Vraagje: Ik zit vandaag op stimulatie dag nr 10. Sinds vanochtend zeer gering bloedverlies. (Geen helderrode kleur ) Roze/oranje van kleur. Ik heb met de ivf arts gebeld. Zij gaf aan dat ik het moest afwachten En dat het wellicht iets onschuldigs is. Maandag zal de echo die gepland staat uitwijzen hoe het er voor staat. Heeft iemand van jullie wellicht ook wel eens Bloed verlies gehad tijdens het stimuleren of een Dergelijke situatie meegemaakt? Ik gebruik decapeptyl en menopur 150 eenheden. Groetjes _________________ -Februari 2008 mama geworden van een zoon -Oktober 2012 begonnen met iui. IUI 3 Uitgelopen op een miskraam . 6 x IUI achter de rug. Zomer 2013 IVF. De ooievaars staan overal. Hoe wapen ik mij tegen het verdriet dat dat oproept?
Ik heb het niet gehad tijdens het stimuleren voor ICSI, maar wel tijdens het stimuleren bij een IUI. Dat was dan voornamelijk nadat er een echo gemaakt was. De artsen gaven toen aan dat het door de hormonen allemaal gevoeliger en beter doorbloed zou zijn en dat de kans op bloedingen daarom hoger was. Het was in ieder geval niets vreemds.. Heb je misschien seks gehad? Kan het daardoor komen?
Hoi. Dankje voor je reactie. Ik heb geen sex gehad. Gister morgen wel een echo. En gisteren heb ik ook twee maal middels Een inbreng applicator een zalfje in de vagina Gebracht. Het verlies is vanochtend begonnen.
Ik herken het wel. Ik had het ook, volgens mij m.n. bij de IUI's of ik het bij de IVF ook had weet ik ff niet meer. Maar in mijn natuurlijke cyclus heb ik het ook regelmatig een aantal dagen voor de eisprong. Verklaring van de artsen was dat het waarschijnlijk door hormonale schommelingen gaat. Dus dat kan bij jou ook heel goed het geval zijn. Kan in de meeste gevallen helemaal geen kwaad! En wat je voelt zijn inderdaad je eierstokken, die worden flink aan het werk gezet . Succes!
Hoi, Het vervelende is dat je inderdaad moet afwachten. Bij mijn laatste icsi begon het bloedverlies op dag 4 na tp en werd steeds erger en na1,5 was het idd een miskraam. Maar je hoort ook verhalen dat het bloeden vanzelf stopt. Het is een rot tijd! Ik hoop echt voor jou dat het niks betekent. Sterkte! Groetjes, K.
Ah, ik las te snel. Het is op stimulatiedag 10, dommie ben ik Zou me niet teveel zorgen maken dan hoor!!