Na mijn zwangerschap 6maanden de Ethinylestradiol / Levonorgestrel geslikt. Zat er al eerder aan te denken om te stoppen, maar gisteren toch echt het besluit genomen. Ik heb een hele waslijst aan vage klachten door die pil. Dan maar helemaal zonder. We willen toch nog een tweede. In de tussentijd maar condooms gebruiken. Mijn klachten zijn: aankomen( lijkt wel of ik zwanger ben zo'n opgezette buik), voch vasthouden, hoofdpijn, droge ogen(slecht kunnen zien/lezen hierdoor), pesthumeur, hele slechte huid: puistjes en rare bultjes op armen/benen/rug, depri, sloom/geen energie, libido van 0,00000000, buikpijn en rugpijn in 3e en 4e week. En het ergste van allemaal, mijn spastische darm is weer terug sinds ik die pil gebruik. Voor mij nooit meer de pil, ben er helemaal klaar mee! Voordat ik zwanger werd anderhalf jaar pil vrij geweest(daarvoor jaren Diane 35) En voelde me toen toch echt heel anders. Wat een troep is het toch eigenlijk. Wie heeft deze ervaring nog meer?
Al deze klachten had ik van de Mirena spiraal, dat doe ik dus nooit meer. Ik weet dus precies hoe je je voelt, daar wordt je niet blij van!
Ik had al deze klachten van de mirena spiraal. Die had ik genomen omdat her mij na 10 jaar pil wat beter leek qua hormonen (had nooit enige klachten van de pil verder) nou wat een gekwakkel met die spiraal uiteindelijk laten verwijderen en weer aan de pil gegaan was echt een verademing weer. Ik denk dus dat het per lichaam heel verschillend is hoe je op welke samenstelling van hormonen reageert. Wel vervelend!
Ook herkenbaar, helaas. Maar ik durf niet te stoppen met de pil en over het spiraaltje teveel nare verhalen gehoord dus dat durf ik ook niet aan. Ik zit een soort van "vast". In de rest zit ook veel hormonen, ook geen optie. En alleen condooms of geheel onthouding wordt het ook niet
Heel herkenbaar. Na deze zwangerschap dan is het voor ons klaar ivm gezondheidsrisico's. Als het een keizersnede wordt leggen ze gelijk een bandje om mn eileiders. Hopelijk werkt dat afdoende. Ben dan weer zn scheiterd die bang is daar ook doorheen zwanger te worden. Maar aan de pil nooit weer. Kreeg er ook grote en pijnlijke borsten van.
Voor m'n zwangerschap nooit last gehad van bijwerkingen van de pil, toen ik na de bevalling weer begon was het één en al ellende. Heb eerst op advies van de huisarts de pil doorgeslikt, zonder stopweek dus, maar dat was het ook niet dus toen helemaal maar gestopt. Heb nog steeds wat hormoniale klachten maar nu alleen rond de menstruatie en een stuk minder dan met de pil.
Ik word gek in mijn hoofd van de pil, zodra ik hem slik wordt ik depressief. Hier dus ook nooit meer. Waar ik wel beter tegen kon was de nuvaring, zitten ook hormonen in maar plaatselijk en dus minimaal. Maar deze gebruik ik al 5 jaar niet meer (sinds de eerste poging voor zwangerschap) dus geen idee of ik er nu wel last van zou hebben. Voorlopig geen hormonen voor mij
Voor mij ook geen hormoonhoudende ac meer. Heb meerdere pillen en nuva-ring geprobeerd. Allemaal drama en snel weer gestopt.
Ik slik al 12 jaar geen pil meer, want ik werd er enorm chagrijnig van, voelde alsof er een baksteen in m'n maag lag. Blij dat ik daar van af ben.
Ik heb er ook last van, binnenkort stoppen we omdat we graag een 2e kindje willen mAr daarna gaan we iets anders verzinnen.
Ja, die libido van 0,00000 komt me heel bekend voor! dat was voor mij de voor aamste reden om te stoppen.
Totaal gebrek aan libido en aankomen herken ik van pilgebruik ooit. Maar dit: Zou je ook lactoseintolerant zijn geworden in de tussentijd? Dat heb ik ook nl, kun je gewoon ineens ontwikkelen. Mijn darmklachten waren over toen ik dit bedacht en 3 dagen zonder zuivel deed.
Ja het is echt troep! Na meer dan 10 jaar gestopt met de pil en mijn lichaam is echt bijna een half jaar van slag.
Nee, Ik ben hierop al eens getest. Het komt echt door de pil. Toen ik aan de Diane35 was had ik het ook, toen ik daarmee stopte om zwanger te worden was het binnen een paar weken over. Voor mij geen hormonen meer, behalve zwangerschapshormonen dan
Ik ben er juist super blij mee. Geen puisten, geen problemen rond mijn eisprong zoals helse buik en rugpijn, fijne korte bloedingen tijdens de stopweken, borsten zien er extra goed uit, geen chagerijnig wisselvallig humeur meer omdat ik ongesteld moet worden en nog wel meer!
Ik neem ook de pil nooit meer! We zullen wel zien hoe we het aanpakken, maar geen hormonen meer voor mij.