He meiden nu het einde bij mij in zicht is verlang ik behalve natuurlijk naar mijn kindje het meest naar het feit dat ik mijn eigen kleren straks weer aan kan. Wat is dat bij jullie.
onbezorgd eten zonder op alle labels te hoeven kijken naar de ingredienten en een lekker biefstukje eten, ook lijkt het me inderdaad heerlijk om uiteindelijk weer mijn gewone kleren aan te kunnen pfff kan genoeg bedenken eigenlijk, hihi..
een nachtje normaal slapen en zonder pijnstilling lopen dat zijn echt dinegn waarnaar ik verlang. en natuurlijk filet american.
Enigste waar ik naar verlang is t moment dat ze eruit komt! Eten en andere dingen kan ik niet meer aan denken
ben nog niet zo lang zwanger maar ik zou een moord doen voor een kaiserbroodje met filet americain met uitjes!
dat ik straks mijn eigen kleren waar aankan en dat ik mijn kleine in de armen mag houden. ook dat ik geen last meer heb van mijn in de weg zittende buik, ik niet meer snurk ik geen last meer heb van verstopte neus. ik ga borstvoeding geven dus helaas moeten de filet american en de vacuumverpakte zalm nog even wachten.
Een broodje gerookte zalm! En koffie! Bah, wat ruikt die koffie vies sinds ik zwanger ben, terwijl ik er altijd zo van genoot.
normale kleren en gewoon (VR)eten wat ik wil en lekker vind. oh. en normaal mijn sokken weer aan kunnen doen!
Alles wat ik nu niet meer kan eten! Chips, ijs, koekjes, taart, kaas, een happy meal ... Gewoon weer normaal lekker eten en snacken dus! Hopelijk kan ik na de bevalling snel weer overal tegen! Mjammie
* broodje filet americain (met stip op 1!) * lekker glas koude prosecco! * rood biefstukje * avondje stappen (graag in eigen, oude, vertrouwde lichaam en favo spijkerbroek!)
Volgens mij mag je dat allemaal gewoon weer eten hoor als je BV geeft. Alleen opletten met alcohol (1 glas is na 2-3 uur afgebroken) en medicijnen!
Tja momenteel eigenlijk alleen mn kind....! mijn vent had trouwens nog een "leuke" opmerking van de week... (die hij als geintje bedoelde zei hij achteraf) hij zei: "nog een voordeel als je straks bevallen bent... Dat ik je iig weer aantrekkelijk vind".... ik kon er niet om lachen... maar inderdaad mn eigen kleren weer aan...en "gewoon"kunenn bewegen/ zittten en slapen... zou wel erg fijn zijn..!
M'n baby ivast mogen houden, daar zie ik echt naar uit! Met in de andere hand een goed glas Chardonnay, lijkt me hemels!