Ik ben in verwachting van onze derde en laatste kindje. Er zullen verder geen kindjes meer komen, dat staat vast. Daarom wil ik helemaal genieten van deze zwangerschap maar ook van de periode na de bevalling. Ook wil ik nu zoveel mogelijk genieten van mijn babyuitzet. Zo had ik altijd een wiegje gewild maar nooit gekregen omdat mijn man dit zonde vond. Zo'n wiegje kan immers maar een paar maanden gebruikt worden. Dit wiegje hoef ik nu niet meer. Maar wat ik wel heeeel graag wil is een joolz kinderwagen. Bij de tweede twijfelde ik tussen bugaboo en joolz en ging uiteindelijk toch voor bugaboo. Mijn man was hier niet zo blij mee. Hij had liever een kinderwagen voor een paar honderd euro's ipv 1000 euro. Nou ja toch gekregen maar nu wil ik echt graag een joolz. Ben die bugaboo echt zooo zat, hij ziet er ookm niet meer zo mooi uit. Bovendien zal het altijd aan me knagen, dat ik nooit achter een joolz heb kunnen lopen Maar jullie raden het al, ik krijg geen joolz. We hebben het geld ervoor maar mijn man staat het absoluut niet toe. Ik weet niet wat ik met dit topic wil haha maar ik wilde het even kwijt. Ben er best verdrietig van maar dat ligt vast ook aan de hormonen hoor. Vinden jullie mij onredelijk of is mijn man een grote zeur, nu het financieel kan en dit echt ons laatste kindje is. Als jullie mij gelijk geven dan laat ik dit aan mijn man lezen en is die misschien nog over te halen
Ik vind dat je onredelijk bent. Jullie hebben een prima kinderwagen. Waarom dan voor nog één kindje een nieuwe kopen?!
Sorry maar ik geef je man gelijk. Een Bugaboo is een hele goede kinderwagen. En om nu zoveel geld uit te geven voor een nieuwe.. Dat lijken mij hormonen ofzo zeker als je et verdrietig om bent! En las ik het nou goed dat je bij de tweede de Bugaboo hebt gekocht en niet al bij de eerste? Ik geef je man gelijk! Koop dan een wiegje van 100, dat snap ik wel dat je dat wil. Lekker bij je op de kamer
Ik vind dat je gelijk heb, het is echt iets belangrijks je gebruikt het vaak en het gevoel dat je het altijd jammer blijft vinden zou voor mij echt de doorslaggevende factor zijn. Kan je niet voorstellen bijv zelf bij te dragen? Voor je verjaardag geld vragen en dat apart leggen, vragen of familie en vrienden een gift over hebben voor je droom kinder wagen. En misschien wil je man wel de helft mee betalen als hij ziet hoe belangrijk het voor je is. Ik heb bij de eerste ook geen wiegje gehad, nu heb ik er eentje gekregen van familie. En ik heb een bugaboo wagen en n mutsy en stiekem wil ik ook een joolz maar die ga ik er ook never never nooit door heen krijgen want mijn man zal het ook zonde vinden. Maar ik moet natuurlijk eerst zwanger worden maar snap je gevoel dus echt goed. M'n mutsy is helemaal afgeleefd, word met elastieken aan elkaar gehouden en de bugaboo heb n rare knik in t wiel waardoor hij zwaar loopt. Dus ik hoop te kunnen verantwoorden een joolz te mogen kopen dus hou je topic in de gaten en hoop dat je wens in vervulling gaat.
Idee: zet je kinderwagen op Marktplaats en koop via Marktplaats een Joolz!! Jij blij en je man kan hier weinig tegen in brengen, toch?
Hier gaat nummer 2 ook lekker weer in de bugaboo... En babyuitzet koop je in mijn ogen toch echt samen; als mijn man iets niet wil, dan niet en zoeken we een compromis. Andersom natuurlijk ook.
ik vind dat jij gelijk hebt. als je echt heel gelukkig wordt van de joolz en jullie kunnen het finaciel hebben waarom dan niet?? zou dan idd de bugaboo wel verkopen via mp.
Ik snap je helemaal hoor! Ik wil ook heel graag nog een 3e (vooralsnog erg onzeker of die er wel gaat komen, maar dat even terzijde ) en wil dan ook echt echt echt een laatste keer genieten van alles en alle "perfecte" dingen kopen, waaronder een nieuwe wagen, ook al is die heel duur. Zo zou ik heel graag de Bébécar Stylo Class willen hebben... Dus tja, ondanks dat de Bugaboo het nog prima doet, snap ik dat je de perfecte wagen wil, gewoon omdat het je laatste kans is. Misschien dat je man er meer voor openstaat als je de Bugaboo verkoopt. Financier je een deel van de Joolz met dat geld.
Ik snap het wel hoor! Je wil het de laatste keer gewoon goed doen als het financieel geen probleem is, waarom niet?
Ach ja... heb achter beide niet gelopen... heb nu zeker heel veel gemist in m'n leven?? Lekker centen in je zak houden en leuke dingen van doen of op de rekening van je kindjes storten. De kleine kan het niet schelen of deze nu in een Jools of Bugaboeboe ligt...😉
Oooooh wat een luxeprobleem! Moet er even om lachen! Heerlijk hoe zoiets stoms een zorg kan zijn.. Ik las hier ergens het voorstel de Bugaboo te verkopen om de Joolz te financieren. Dat lijkt me een strak plan! En misschien heb je nog wat om te verkopen? Want ik vermoed dat je geen tweedehands zal willen en je toch wel wat meer zal nodig hebben dan de opbrengst van de Bugaboo. Ik heb een Bugaboo Cameleon kunnen kopen van mn nicht en was zo dankbaar dat ik voor weinig geld een goede kinderwagen had. Bovendien is die kinderwagen niet zo veel gebruikt en is ie goed onderhouden. Ik zal er trots mee kunnen rondlopen, dus ik snap ergens wel hoe jij je voelt. Al vraag ik me af of je beseft hoe goed je het hebt..
Hij staat het niet toe.... ?!?! Sorry, maar dit is toch niet iets waar hij het laatste woord over heeft of waarin hij alleen beslist? Als jij iets graag wil en hij niet, dan kun je daar toch over praten? Zoals volwassenen zeg maar... Misschien is er idd een andere manier om het voor elkaar te krijgen. Idd verkopen van dingen oid. Maar bedenk ook dat je de Joolz straks ook weer goed kunt verkopen als je er zuinig op bent.
Nou ik vind je niet onredelijk hoor! Misschien je bugaboo op mp verkopen? Wij hebben beide kinderwagens ( bij onze zoon een stokke ) en nu een Joolz helemaal compleet op mp gekocht! Zagen er beide nog als nieuw uit! Voor de stokke betaalde we incl 2 voetenzakken, parasol, regenkap, reiswieg etc 590 euro voor. Hebben er bijna 3 jaar met plezier achter gelopen ( elke dag! ) maar wilde nu graag een joolz. Heb de Stokke zelf voor 385 weer verkocht ( 200 euro verlies dus maar ) en deze keer wilde ik per se de joolz elefant grey maar die is 945 euro en ben toen toch maar weer op mp gaan kijken, zag een offwhite kleurige met zwart frame voor compleet met XL boodschappentas en voetenzak voor 475 euro! Kregen hem ook nog van mijn schoonouders maar dan nog was het een goede deal, als je er zelf netjes mee om gaat kun je hem ook voor minstens 200 euro weer verkopen! Dus misschien is dat een optie?
Ik zou ook eens kijken voor een tweedehands, en dan zien of je je bugaboo ook kan verkopen. Dan kost het je wellicht amper wat. Ik moet je man wel gelijk geven dat het zonde van het geld is om nu weer een spiksplinternieuwe te kopen terwijl je al een supergoede hebt staan. Gevoel is gevoel, maar zie je stiekem ook niet in dat dit misschien niet belangrijk genoeg is om verdrietig over te zijn? Het gaat toch uiteindelijk om wat erin ligt
Ha ik begrijp het wel. Een joolz is ook veel mooier Maar goed, ook enorm duur dus ik begrijp je man ook. Toch, dit is je laatste kans en als je het geld hebt zou ik zeggen: waarom niet?!
Idd verkoop de bugaboo op mp en koop een joolz via mp. Die verkoopprijzen liggen niet ver van elkaar dus met een beetje goed speurwerk gaat dat wel lukken. Ik snap je gevoel van genieten en laatste keer, dat heb ik ook. Maar snap je man ook. Koop anders een nieuwe bekleding voor de bugaboo. Lekker een andere kleur kap , dekje en voeten zak en je hebt een nieuwe wagen. Ik zou de joolz ook niet idealiseren, de bugaboo rijdt net zo soepel. Maar dat is persoonlijk. Het gras is altijd groener, ook wat kinderwagens betreft
Inderdaad marktplaats als je niets tegen tweedehands hebt (past misschien niet in je nog een keer alles perfect idee) maar anders geef ik je man gelijk. Het maakt eigenlijk niet uit dat jullie het geld kunnen missen, tenzij je alles al hebt dat je ooit zou willen zou ik het zonde vinden om zoveel geld uit te geven aan een soort ideaal plaatje terwijl je al een hele mooie wagen hebt die je op dat moment ook "moest" hebben en waar je man toen al aan heeft toegegeven.
Dat noemen ze dus 'first world problems' Ik vind dat tevredenheid met wat je hebt mooi is, ook als je genoeg geld hebt. Het zijn per slot van rekening ook allemaal weer producten waar heel wat energie en materialen in kruipen om ze te produceren.