Hoi, hoe hebben jullie je voedingskussen gewassen? Ik krijg m niet in de wasmachine gepropt. Of is daar een truucje voor? Ik heb 'm tweedehands gekocht en die vrouw maakte me wijs dat ze m zelf ook al had gewassen. Vraag me nu af hoe ze dat dan heeft gedaan.
er zitten bij mij piepschuimbolletjes in, kan me niet voorstellen dat je dat kan wassen? ik heb gewoon zo'n hoes eromheen die eraf kan, die kan gewassen worden
@Lynn77, daar zeg je me wat. Ik vroeg me al af wat er precies in zou zitten. Ik denk dat het bij mij ook piepschuim bolletjes zijn. Toch nog maar even overwegen om alleen de hoes te doen dan. @Elfje, da's altijd nog een goeie tip! Had jij het probleem met het piepschuim niet?
Ik was alleen de hoes. Maar ik kan me voorstellen dat je een tweedehandse even helemaal wilt wassen, het bad lijkt me inderdaad de beste optie.
die van mij is gewoon te wassen hoor staat ook op het label.......maar dan wel met de extra hoes er nog omheen hij past ook wel in de wasmachine bij ons maar heb wel een grotere wasmachine dan standaard mss dat hij daarom past
Waarom haal je de binnenhoes niet leeg, gooi de schuimbolletjes weg en haal bij de Karwei voor een paar euro nieuwe piepschuimbolletjes vulling (ik geloof dat je ongeveer 1,5 zak nodig hebt). Intussen kan je zowel de binnen als de buitenhoes wassen, daarna is ie weer als nieuw!