Suusje nog geen nieuws?? Sas dat zwangerfit klinkt leuk Rose hoop dat je misselijkheid snel over is.. (hier is de misselijkheid zo als ik iets eet trekt t weg niet goed voor de kilo's maar ach) Sam leuk bezig met de kinderkamer merk aan mezelf dat ik er nu minder mee bezig ben als met de eerste zwangerschap. uit zelfbehoud denk ik.. heb mij niet opgegeven voor moeders voor moeders. Woon in een flat met afgesloten benedendeur. En omdat ik veel weg ben en dan die kannen beneden neer te zetten bij de benedendeur vind ik ook zo raar.. (plus hangjongeren die misschien gaan klooien ermee) Net de pony van de kinderboerderij gewassen enzo. Morgen een onderling wedstrijdje met hem. Zijn eerste x op wedstrijd dus best spannend. Zowiezo erg spannend, gister liep hij kreupel. Vandaag leek het goed dus we zien het morgen wel weer..
Mijn broer gezien, was superfijn weerzien... Maar er waren best wel wat mensen ook wat vrienden van hem, dus hij komt snel naar mij toe en dan kunnen we lekker samen kletsen... kan hij de babykamer bekijken en kan hij de trouwdingen bekijken, aangezien hij mijn bruiloft heeft gemist... Ja, echt heel fijn dat hij er weer is, had hem erger gemist als dat ik had gedacht!
@JBG; Wat fijn dat je broer er weer is! Jammer dat je hem niet ff voor jezelf had, maar voor hem fijn dat er meer mensen waren. Zal hem goed doen. Leuk om een keer met hem samen af te spreken. @Tazzie; Je hebt gelijk dat je niet mee doet aan mvm in jouw situatie. Geen prettig idee om die flessen zo ergens neer te zetten. @Sasjuh; Tja, Ik ben wel ongi. Hoewel het wel erg donker is. Vaag! En temp was weer hoger vanmorgen, nog vager! @Rose; Balen dat je zo misselijk bent. En...7 weken alweer!!
Nog niets gehoord van Suusje nee Voor het zelfde geld is ze gewoon aan het bevallen joh Dat zou wel bijzonder zijn! Als ik morgen nog niets gehoord heb stuur ik haar wel even een smsje!
Stelletje nieuwsgierige aagjes zijn wij Hip wanneer ga je testen? (eventueel..) Anita jij gisteren weer wezen bloedprikken toch? Winnietje als je nog meeleest.. Hoe was het gisteren?
Hip, is idd heel erg vaag dat het bij elk ziekenhuis allemaal anders verloopt.. En pff.. Zie dat je dat lijstje naar voren hebt gehaald .. Is toch wel confronterend moet ik zeggen... Winnie, hoop dat het gisteren ondanks al het verdrietige toch een hele mooie dag is geworden ter ere van Martijn.. Je best gisteren samen met Luc de hele dag in mijn gedachte geweest.. Sasjuh, hmm.. 30?? Dan was ie er nog lang niet.. En jij hebt toch weer even een kijkje mogen nemen ! Wat gaat het allemaal snel ineens! En dat buikje begint nu toch echt te groeien hoor! Tazzie, misschien toch even bellen voor een echo! Pooh, een kamertje besteld!! MenP, wat fijn die reactie van de doktersassistente! Wel vreemd die temperatuur.. Zou het misschien toch??? Norah, alles weer goed bij de gyn! Mooi zeg! En gelukkig laat ze je ook niet te lang lopen.. Rose, wat vervelend dat je je zo beroerd voelt. JBG, bij jou ook weer alles goed! En je broer weer gezien naar lange tijd! Wat fijn zeg! Suusje, wat een vervelend nieuws zeg.. Hoop dat het allemaal goed gaat met jou en de beeb! Meiden, misschien moest ze wel blijven in het zkh.. Had mijn collegatje toen ook. Hier gisteren weer wezen bloed prikken en even naar de balie bij gyneacologie geweest.. Daar even mijn verhaal en wat info gevraagd.. En een afspraak gemaakt. Volgende week was er echter alleen nog maar een plekje voor een belafspraak.. Dus die maar gedaan.. Alleen toen ik in de auto zat had ik er niet zo'n goed gevoel over dus weer terug gebeld en toen konden we ineens in de tijd van de belafspraak terecht bij de gyneacoloog .. Dus volgende week woensdag gesprek! Heb verder gister niet meer gebeld voor de uitslag van het bloed.. Had zoiets van laten we daar het weekend maar niet door verpesten.. Dus bellen we maandag gewoon! Hier allemaal een fijn weekend!
Winnietje: 20-09-2011: echo ziekenhuis Anita1985: 21-09-2011: Afspraak gynaecoloog JBG 23-09-2011: Afspraak gynaecoloog Samantha1 26-09-2011: Controle verloskundige Winnietje: 27-09-2011: Intake verloskundige Saxia: 28-09-2011: verloskundige Tazzie 29-09-2011 termijnecho Pooh; 30-09-2011 pretecho Sasjuh83 01-10-2011: Geslachtsbepalingsecho Tazzie 03-10-2011 hartje luisteren verloskundige Pooh; 03-10-2011 verloskundige troetjuh 4-10-2011 verloskundige en de 3d echo JBG 04-10-2011: Controle verloskundige Rose83 10-10-2011: 1e echo JBG 12-10-2011: Groeiecho en afspraak gynaecoloog Samantha1 22-10-2011: 3d echo Pooh; 28-10-2011 20 weken echo
Anita fijn dat je bij de gyn terecht kan, is toch fijner dan bellen. En zou je dit weekend ongi moeten worden? (ik hoop natuurlijk van niet he!)
Winnietje: 20-09-2011: echo ziekenhuis Anita1985: 21-09-2011: Afspraak gynaecoloog JBG 23-09-2011: Afspraak gynaecoloog Samantha1 26-09-2011: Controle verloskundige Winnietje: 27-09-2011: Intake verloskundige Saxia: 28-09-2011: verloskundige Tazzie 29-09-2011 termijnecho Pooh; 30-09-2011 pretecho Sasjuh83 01-10-2011: Geslachtsbepalingsecho Tazzie 03-10-2011 hartje luisteren verloskundige Pooh; 03-10-2011 verloskundige troetjuh 4-10-2011 verloskundige en de 3d echo JBG 04-10-2011: Controle verloskundige Rose83 10-10-2011: 1e echo JBG 12-10-2011: Groeiecho en afspraak gynaecoloog Samantha1 22-10-2011: 3d echo Sasjuh83 26-10-2011: controle verloskundige Pooh; 28-10-2011 20 weken echo
Whaha.. ik werd vanmorgen wakker en dacht zometeen eerst kijken of er al nieuws van suusje is Wat erg eigenlijk.. haha.. maar nog steeds niks gehoord dus Lees idd wel vaker dat iemand gelijk moet blijven als blijkt dat je zwangerschapsvergiftiging hebt.. Anita.. wat goed dat je toch terug hebt gebeld en dat je nu woensdag mag komen op gesprek! En ik kan me ontzettend goed voorstellen dat het lijstje nu heel erg confronterend is.. ik heb er ook al over na zitten te denken om een ander soort lijstje te maken.. want het is niet leuk om te zien dat er nog maar 3 blauwen zijn..en de rest roze.. Dikke knuffel! Hip.. nog geen ongi? Norah.. bij jou nog geen tekenen van bevallen??
oei wat een spanning op ons forum!!!! Nu moet ik steeds blijven kijken of er nieuws is. Boven alles hoop ik gewoon dat ze zich goed voelt. Verder Hip in Spanning, MenP doet vaag met haar ongi, Anita ook aan het klooien. Nou nou meiden... Verder heeft JBG weer lekker een broer om haar heen. Is er fijn een kamertje besteld. Wij gaan morgen de spulletjes van mijn zus ophalen. Mogen we lenen. Dan is ons kamertje al weer een stukje meer af. Tazzie jij zeurt niet, maar gaat gewoon bellen voor een echo. Het mag en niemand vindt dat gek, dus doen. Maar gezien de misselijkheid en het trekkende gevoel van een baarmoeder die meer en meer ruimte bij je nodig heeft, gaat die beeb van jou wel lekker. Gewoon een afspraak maken! Nou ladies blijf maar even spieken vandaag.
Nieuws van Suusje! Ik zal even haar berichtje overtypen! heb geen internet en lefe telefoon! Ik ben gister gelijk opgenomen. Bloeddruk was echt enorm 180/115. Ben nu aan de medicijnen, elke dag CTG en continue bloeddruk meten. Mag niet eens lopen en weet ook niet wanneer ik naar huis mag. met de baby gaat het gelukkig wel super.
Zo dat is inderdaad wel een hele hoge bloeddruk! Fijn dat ze goed in de gaten gehouden wordt, natuurlijk minder dat ze nu in het zh ligt. Suus je zal het wel niet lezen maar veel sterkte en succes met de laatste loodjes, gaan ze je nu ook eerder inleiden of dat niet? Sam wat leuk dat je kleertjes hebt gekocht op marktplaats! Wij hebben net hele leuke slabbetjes bij de Kruidvat gekocht hihi. Nog wel in een neutraal kleurtje Mn schoonzusje en vriend komen zo even langs, wilden onze beeb spullen zien en hadden nog een kadootje, altijd leuk
Zal dit dan betekenen dat ze zwangerschapsvergiftiging heeft? als dat zo is dan kom je volgens mij niet meer thuis of wel? (uiteraard wel na de bevalling hihi) @menp, misschien wat oud bloed? @hip hoe is die verder met jou? @anita knap van je dat toch gewoon weer hebt gebeld. Je mag trots zijn op jezelf. @winnie fijn om te horen dat het een goede dag is geweest. Het gemis zal heel groot zijn. Ik heb maar besloten om maandag naar de huisarts te gaan ivm misselijkheid. op advies van mvm en de verloskundige.
Heb al 2x uitgebreid gereageerd en steeds gaat het mis met verzenden dus nu geen zin meer om te reageren sorry!! norah wil jij suus smsen en sterkte en succes wensen van ons allen aub. rose geen idee hoe het gaat met zwp vergiftiging eigelijk. ik ben nog niet ongi ik den zondag of maandag. Ga er niet vanuit dat ik moet testen. fijne middag!
Wat ik ervan weet is dat ze eerst proberen met medicijnen de bloeddruk naar beneden te krijgen. Als die aanslaan en de bloeddruk blijft stabiel dan zou ze in principe weer naar huis kunnen. Blijft de bloeddruk hoog ondanks de medicijnen gaan ze wrs inleiden. Dat is wat ik ervan weet uit mijn opleiding. Gelukkig is ze de 37 weken voorbij dus kan het kindje veilig komen. Dat scheelt zeker!
Ooh eindelijk nieuws van Suusje.. wat lijkt me dat naar als je dan ineens gewoon in het ziekenhuis moet blijven..zonder je je erop voor te bereiden enzo. Gelukkig is ze idd al 37 week en kan het kindje eventueel wel gehaald worden als het nog erger word. Hopelijk word de bloeddruk door de medicijnen snel lager! Heb je zo'n onbezorgde zwangerschap gehad.. alles volgens het boekje zoals ze zelf zei en dan op het einde dit nog.. maar gelukkig is met de baby alles goed Suusje.. sterkte! Sasjuh.. leuk, slabbetjes gekocht! wat heb je gekregen?? hihi Rose.. goed dat je naar de huisarts gaat vanwege je misselijkheid! Hip.. blijf positief meid! Ik hoop voor je dat je wel moet testen haha.. en dat hij gewoon positief is!