Het ging zo: Man gingen afhalen binnen een tijdvak van 10 minuten. Dus auto geparkeerd voor een kwartier. Echter konden ze onze bestelling niet vinden. (Bestelling stond al op de toonbank bleek later). Na 20 minuten had het meisje eindelijk onze bestelling op de toonbank gevonden. Resultaat: Bekeuring voor het parkeren (dat is dus 95 euro), koud en niet lekker eten. En een heel chagrijnig gezin hier thuis.
Dat kan ik heel goed begrijpen. Zou een flinke klacht indienen bij het bedrijf waar je besteld hebt. Misschien krijg je in iedergeval de helft van je geld terug.
Heb ik meteen gedaan! Dus nu wachten op reactie... Anders gooi ik het ook op Social Media. heb het nu nog netjes gehouden.
Stom dat ik gisteren ging slapen met migraine en vanochtend en vanmiddag nog steeds last had. Het begint eindelijk weg te trekken.
Ik stop altijd meteen een diazepam in mijn klep, werkt fantastisch. Is de boel verplicht te ontspannen en krijgt mijn hoofd weer zuurstof. Beterschap!
Ik ook, sta elke week het hok op te ruimen. En stinken!! Zo'n spijt van. Als ik dreig dat ik ze weg wil doen gaan ze 5 min aaien. Aagh.
Ik ging gisteren ook al met migraine naar bed. Afgelopen nacht 3x flink overgegeven. De hoofdpijn was vanmorgen gelukkig niet meer zo scherp maar heb me de hele dag nog slapjes gevoeld. Bleh. Ik gebruik net als Cin ook een pammetje om de boel te ontspannen. Maakt echt verschil tussen enkele uren of 2 a 3 dagen pijn.
Ik sluit me aan alleen ik kijk al vanaf vanavond 21 uur Hawai five-0 En zet nu net weer een nieuwe aflevering aan. En morgen baal ik van mezelf als de wekker gaat en helemaal tegen het eind van de middag als ik ga knikkenbollen van vermoeidheid.
Dat de jongste al vanaf de geboorte pijn heeft en dus ‘s nachts niet wilt slapen. Dat de nextium niet werkt en dat we hopelijk dinsdag de voeding vergoed gaan krijgen en daar dus mee kunnen gaan beginnen, want ik wil ook ‘s nachts weer een keer slapen. Zou fijn zijn na een maand.
Heb je de middelen om al te starten zonder dat je het vergoed krijgt? Fijn voor de baby die heeft geen pijn meer dan en fijn voor jullie mbt de nachtrust!
Ik weet niet waar ik dat kan kopen, bij N werd het namelijk thuis gestuurd nadat we allemaal formulieren hadden ingevuld... En ik denk dat er overlegd moet worden welke voeding het beste is in dit geval zodat we niet 2 keer hoeven over te stappen. ( althans hoop ik)
Gelukkig helpt de oudste braaf mee het hok schoon maken. Voer en water geven moet ik wel helpen herinneren en keutels opvegen ook. We hebben ook een gedeelte een kleine ren en die maak ik soms even groter zodat ze kunnen rennen.
Stom dat de ogen van mijn dochter verslechterd zijn ondanks trouw afplakken van het ene oog en het dragen van de bril