stoppen met bv?

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door snoet, 9 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. snoet

    snoet Bekend lid

    3 feb 2009
    901
    0
    0
    Hoofddorp
    Omdat onze schat nog steeds niet doorslaapt zijn we vanaf vandaag gestopt met de bv. Althans voor de avond en de nacht.

    Kan ik hem overdag voor het slapen gaan nou wel blijven geven of is dat niet verstandig en zal hij s'avonds en s'nachts nog steeds willen.

    groet snoet
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Als jij hem 's nachts niet meer wilt voeden, dan voed je hem 's nachts toch gewoon niet meer? Lijkt me wel beter dat je dan papa de nachtdiensten laat draaien, want anders wil hij toch borst. Raakt hij in paniek, dan lijkt aanleggen me de beste oplossing.

    Maar als je in de nacht niet meer voedt, dan kun je op andere momenten natuurlijk wel gewoon zelf blijven voeden.

    Hebben jullie trouwens wel naar oorzaken van het niet doorslapen laten kijken?
    Sommige kinderen slapen bijvoorbeeld slecht omdat ze last van hun oren hebben, of vanwege een lichte overgevoeligheid voor eten.
     
  3. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Mmm...;)
     

Deel Deze Pagina