ben jij snel bang?

Discussie in 'De lounge' gestart door dekilene, 30 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Ik wel ik ben echt een watje:)

    Mijn angsten zijn:
    Spinnen
    Insecten
    Kippen
    Hanen
    Onweer
    Alleen thuis zijn
    In een donker steegje zijn
     
  2. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Nee niet heel snel..
    Maar ben wel als de dood voor kikkers!
     
  3. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nope, alleen voor motvlinders.
    Oh, en ziektes. Niet eens zozeer om dood te gaan, maar wel mensen verliezen.
     
  4. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    Ja ik ook brrrr of paden
    Eigelijk alles wat springt kruipt of kietelt
     
  5. Biccy

    Biccy Fanatiek lid

    28 jul 2008
    2.056
    14
    38
    Ierland
    Bang, nee.

    Ik ben wel heel snel heel onzeker over mijn kunnen. Dan kan ik zo onzeker worden dat het haast op angst lijkt.
     
  6. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Nee, absoluut niet. Behalve voor muggen!
     
  7. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Nee, valt erg mee
     
  8. Amare

    Amare Niet meer actief

    Spinnen!! Verschrikkelijk, heb een keer een client in zijn rolstoel met z'n urinaal op een spin afgestuurd. Dief hem niet zelf te doden.
     
  9. Humava

    Humava Niet meer actief

    Nee ben niet snel bang. Wel voor wespen brrr en spinnen hou ik ook niet zo heel eeg van
     
  10. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Eigenlijk alleen voor insecten, verder niet. Brengt mij nog wel eens in de problemen hoor, want meestal zie ik het gevaar écht niet! Achteraf denk ik dan wel eens "aii!". Zo ben ik in India meerdere malen alleen (ook 's avonds) op pad geweest en kwam ik niet altijd door even fijne wijken heen. Ach, ik wilde gewoon even naar een internetcafé wat mailtjes sturen, e.d. Nu hoor je steeds verhalen over verkrachtingen, maar op dat moment stond ik er écht niet bij stil dat het wel eens mis zou kunnen gaan.

    Daarnaast houd ik ook tijdens spannende situaties (zoals een aanslag in Egypte waar ik bij was) mijn hoofd vrij koel. Als ik er dan achteraf de nieuwsberichten van lees, breekt me postuum nog wel eens het zweet uit...!

    Soms denk ik ook wel eens dat het héél makkelijk is om overal bang voor te zijn en vervolgens je huis niet meer uit te komen, maar of dat nou een oplossing is?
     
  11. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    Ik ben wel bang voor bepaalde dingen maar probeer deze angst wel te overwinnen. Zo heb ik nu luipaardgekkos en die eten insecten. Hoewel ik daar altijd bang voor was durf ik nu het bakje krekels al te openen en dit bakje open te houden terwijl er krekels uitspringen langs je handen en erop. Dit kon ik bijv 6 wk terug niet. Durfde ik bakje niet een aan te raken. Van spinnen en vliegen ben ik nog steeds bang. Zeg me niet waarom. Heb al een keer een vogelspin vast gehad maar ben daardoor niet minder bang geworden. Vind ze nu nog enger dan daarvoor. Ga het niet uit de weg en sla ze nu wel dood durf durf al iets meer. Jaar terug Had ik er een opgezogen en stofzuiger buiten gezet waardoor hij kapot ging. Sla ze nu gewoon kapot. Angst voor vliegen weet ik niet waar dat vandaan komt.
     
  12. MamaR

    MamaR Fanatiek lid

    4 jul 2010
    3.420
    17
    38
    Nee, het enige waar ik "bang" voor ben is om mensen te verliezen waar ik van houd. Soms zou ik willen dat ik wat meer angst voor bepaalde dingen zou hebben.. Gewoon voor mijn eigen veiligheid..
     
  13. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Nee helemaal niet. Ben alleen wel eens bang dat ik m'n kinderen niet op kan zien groeien of om dierbaren te verliezen. Ik heb in het verleden k*nker gehad, dus ben soms wel bang dat ik het nog een keer zal krijgen.
     
  14. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Bij enge films verstop ik me achter een kussen.. Verder als de dood voor spinnen... :D
     
  15. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Grote enge insecten inclusief spinnen brrrrrr
    Bang dat ik dood ga terwijl ik alleen met m'n zoontje thuis ben, meer dat soort angsten..
     
  16. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Dat begrijp ik dat je daar bang voor bent!
     
  17. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Oei! Deze angst kan ik me wel goed voorstellen...!
     
  18. Aylen

    Aylen Niet meer actief

    @ Linda86: ik begrijp dat je daar bang van wordt :( Heftig hoor!


    Ik ben niet snel bang, wel voorzichtig. Dat krijg je van werken in een gevangenis. Als ik toch bang ben kun je het (als het goed is) niet aan me zien.
     
  19. palmie37

    palmie37 VIP lid

    8 jun 2009
    5.294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Nee, maar kom me niet aan met spinnen, vooral die dikke harige zwarte die 15km per uur rennen brrrrrrr...
     
  20. Milujem

    Milujem Niet meer actief

    Kan bang worden als ik veel over de dood nadenk... vind ik toch zo´n wrange gedachte, dat alles maar gewoon doorgaat als ik er opeens niet meer ben...

    Bleeeeh.
     

Deel Deze Pagina