Hoi dames, sorry het is ook allemaal heel verwarrend. Voor mij ook toen ik het opschreef. De huisarts van de hap heeft my doorverwezen naar de gyn die de echo uitvoerde. Op de echo waren 2 zwangerschapsringen te zien. Dit houdt natuurlijk niet in dat er ook 2 babies zijn of uberhaupt 1. Maar ik meende dat hij zei dat het dus in het beginsel een tweeling was in aanleg. Maar er was dus nog niets te zien in de ringen zelf. Ik had nog even goed gerekend en zou dan 5w5d zijn, dan hoeft er natuurliijk nog niets te zien te zijn, maar met het substantiele bloeden (nu nog steeds) gaan we dus uit van het ergste. De gyn gaf aan dat de ringen groter waren dan hij verwachte, maar kleiner dan bij het termijn paste, dus hij kon niet aangeven wat we a.s. Donderdag gaan aantreffen. Ik vin het echt zo zenuwslopend allemaal 😓
Och jeetje.. wat pittig! Ik hoop heel hard op goed nieuws! Veel sterkte! Ik hoop dat het snel morgen is. Laat je het even weten?
Ah, dan snap ik het! De zwangerschapsringen zijn de beginnende vruchtzakjes, alleen is het zo klein dat er nog geen vruchtjes te zien zijn. Ik hoop dat, ondanks het bloeden alles goed komt! Het blijft in het begin zo spannend!
Bij deze weer een update. We hebben de echo gehad en er is nog steeds geen duidelijkheid over de vruchtjes. De ringen zijn verdubbeld in groote, maar er zijn nog steeds geen vruchtjes te zien. De echoscopiste dacht zlf dat ze naar een termijn van vier weken zat te kijken, in plaats van de zes en een half week die ik zou moeten zijn. Wat volgens mij onmogelijk is qua cyclus. Maar we zitten dus weer in de wacht. Volgende week vrijdag weer een echo en die zou echt meer moeten vertellen.
Ben bang dat dit niet goed gaat meid. Na de vorige echo verwacht je echt wel meer vooruitgang. Bij 6 1/2 week verwacht je gewoon meer te zien een vruchtje met kloppend hartje... Dit lijkt zich niet te ontwikkelen.. Weer een week wachten. Vreselijk..
De echoscopiste dacht daarom ook naar een termijn van vier weken te kijken. Ze zijn wel verdubbeld in groote, dus dat is misschien positief?
Het klinkt inderdaad niet heel goed. Je zou inmiddels wel een vruchtje moeten zien. Bij een MA blijft de vruchtzak zich volgens mij ook verder ontwikkelen maar dat weet ik niet zeker. Kan 4 weken zwangerschap wel aan de hand van je positieve testen? Wanneer testte je voor het eerst positief?
Nee, 4 weken zwangerschap kan in mijn beleving helemaal niet zelfs. Dan zou ik 2 weken voor nod al positief moeten testen. Maar los van dat heb ik mijn eisprong bijgehouden met de cb digital, dus ik weet precies wanneer die was, en vanwege het verlies van ons vorige kindje tijdens de zwangerschap van afgelopen augustus hadden we ook niet heel veel zin in gemeenschap, dus de afgelopen twee maanden hebben we maar een keer seks gehad. Dus ik weet vrij zeker wanneer het gebeurd zou moeten zijn . De echoscopiste had het over een dianoggiets wat inhoud dat de groei een week maximaal stil zou leggen waardoor het daarna verder zou groeien, maar dat lijkt me ook raar. Zij was er iig niet geheel negatief over en volgens haar kon het nog alle kanten op. Ik ben wat meer behouden en durf er niet meer op te hopen
Jemig, wat een onzekerheid en vaag zeg! Weer een week wahten is bijna onmenselijk zeg. Bijzonder ook dat ze niets doen met het feit dat je al 4 weken positief test (dus ruim 6 weken zwanger moet zijn toch?) Heel veel sterkte en wijsheid meis!!!
Pfff, wat zenuwslopend! In heel enkele gevallen ontwikkelen ze zich wat langzamer, maar ik ben ook bang voor het ergste. Ik zal voor je duimen!
Dus 4 weken zwangerschap is inderdaad niet mogelijk. Aan de ene kant wel balen dat je nu nog een week moet wachten maar aan de andere kant is er dan wel een grotere kans dat je volgende week echt meer duidelijkheid hebt. Als er dan geen vruchtjes te zien zijn dan weet je dat het helaas foute boel is. Ik hoop echt voor je dat bij de echo van volgende week 1 of 2 mooie vruchtjes te zien zijn!
Hoi meiden, gisteren inderdaad weer een echo gehad. Afgelopen woensdag had ik erge krampen en ben toen wat grote stolsels verloren. Ik vreesde al dat dit dan de miskraam was. Gisteren, bij de echo werd dit bevesitigd. Er was een helemaal lege baarmoeder te zien. Ondanks dat ik het al wist viel het me toch heel zwaar. Mijn man is vooral opgelucht dat er eindelijk duidelijkheid is, maar is uiteraard ook erg verdrietig. Nu even een paar maanden rust nemen en dan nogmaals proberen. Iig heel erg bedankt voor jullie reacties en meeleven allemaal!! 😘
Oh Kiwi wat ontzettend kloten! Ik snap dat je enorm verdrietig bent en dat mag ook zeker. Het is een enorme spannende periode geweest waarbij je toch weer een beetje hoop hebt gekregen door de vorige echo. Ik duim voor je dat je binnenkort een goede zwangerschap mag krijgen!