan lezen... ik zag dat M a M op 3 staat nu bij 'maatschappij' - en ik ben wel blij om te zien dat andere goede doelen die ik bijzonder vind/ een warm hart toedraag; in een andere categorie hoog staan. Zoals de ALS stichting en de VOKK (ouders/kinderen/kanker)
Dank je wel, ik heb jouw verhaal toentertijd ook gelezen, zo vreselijk verdrietig. Heel mooi de foto's in de handtekening!