Hey meiden Na mijn einsprong is mijn themperatuur mooi gelijk gebleven maar hij is ineens al een paar dagen 1.3 graad hoger. Vandaaag is mijn nod maar ben nog niet ongesteld geworden Iemand ervaring?
Nee ik kan mijn themp lijstje er niet op krijgen Moet namelijk op het moment alles via mijn telefoon doen. Ik ben verder niet ziek oid. Meestal ligt mijn themp na mijn ei op 37,3 en hij is nu al een paar dagen 38,8 Ik heb 6 dagen voor mijn nod een testje gedaan. Die was heel licht posiitief. 2 dagen later heb ik met predictor vroege test getest en die was negatief
Predictor schijnt slecht te zijn. Ik zou nog een kruidvat proberen. Ik heb altijd 37 max en als ik ongi moet worden 36,8. Halverwege de ongi, zakt hij dieper. Succes met je onzekerheid.