Hallo, Ik heb helaas heel veel last van bandenpijn. Nu las ik dat je speciaal ondergoed hebt zodat je er minder las van hebt. Is er iemand die weet hoe of wat???
je hebt een buikband van anita, die schijnt te helpen tegen bandenpijn en bij bekkenklachten. Ik heb hem gekocht, 40,-, voor bekkenklachten maar daar vind ik hem tot nu toe niet mee helpen maar voor bandenpijn zal mij niet verbazen gezien hij veel steun geeft onder de buik. Succes!
Je zou zwangerschaps onderbroeken kunnen proberen, van bijv Anita, die ondersteunen je buik. Hoever ben je? Want aan 't begin heeft zo'n broek volgens mij nog weinig nut, pas als je buik groot is steunt 't naar me idee?
Buikbanden schijnen inderdaad te helpen tegen bandenpijn. Alleen had ik nog niet echt een buikje toen ik bandenpijn kreeg, dat was met 20 weken. Het enig wat bij mij hielp waren de hete douche en kruik. Bandenpijn heb ik toen alleen 2 weken gehad, daarna waren ze gelukkig verdwenen.