Ronde 12 voor een brusje :(

Discussion in 'Zwanger worden' started by Starry, May 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Zoals de titel het al zegt zijn we nu in ronde 12 beland en ik merk heel erg aan mezelf dat de goede instelling die ik de eerste rondes had totaal is verdwenen mijn instelling op dit moment is nu " het is ons niet meer gegund " en " het lukt ons toch niet meer "
    Ik voel me door mijn instelling best wel schuldig tegen over de dames die nog langer bezig zijn dan ik en mijn man maar ik kan er niets aan veranderen.
    Ik loop al geruime tijd onder behandeling van de gynaecoloog vanwege een cyste die ik heb en a.s. woensdag weer een afspraak staan, ik weet dat we zullen gaan bespreken wat we nu gaan onderzoeken zelf heb ik het idee dat ze naar mijn eileiders wil gaan kijken omdat we al weten dat ik een eisprong heb (al een paar keer bloed wezen prikken op progesteron) ik heb een redelijke cyclus en manlief zijn zaadjes zijn helemaal goed. Ik heb zelf laatst voorgesteld om een samenlevingstest te laten doen maar mn gynaecoloog zei dat dat niet nodig is omdat ik dus al een keer zwanger ben geweest. Zijn er dames die nog tips voor me hebben wat ik aan mijn gynaecoloog kan voorstellen? Sorry voor mijn wat lange verhaal maar moest het even van me af schrijven en dat lucht toch wel een beetje op.
     
  2. Priscilla4

    Priscilla4 Fanatiek lid

    Aug 30, 2011
    3,707
    0
    0
    6okt echo je ♥-tje klopt zijn zo trots op je
    Heb er geen ervaring mee.. Maar bij babyboom zat een stel wat al kinderen had en bij wie een 3e niet wou lukken.. Samenlevingstest bleek slecht.. Dus zou het toch nogmaals voorstellen.. Succes!!
     
  3. logo

    logo Niet meer actief

    Lastig is het he om positief te blijven. Soms lukt het mij ook niet hoor.

    Ik wil graag even meelezen, want ik ga binnenkort ook weer voor een gesprek naar de gyn.
    Wij hebben een vruchtbaarheidsonderzoek en een echo gehad omdat we niet zwanger worden. Daarnaast hebben we veel onderzoeken gehad voor de zwangerschapsafbreking en miskramen. Bijv chromosoomonderzoek. Heb je die al gehad?
    Welke bloedonderzoeken heb jij nog meer gehad?
     
  4. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Ja die aflevering heb ik ook gezien. Ik ga het wederom nog een keer met mijn gyn bespreken want mijn dochter word over een tijdje alweer 5 en in 5 jaar kan er veel binnen in een mensen lichaam veranderen.
     
  5. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Het is inderdaad heel erg lastig om positief te blijven :( mensen zeggen me '' je bent er teveel mee bezig '' dat kan wel zo zijn maar het zwanger worden gebeurd niet tussen mijn oren dus dat vind ik zo'n vervelende uitspraak! We willen gewoon iets heel graag dus logische dat je ermee bezig bent.

    Een vruchtbaarheidsonderzoek is dat het zelfde als een samenlevingstest? En een chromosoomonderzoek wat is dat? Deze onderzoeken / testen hebben wij (ik) nog niet gehad. Mijn bloed is alleen getest op prognesteron en clamydia en deze waren beiden goed.
     
  6. Celia2

    Celia2 Actief lid

    Apr 22, 2009
    204
    0
    0
    Hoi Starry,

    Wij zitten in ronde 13 voor een brusje (waaronder 6 rondes met Clomid maar helaas zonder resultaat). Hoe lang duurde het voordat je van je eerste kindje zwanger was? Hier 20 maanden.
    Dat je gyn geen samenlevingstest wil doen vind ik wel vreemd, bij ons is dat een tijdje terug ook weer gedaan, er kan vanalles veranderd zijn. Ik mag deze maand niet zwanger raken omdat ik een baarmoederfoto krijg volgende week. Ook dit heb ik voor mn vorige zwangerschap gehad maar ivm endometriose wordt het nu nog een x gedaan.
    Je moet er zelf echt achteraan in het ziekenhuis, hier is dat ook met ve dingen het geval. Heel vervelend, zij zijn de specialisten en dan ga je er vanuit dat zij je vertellen wat de mogelijkheden zijn, maar helaas moet ik steeds zelf met 'ideeen' komen.

    Heel veel sterkte en laat niet met je sollen. Ik hoop dat je snel zwanger mag zijn!
     
  7. xDanielle

    xDanielle Fanatiek lid

    Jan 4, 2010
    1,845
    865
    113
    Female
    Tilburg
    Hee,

    Wij zijn inmiddels ook 13 maanden bezig voor een 2e kindje.
    1ste kindje ook spontaan maar hier wil ook niet echt lukken.
    Ik voel me precies hetzelfde, ik begin de moed op te geven.
    Hier ook geen verder onderzoek of hulp :(
     
  8. Vanilla

    Vanilla Fanatiek lid

    Jul 10, 2006
    1,373
    0
    36
    Bij onze 1e was het in de 3e ronde al raak, toen we voor een brusje gingen had ik er dan ook alle vertrouwen in maar dat viel tegen... Na 11 rondes zijn we naar de huisarts gestapt en direct doorgestuurd naar de gyn.

    Om een lang verhaal kort te maken, de spermawaarden bleken bij ons dermate slecht (na onderzoek en 2 samenlevingstest) dat er opeens over ICSI gesproken werd. Gelukkig bleek dit niet nodig, na een HSG raakte ik de maand erop natuurlijk zwanger net voor we het traject in wilde gaan. Uiteindelijk in de 15e ronde.

    Ik zou zeker op een samenlevingstest aandringen en, als je dat wilt, een HSG onderzoek. Succes!
     
  9. logo

    logo Niet meer actief

    Ach al die mensen die dat zeggen die snappen het echt niet. Ik hoor dat ook zo vaak.
    Je kan je grootste wens toch niet loslaten!
    Die onderzoeken zijn niet hetzelfde hoor, maar precies weet ik ook niet.
    Bij een chromosoom onderzoek kijken ze naar je chromosomen om te kijken of hier afwijkingen zijn. Volgens mij hebben ze dit onderzoek gedaan na de twee miskramen. Dit doen ze nog niet na een jaar niet zwanger zijn volgens mij.
     
  10. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoi Celia! Ik hoop dat jullie gauw zwanger mogen worden van een brusje! Van mijn dochter was ik gauw zwanger, in de derde ronde. Ik had daarom ook wel een beetje de instelling dat het wederom wel weer zo vlot zou gaan maar nu we dus in ronde 12 zijn beland ben ik daar helemaal op terug gekomen. Hoe is je baarmoederfoto gegaan? Is dat zo'n echo waar ze vloeistof door je eileiders heen spuiten?

    Ik ben gisteren weer op controle geweest bij mijn gyn en we hebben een kijkoperatie ingepland op 11 juni, ze gaan dan mijn cycste verwijderen die in mijn eierstok zit en ze gaan bij mij m'n eileiders doorspuiten (HSG) noemen ze dat geloof ik. Ik mag dus ook deze ronde niet zwanger worden maar dat heb ik er dan wel voor over.

    Hopelijk dat we beiden allebei gauw een positieve test in handen hebben.
     
  11. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoi Danielle,

    Zijn jullie wel van plan om hulp te gaan zoeken of hebben jullie zoiets van we zien wel wanneer het komt. Ik weet haast wel zeker dat wanneer je je bij je huisarts meld dat je dan echt wel een doorverwijzing krijgt voor de gyn.

    Hoop dat jullie ook gauw zwanger mogen worden!
     
  12. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoi Vanilla,

    Ten eerste natuurlijk van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Wat fijn zeg dat het dan eindelijk is gelukt om zwanger te worden voor dat jullie aan ICSI begonnen. Ik heb nu 11 juni een kijkoperatie om een cycste te verwijderen en een HSG staan.
    Dus ik ben reuze benieuwd.
     
  13. xDanielle

    xDanielle Fanatiek lid

    Jan 4, 2010
    1,845
    865
    113
    Female
    Tilburg
    Hee Starry.
    Wij zijn afgewezen voor verder onderzoek wegens hoog bmi.
     
  14. ShyGirl

    ShyGirl Actief lid

    Jan 13, 2010
    264
    0
    0
    Hoi Meiden,

    Ik zat even met jullie mee te lezen.

    Als ik jou was zou ik zeker nog een keer beginnen over de samenlevingstest. Er kan inderdaad veel veranderen.

    Wij zijn ook bezig met een Brusje en zitten in ronde 14, bij ons wil het dus ook niet lukken. Begin dit jaar wel zwanger geraakt helaas een mk gekregen. Bij ons 1e kindje waren we in ronde 10 zwanger.

    Ook ik zit erg te twijfelen wat we moeten gaan doen. Toen we vorig jaar begonnen met opnieuw zwanger worden hebben we afgesproken "dat we de natuur zijn gang laten gaan of we nog een brusje mogen krijgen". (dus zonder hulp) Ik ben bijna 36, wat dus ook mee telt met het wel/niet zwanger worden. Hierdoor twijfel ik of we toch niet de stap moeten gaan zetten richting de HA?!!?
    Aan de andere kant vind ik dat ook weer eng. (wat krijg je te horen)

    Sorry voor het lange verhaal. Ik ben benieuwd naar jullie mening?
     
  15. smiley3

    smiley3 Fanatiek lid

    Mar 22, 2013
    3,793
    0
    0
    ergens in nederland!
    Je hoort vaak na een HSG onderzoek dat meiden dan zwanger raken,

    Alsof er doordat onderzoekt iets vrijgemaakt word wat verstopt zat lijkt het wel!
     
  16. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Ja ik heb het wederom nog een keer aangekaart bij mijn gyn maar wederom zei ze dat dat niet nodig was omdat ik een regelmatige cyclus heb, een eisprong, en manlief zijn zaadjes zijn goed en daarbij zijn we van onze dochter heel vlot zwanger geraakt. Ik wacht nu eerst 11 juni wel af en dan zie ik wel verder.

    Ik kan me voorstellen dat bij jou de tijd een beetje begint te dringen vanweg je leeftijd, ik zou daarom zeker een bezoek aan je ha brengen en vragen voor een verwijzing naar een gyn.

    Wij hebben ook wel een grens, we willen op de natuurlijke manier zwanger worden lukt dit niet dan houd het voor ons op.
     
  17. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Laten we het hopen :D:D
     
  18. Celia2

    Celia2 Actief lid

    Apr 22, 2009
    204
    0
    0
    Hoi hoi!

    Wel goed dat er een kijkoperatie gepland is, dan heb je iig het gevoel dat je wel serieus genomen wordt. Ik heb voor mijn eerste zwangerschap ook een kijkoperatie gehad met daarbij een HSG, dat is trouwens hetzelfde als een baarmoederfoto wat ik maandag a.s. krijg. Wel spannend he, die kijkoperatie. Ze zeggen dat je na een HSG meer kans hebt op een zwangerschap dus laten we maar hopen dat het voor ons beide ook zo is! Ik zal voor je duimen!
     
  19. ShyGirl

    ShyGirl Actief lid

    Jan 13, 2010
    264
    0
    0
    Hopelijk weet je meer na 11 juni. Anders kun je altijd er nog een keer over beginnen.

    Die grens hebben wij ook. Dus daarom nog niet de stap richting de ha. Maar begin nu toch te twijfelen. Soms kan ik t wel laten rusten...zo van het mag gewoon nog niet zo zijn, het gaat vanzelf goed komen. Aan de andere kant denk ik, hoe lang gaan we nog door...ivm met mijn leeftijd.
     
  20. Starry

    Starry VIP lid

    Sep 6, 2007
    6,101
    623
    113
    Female
    Rotterdam
    Moet je dan eerst afvallen voordat jullie geholpen mogen worden?
     

Share This Page