Sam bah wat schrikken, hele dikke knuffel voor jou meisie! Spannende dagen dus, ik ga voor jullie duimen dat het niets ernstigs is. Mijn moeder gaat idd ook 1 keer in de zoveel tijd naar zo'n bus toe, goed dat het bestaan maar vind het ook altijd wel spannend. Vanmorgen naar stal geweest, nog even wat beddengoed geshopt voor beebje en nu gaan we richting Amsterdam en vanaaf naar de 3J's.
@saxia: lekker naar de kapper geweest, geeft altijd weer een fijn gevoel hé! @tazzie: je onzekerheid is niet raar hoor, heel herkenbaar. Probeer toch te genieten, jij zal wel naar je 20 weken echo toeleven! @carly: Leuk kamertje en ook goede kinderwagen, hebben wij ook naar gekeken en leek ons ook erg goed! @samantha: Dat is ontzettend schrikken zeg, wat rot voor jullie. Gelukkig hebben ze het nu ontdekt en maken ze er gelijk werk van. Ik maak momenteel ongeveer hetzelfde mee, mijn moeders uitstrijkje voor baarmoederhalskanker is (weer) niet goed en zit in stadium pap 3b.. Dat is het voorstadium. Mijn moeder moet ook 7 november naar het ziekenhuis voor verdere onderzoeken. Sterkte meid, ik weet hoe rot deze onzekerheid kan zijn! *knuff* @suuszwanger: Wat rot dat je zon last hebt van die blaasontsteking! En wat schrikken zeg, zon pittige bevalling! Mooie foto met je kindjes hoor! @sasjuh: veel plezier bij de 3Js vanavond! Hier alles rustig. Vandaag gaan we de box opzetten, alvast tas voor ziekenhuis pakken zodat die klaarstaat en zijn net even naar de Groenrijk geweest, voor bloemetjes in huis. Kreeg net een mailtje van 1 van de meiden van de babycursus. Ik had al verteld dat er 2 bevallen waren, maar degene die het minst ver was (33+1 weken) is nu ook bevallen. Heel heftig met weeën en uiteindelijk een keizersnee onder algehele narcose. Gaat goed met de baby, maar weegt maar 1980 gram, dus babytje moet voorlopig nog blijven. Ben dan toch blij dat bij mij het babytje nog lekker zit, al kijk ik erg uit naar het moment van de bevalling. Maar liever wat later als zo vroeg. Fijn weekend allemaal!
Hier best actief vandaag hihi Gestofzuigt en gestoft en gedwijlt wasjes gedraaid Of te wel de beneden verdieping is weer spik en span hihi
Zo pff effe druk gehad met mn moeder verhuizen en nu eindelijkt ff tijd. De 20 weken echo was helemaal prima in orde voor zover ze het nu kunnen zien dus dat is mooi. Derek ogilvie, was wel leuk/appart om te zien maar naar mijn mening teveel mensen en na de pauze viel t ineens tegen en wou t bij Derek ook niet zo. zal nog ff buikfoto en hond foto doen
ene foto is 16 wkn andere met zwart aan is 20 wkn (sta in de honden mand maar moest een vast punt uitkiezen hier kan ik niet veel afwijken hihi)
@pooh: duidelijk verschil hoor de 16 en 20 weken, leuk! Fijn dat alles goed was bij de echo. Jammer wel dat Derek Ogilvie tegenviel, niets aan te doen! Die Gibbs word ook groot zeg! Volgens mij heb ik mijn waterkoker verpest ! Wilde hem schoonmaken met schoonmaakazijn, maar heb ik schoonmaakazijn met lavendelgeur gepakt...Ik las later op internet dat je dat beter niet kan doen. Nu even een paar keer goed laten koken en hopen dat die geur eruit gaat , anders shoppen voor een nieuw waterkokertje ! Echt stom van mezelf!
Pooh mooi verschil in je buik hoor! leuk! En wat wordt Gibbs lekker groot haha.. Jammer dat Derek tegenviel. Ik vind hem wel interessant, maar inderdaad de shows erg veel mensen altijd. Heb nu het boek de kinderfluisteraar thuis liggen van hem (van mn tante gekregen) Oeh JBG das niet handig haha. Hoop voor je dat het eruit gaat die geur En vandaag lekker de box opzetten. klinkt idd erg hefti van je cursusgenootje Troetjuh is lekker aan de schoonmaak geweest. Probeer ook wel te genieten, maar heb regelmatig een zeurende pijn onderin mn buik.. Heb gister al urine laten controleren op blaasontsteking. dat was het niet. MAar vind de urine (sorry voor de onsmakelijke details) vrij donker vandaag. MAar goed donderdag weer naar de vlos. Enne over 2 weken hebben we al een pretecho voor geslachtsbepaling dus we kunnen al een xtje extra gluren
Pooh, fijn dat de 20 weken echo goed was! En wat leuk om een gezicht bij je naam te zien. Troetjuh, lekker dat je huisje schoon is. Ik kom er maar niet aan toe. JBG goed dat je tas al klaar staat. Je weet maar nooit! Hier gaat het nog steeds goed. keano slaapt vandaag wat moeilijk, veel krampjes. Maar dan gaat hij vanavond en vannacht waarschijnlijk heel goed slapen. Ik ga volgende week weer beginnen met sporten (mountainbiken). Heb er nu al zin in. Wel een beetje rustig opbouwen. Van de 15 kilo die ik was aangekomen in de zwangerschap is er nog 3,5 over. Die wil ik er wel af hebben! En ik heb nog een klein buikje, maar die kan ik al intrekken. Dus denk dat ik wel weer een platte buik terug krijg. En ik kan eerlijk zeggen dat ik het heerlijk vond om zwanger te zijn. Maar nog heerlijker vind ik het om die buik kwijt te zijn! Zooo fijn om weer op mijn buik te slapen, sokken en schoenen kan ik weer normaal aandoen, gewoon de douche instappen (opening is wat klein) en de boel weer netjes scheren. Gewoon weer mezelf zijn. Ik heb het idee dat de hormonen uit mijn lijf zijn. Geen plotselinge huilbuien meer! Ik voel me geestelijk weer stabiel en sterk.
Heel herkenbaar, lijkt me weer heerlijk... Moet ook lachen om je scheerverhaal, dat is inderdaad een hele uitdaging! Ben heel trots op mijn zwangere buik, maar lekker als je zonder puffen weer je schoenen aan kan doen!
Meiden, bedankt voor jullie reacties! Doet me goed! JBG.. voor jou ook vervelend dan dat jij eigenlijk in net zo'n situatie zit. Ook jij veel sterkte! En vandaag de box opgezet.. leuk! En niks vergeten in de tas?Wat moet daar eigenlijk allemaal in? Pooh.. jouw buikje groeit wel mooi hoor en wat is gibbs al groot zeg. Tazzie.. ik heb ook heel vaak zo'n zeurende pijn gehad in mijn onderbuik. De vlos zei dat dat komt doordat je baarmoeder steeds meer groeit. Suusje.. wat goed dat er alweer zoveel kilo's af zijn! Die laatste gaan er vast ook snel af als je weer begint met sporten Sasjuh.. veel plezier bij de 3j's.. word vast heel leuk!
De tas word morgen ingepakt, vandaag niet meer aan toegekomen omdat ik zo'n last heb van me bekken. Wel staat de box. Ik heb het volgende van internet afgeplukt en wat samengesteld, als jullie nog toevoegingen hebben moeten jullie het er even bijzetten! Voor jou Toilettas (tandenborstel, borstel, tandpasta, make-up remover) Lippenbalsem (tegen droge lippen door het puffen & hijgen) Make-up (mascara & lipstick, evt. Blusher) Druivensuiker snoepjes voor extra energie / sultana Nachtkleding Dikke(ski)sokken (tijdens de bevalling krijgen veel vrouwen koude voeten) Ondergoed Pantoffels/slippers Badjas Kleding om de volgende dag in naar huis te gaan (joggingbroek of rok) Wat tijdschriften of een boek Schriftje om alles in te schrijven over bevalling en pen centimeter Voor je kindje Maxicosi Rompertjes Een paar pakjes Sokjes 2 mutsjes Speentje Omslagdoekje Deken voor over maxi-cosi Jasje Voor je partner Alle belangrijke papieren verzekeringspapieren (van beide partners), ponsplaatje papieren van de verloskundige identificatiebewijs, paspoorten beiden Telefoonlijst met alle belangrijke nummers Fototoestel met extra batterijen, extra geheugenkaart, oplader of extra rolletjes Videocamera Parkeergeld Geld voor de telefoon/telefoonkaart Wat tijdschriften of een boek, voor als het allemaal wat langer duurt Papieren en gegevens bellen voor geboortekaartjes Wat te eten
Dat lijstje is volgens mij wel compleet hoor. Make up zal je waarschijnlijk niet gebruiken. Douchespul en kraamverband enzo stond in mijn ziekenhuis in de douche en toilet. Neem grote onderbroeken mee, of nog beter die netbroekjes uit je kraampakket. Die zijn ideaal! Honger en zin om te eten heb je echt niet tijdens de bevalling. Erna wel! Wij kregen 's avonds om 9 uur nog een maaltijd van het ziekenhuis. Lezen kom je denk ik ook niet aan toe, of je moet langer blijven in het ziekenhuis. Na de bevalling slaap je of je kijkt naar je kindje. In de kamer waar ik lag lagen al tijdschriften.
Bedankt voor de tips suusje... Ik krijg natuurlijk een keizersnee, dus ik blijf wel een dag of 4 in het ziekenhuis, wat leesvoer is dan misschien niet overbodig. Wat eten lijkt me ook wel lekker daarna, kan de eventuele lekkere dingen ook door de visite mee laten nemen ! Make up zal ik denk ik inderdaad niet veel gebruiken, misschien een beetje mascara .. Wist niet eens dat die netbroekjes in het kraampakket zaten, heb het volgens mij nog niet zo goed bekeken
Suusje wat netjes al die kilo's al kwijt en de rest ben je vast zo kwijt met sporten. JBG volgens mij is je lijstje wel aardig compleet Sam fijn dat je het herkent wat ik voel (nou ja fijn wat is fijn maar je snapt me vast wel) Dus ik hoef me niet zoveel zorgen te maken. Had het ook even bij de verlos hier op het forum gevraagd en die zegt dat het inderdaad groeien banden en baarmoeder zijn en dus een heel goed teken is dat ik het voel Heb ook even een buikfoto gemaakt vandaag met 15 week en 4 dagen
@Carly; Mooi strak kamertje en hippe wagen! Leuk om dat te bestellen lijkt me. En jij sterkte verder. Volgens mij kun je er goed mee omgaan, maar moet je er wel aan blijven denken. Praat ook maar lekker van je af tegen ons hoor (áls je dat wilt) @Samantha; Dat is schrikken zeg! Snap dat je dan allemaal enge dingen gaat denken. Hoop dat er 7 november uit komt dat het niks ernstigs is. @Suuszwanger; Gefeliciteerd met jullie dochter Linn!! Maar wat een angstige momenten tijdens de geboorte zeg. Gelukkig alles goed met de kleine meid en Tess ziet er ook gelukkig uit. Jij sterkte met je hardnekkige blaasontsteking. @Sasjuh; Leuk naar de 3J's. Veel plezier (waarschijnlijk te laat) @JBG; Jullie zitten ook in een spannende tijd. Ook naar een goede uitslag op 7 november. En snap dat je dan toch 'blij' bent dat jullie kindje nog even 'binnen' zit!! Dat is ook heftig als je ineens een keizersnee onder algehele narcose krijgt. Ik wist niet eens dat er schoonmaakazijn met lavendelgeur is. Maar lavendelthee....tja, lijkt me niet zo lekker, hoop dat die geur er nog uit gaat. @Pooh; Knap buikie hoor! én knappe hond! En lekker aan het verhuizen geweest. Mooi dat de echo goed was!!! @ Troetjuh; Lekker aan de schoonmaak geweest. Wij hebben toch maar een nieuwe stofzuiger gekocht, die andere bleef maar stinken als ik hem aan deed. @Tazzie; Over 2 weken alweer gluren, leuk! En dan weten jullie ook wat het wordt, ben benieuwd! en ook al zo'n mooi buikje. @Suusje; Zo te lezen gaat het goed met je! Fijn om te horen. En er is niet veel meer over van de zwangerschapskilo's toch, dat gaat je vast lukken.
@tazzie: mooi buikje al hoor! Volgens mij gaat het goedkomen met mijn waterkoker ! Manlief is druk in de weer geweest met schoonmaken en hij heeft al 20x gekookt ofzo en het gaat goed, de geur gaat eruit , moeten een beetje geduld hebben! Vandaag naar een verjaardag van ons nichtje die word 4. Gezellige dag allemaal!
@Carly lekker aan de shop geweest. Mooi en leuk. @Samantha Goh dat is wel heel spannend. Wat supergoed dat ze het gevonden hebben. En zo lekker vroeg. Als er iemand nu iets heeft om voor te strijden dan is het je moeder wel. Meisje, ze kunnen zo veel tegenwoordig. Als ik kijk naar de vrouwen op mijn werk. Geen leuk bericht en absoluut schrikken, maar gewoon gaan knokken. Niet te veel nadenken, als dan... je weet het toch niet en neem het per dag. Daar kun je wat mee, niet met de toekomst die misschien heel anders is dan in je voorstelling. @Suuszwanger Wat een enorm leuke naam voor je nieuwste dochter. Gefeliciteerd had ik je al, maar bij deze nogmaals. Wijs koppie hoor. En er staan nog twee heel leuke dames op de foto. Wat vervelend van je blaasontsteking. Hoop dat er iets op gevonden wordt. En wat een heftige bevalling. Poehee, nu die van mij dichterbij komt vind ik al die verhalen best heftig. @JBG goed bezig met de waterkoker hoor ik. Laat jouw kleintje inderdaad nog maar even blijven zitten ondank dat het zwaar is. Hoe voel jij je nu? Fijne verjaardag vandaag bij je nichtje. Wij hebben er ook een van een vriendin van mij. Haar zoontje wordt bijna 1. Tas dus klaar voor vertrek indien nodig. Box staat klaar. Wij denken aan een tuinset hoes voor over de box. Is denk ik goedkoper dan een plaat hout. En een mooi lijstje inderdaad wat er allemaal mee moet. Bedankt. @Sasjuh, waren de 3J's leuk? @Pooh wat een goeie buikfoto's! Ik moet eigenlijk ook weer vind ik. En wat wordt Gibbs lekker groot. @ Troetjuh, kan soms best fijn zijn dat poetsen he. Doe je wel een beetje rustig aan? @MenP wij krijgen een nieuwe stofzuiger, was ook eigenlijk wel nodig. Die krijgen we bij de schandalig dure wasmachine cadeau. Da's dan wel weer fijn. Bij jou alles goed? @Tazzie al weer bijna gluren, dan ook nog naar de vlos en joh die buik groeit en groeit hoor. Vrij logisch dat je dat voelt. Wacht maar tot ie gaat jeuken, de huid dan aan de buitenkant bedoel ik. Pfffff! @Suusje, wat een positieve mooie verhalen hoor ik bij jou. Dat stemt mij blij. En al weer toe aan sporten. Snel hoor. Goeie ook van dat scheren. dat lukt hier ook niet meer en op de tast is best eng. Maar eens vragen aan manlief. Die maakt me denk ik kaal, hihihi. Fijne aanvullende info over de lijst van dingen die mee moeten naar het ziekenhuis. Is een jasje dus toch wel handig? Wanneer komt dat kraampakket eigenlijk? Hier verder weinig nieuws. Bij de haptonomie hebben we geoefend met lekkere houdingen voor het opvangen van weeën en mogelijke houdingen voor de bevalling. Volgende keer gaan we leren puffen, maar ach hoe magisch is dat eigenlijk. Zo eens lekker lunchen met de bonnetjes van la Place en na de verjaardag nog even langs de leen bakkker voor rolgordijnen voor de beebkamer. Zijn nu in de aanbieding. Ik zal het lijstje voor morgen weer eens toveren want er gebeurt weer veel de aankomende week geloof ik.