Naar aanleiding van het topic over de sopjes vroeg ik me af waar jullie de wc mee schoon maken. Ik gebruik altijd allesreiniger (daar maak ik dan een sopje van) en antikal, maar er is vast wel een makkelijkere manier?
Elke dag een glorix toilet reiniger wegwerpdoekje en 1 keer per week met allesreiniger en water op een doekje (maak geen sopje, doe het gewoon op het doekje).
1x per week met glorix toiletreiniger en voor de bril en rand enzo glorix natte doekjes. Dagelijks met die doekjes.
Ik gebruik wegwerpdoekjes, elke dag een dagje eroverheen, doe daar af en toe wat chloor op om de bril enzo schoon te maken. De pot maak ik schoon met chloor.
Ik gebruik elke dag glorixdoekjes om de wcbril etc schoon te maken. En één keer in de drie dagen maak ik de wc pot schoon met wc eend.
Paar keer per dag met wc eend en de wc borstel en 2x per dag met doekje en sopje van dettol de bril randen en buitenkant.
Iedere dag met een wegwerp doekje overal overheen, 1 x per week doe ik de vloer ( of bij ongelukjes vaker ) met de stoomreiniger, en ik ben verslaafd aan bleekwater dus iedere dag bleekwater in de pot
Met wegwerpdoekjes en/of toiletpapier en allesreiniger spray. Ik gebruik geen sopjes, omdat ik het vies vind dat je hetzelfde water en het zelfde doekje voor meerdere dingen gebruikt. Mijn inziens alleen maar verplaatsen van viezigheid.
Dagelijks HG toiletspray, even sprayen en afnemen. Doe ik eigenlijk meestal met een dot toiletpapier. Gaat daarna de wc in en klaar. Grote poetsbeurt doe ik met stoomapparaat. Ik heb een borsteltje op mijn stoomapparaat dat ik alleen voor de toileten gebruik. Als ik klaar ben, haal ik dat borsteltje eraf en zet ik daar de stoom op. En om de zoveel dagen gooi ik ook wat bleek onder de spoelrand.
Ik doe het 1x per week uitgebreid met een sopje bleek. Verder gebruik ik wegwerpdoekjes voor tussendoor.
Ik gebruik bij de uitgebreide poetsbeurt altijd een schoon doekje. Dan doe ik eerst het wasbakje en tegels etc. En als laatste pas het toilet zelf. De binnenkant doe ik met de borstel en bleek/toiletreiniger.
Je hoeft dat sopje toch niet te gebruiken voor andere dingen? Doe ik althans niet. Heb daarnaast verschillende doekjes voor in huis. Geel voor de woonkamer, blauw voor de keuken, roze voor de wc. Ik ben daar misschien wel extreem in maar zelfs man en kinderen weten welke kleur doekje ze moeten pakken als ze iets willen opruimen Hier de wc elke dag met een glorixdoekje en de pot met allesreiniger. Een keer in de week wordt alles uitgesopt met chloor.
Elke dag met wegwerpdoekjes en 1x per week met een sopje van allesreiniger. 2x per week met chloor en de borstel door de pot.
Nee per dag. Is een gewoonte geworden als ik zelf naar de wc ben geweest even met wc eend erdoor. En dat sopje zit ook in mijn routine met het ochtend schoonmaakrondje en voor ik naar bed ga. Boven gaat er dus veel minder vaak wc eend doorheen want daar plas ik veel minder
Ik spray met badkamer reiniger en poets het nadat het is ingewerkt met wc papier dat ik vervolgens doorspoel. Daarna wc reiniger erin.