Wie van jullie heeft ook een Mi Moneda ketting? En lakken jullie ook wel eens je stenen? Ik heb speciaal voor dat doel een Roca steen gekocht. Das een van de goedkoopste stenen. Deze heb ik glad geveild en daar een laag speciale harde lak op gedaan. Dit moet in de UV lamp en blijft heel mooi zitten en zorgt voor een glad en stabiel oppervlak. Maar deze stap kan je overslaan. Daarna lak ik de stenen af met nagellak en maak er nail art op! Ik heb zelfs vorige kerst een steen voor mijn schoonzusje en zusje gemaakt. Nu heb ik mijn eigen vandaag weer veranderd. Hier zijn mijn ontwerpen tot nu toe. >>> cadeautjes
Deze had ik van nieuwjaar tot vanmiddag. Ter gelegenheid van mijn verloving! Hij is dus ook 5 maanden hardstikke mooi gebleven, het slijt niet als het in de ketting zit.
Bedankt allemaal! Wil ze vast wel een kennis van mij is nagelstyliste en zij zei me dat ze het wel vaker had gehoord dat stylistes dat deden. Dacht ik eens origineel te zijn Je kan ook gewoon je ketting in je favo nagellak lakken en verder geen art erop doen. Zeker als t zilveren folie nog iets doorschijnt is dat heel mooi (zoals de blauwe met vogels en de roze met bloemen. Daar zie je t folie nog). Of je kan ze in dezelfde kleur als je nagels lakken.