Knap hoor dat je tegen je collega's durfde te zeggen dat je opstipatie had, en dan zolang moeten zitten, ik had me echt rot geschaamd.
Je hoeft je nergens voor te schamen ts! Verder wil ik alleen maar zeggen dat ik het van klasse vind getuigen dat je zelfs op de meest kinderachtige, sneue en laag bij de grond reacties zo beheerst en respectvol reageert. Chapeau!
Jeetje zeg, ik weet dat dit een forum is waar het meeste over zwangerschap en kinderen gaat, maar dat jullie zelf ook allemaal zo kinderachtig reageren?! Ze mag dit toch gewoon vertellen op het forum als dat haar dwars zit? We zijn niet allemaal hetzelfde. Verder kijken dan je neus lang is is soms wel handig. Ik vind niet dat je je moet schamen TS, het kan gebeuren! Misschien was dit niet eens jouw fout en had inderdaad misschien iemand anders wel tampon of maandverband erin gegooid.
Zou je geen last hebben van obstipatie net omdat je zo beschaamd bent om te poepen? Kan een vicieuze cirkel zijn denk ik.
Lekker "schijt" hebben aan de reacties hier... Wat kinderachtig. Een toilet gaat niet verstopt van normaal toiletgebruik. Ook niet als het héél veel poep is. Wel als je er een halve rol wc papier in gegooid hebt. Of tampons, maandverband en weet ik wat nog meer. Weet je hoe vaak vrouwen dat in de pot gooien? Die zouden zich moeten schamen.
Misschien heeft ze verder een geweldig leven, lieve man, kinderen, schoonmoeder, leuk werk en niks om te klagen. Alleen haar stoelgang laat te wensen over. Kan toch? Volgens mij is er ook geen speciaal poepforum... Ik vraag me af waarom iedereen er zo over struikelt...
Het over poep hebben lijkt voor vele dames toch een soort taboe te zijn, aangezien er ontzettend veel kinderachtige reacties geplaatst worden onder dit onderwerp.. Ik heb PDS, dus niks is te gek voor mij. Je hoeft je niet te schamen hoor meid. Kan gebeuren!
Oh maar dat is niet zo lastig te raden. Sommige mensen willen nl graag het middelpunt van de aandacht zijn maar angezien ze verder geen specifiek talent bezitten om indruk mee te maken gaan ze maar anderen belachelijk maken. Voelen ze zich toch nog enigszins gewaardeerd wanneer er gelachen wordt. En dan heb je natuurlijk ook nog die mensen die niet buiten de groep willen vallen en dus meedoen. Het grappige is dan wel dat zodra ze afgemeld zijn op het forum ze hun kinderen mee geven dat pesten niet mag. Hypocrisie ten top.
Idd, topicstarter, misschien heb je wel een collega die zich nu zit te schamen omdat ze een tampon in de wc heeft gegooid gevolgd door veel te veel wc-papier Een vriendin van me heeft Crohn en moet daardoor soms ontzettend vaak naar de wc, en rénnen ook he, op haar werk reageren collega's gelukkig heel begripvol! Maar er zijn ook mensen die zich gewoon echt niet in een ander kunnen verplaatsen en moeten lachen om haar ziekte... Konden zij maar eens 1 dag in haar schoenen staan!
Misschien omdat 133 berichten van de 135 van ts over poepen, verstopping, stank van poepen, schaamte over poepen, aambeien en laxeermiddelen ging? Mijn bericht was verder niet flauw bedoelt, het lijkt me gewoon zo lastig om je zo bezig te moeten houden met poepen, dan is het alleen maar moeilijker. Poepen vind ik verder niks vreemds, dus waarom je er zo druk over maken. Om eerlijk te zijn dacht ik aan iemand met een obsessie of fetisj.
Ik heb haar geschiedenis doorgebladerd en zie helemaal niet zo veel poep-onderwerpen? Maar ja, als je er veel last van hebt, vind ik het niet raar dat je er soms over klaagt of je zorgen maakt...
Wat naar. Ik heb IBS (spastische darmen) en moet ook weleens rennen. Heel vervelend. Enige moment dat ik obstipatie heb is als ikz zwanger ben, de eerste 3 maanden. Voor de rest gaat het te snel, wat echt vervelend is. Eet je goed? roken moet je echt niet doen, koffie drinken kun je ook beter niet doen met zulke erge maag en darm klachten. Ik zou eens een diëtiste bezoeken, en echt, gezond eten. Sterkte. Darmklachten kunnen enorm je leven beheersen wat dan juist weer voor meer klachten zorgt.
Dames met pds hebben geen keuze en daar word lacherig over gedaan. Is gewoon schandalig dat het gebeurd. Mijn beste vriendin heeft veel last van haar blaas die kan het niet lang ophouden en daar is ze vriendinnen door kwijt geraakt, die accepteerde niet dat ze vaak ri. een toilet moest, ik loop met haar te winkelen ga mee naar het ziekenhuis enz. als die moet plassen pas ik op haar dochter. Een andere vriendin is 30 kg te zwaar en word met de nek aangekeken, ook die heeft heel erg last van haar darmen en ook bij haar zit darmk. in de familie, als we allemaal denken zo als de meeste mag deze meid nergens meer naar toe, immers ze heeft geen bikini figuur, heeft soms buikpijn en dat mag je dus niet hebben als man of vrouw want dan tel je niet meer mee.
bij stress laan ze het afweten en dan helpt niks. en met wat werkstress en zo dec stress voor het onderzoek, tja dan voel ik me verre van happy. zo iets heeft me vriendin met overgewicht ook en samen kunnen we dat wel aardig handelen maar soms gebeuren er dinge de erg lastig zijn
de meeste mensen die hier lacherig over doen weten blijkbaar niet wat het is. Gelukkig maar! Anders zou je er echt niet zo raar over doen. Kan heel vervelend zijn, ik hoop dat het beter gaat TS! Laat je niet kennen doordat sommige leden hier amper empatisch vermogen hebben.