Onze schoorstenen zijn erg slecht en kunnen beter of vervangen worden of opnieuw gevoegd, maar wat kost zoiets eigenlijk?
Heb laatst toevallig een rekening zien liggen op mijn werk. dat ging om 1 schoorsteen die van binnen behoorlijk gerenoveerd moest worden. Het totaal bedrag stond op 4.500 euro.. maargoed ik ben geen schoorsteenexpert, dus het zal ongetwijfeld per situatie verschillen.
pffff jeetje wat een geld Hier 2 schoorstenen vanaf de 1e verdieping opnieuw laten opmetselen, als ik dit zo lees ben ik erg blij dat mijn man's neef dit heeft gedaan, voor nop dus
Die van ons moet opnieuw gevoegd. Verder niks nodig, binnenkant is nog prima. Dat zou 500 euro moeten gaan kosten ongeveer, maar de buurman stelde al voor om het zelf te doen in een middag.
Rotterdam is echt ver uit de richting, maar bedankt voor het meedenken. Pfff 4500 euro dat was ik toch niet van plan om uit te geven......... 500 euro vind ik nog te doen. 'K ga ook eens rond vragen in mijn kenniskring. Thanks dames.