@ Sasjuh, wat fijn dat alles goed was,nou lekker genieten! @ Norah, wat naar zeg van je b.i . en dat je nu rust moet houden,veel sterkte ermee. @ Troetjuh, wat leuk dat je de baby gevoeld hebt,lijkt me heel speciaal. @ Suusje, leuk intake met de kraamzorg, je weet nu vast wat je allemaal een beetje te wachten staat. @ Samantha, wat balen dat je elke keer zo'n last van je rug hebt,hopelijk word dat nog weer minder. @ JBG wat vervelend dat je je toch zo beroerd voelt ik kan me heel goed voorstellen dat je daar verdrietig van word,veel sterkte...
Troetjuh, leuk he dat je je kindje kan voelen. Hele geruststelling elke keer. Ik heb voel hem al een beetje in een vast ritme. Elke ochtend als ik opsta uit mijn bed krijg ik een schopje. Alsof hij naar beneden valt en wakker word haha! Overdag elk uur wel een paar keer ook tijdens lopen en werken. En dan 'S avonds als ik ontspannen voor de tv zit. Dan heb ik net zo'n golvende buik als Norah in haar filmpje. Dan gaat hij wel 1,5 uur tekeer. Soms zie je een paar minuten een bult, dus een voetje of handje denk ik. En soms doet het echt pijn bij een enorme draai. Als ik 's nachts naar de wc moet ( 2 a' 3 keer :x) voel ik hem ook. Het zal wennen zijn als dat over een paar weken minder word. Ik heb begrepen dat hij dan met zijn hoofd in het bekken ligt en niet meer kan draaien. Saxia, wat heb jij een leuk en interessant beroep! En fijn dat er weer leuke bezoekjes aan de verlos zijn geweest!
Saxia.. denk wel dat dat een heel boeiend beroep is Ik kom net bij de verloskundige vandaan, waren de enige vanavond, dus mochten lekker lang gluren Alles was goed! Kindje was eerst rustig en daarna begon het weer vrolijk te bewegen en te zwaaien.. hield steeds de benen over elkaar heen haha.. Was nu ongeveer 10 cm. Jammer genoeg niet echt een duidelijke echofoto meegekregen, want moesten dit keer op een andere plaats zijn dan waar we normaal zijn en hier had ze niet zo goede echo apparatuur. Ook hebben we even het hartje geluisterd en is mijn bloeddruk opgemeten.. deze was wel goed, alleen moest wel iets minderen met zout. Mijn bloedgroep is A negatief.. moet met 27 weken hiervoor een injectie zodat mijn bloedgroep zich niet kan mengen met de bloedgroep van de baby ofzo.. niet dat dat gebeurt, maar gewoon voor de zekerheid.. meer mensen hier die dat hebben?
Jaa Sam goed nieuws! Hebben we ons beiden weer voor niets druk gemaakt 10 cm al joh, dat gaat snel. Mijn frummel was nu 2,5 cm haha. Ik heb ook niet echt een hele duidelijke echofoto van vandaag, verloskundige zei wel dat je mooi het hoofdje en de beentjes kon zien maar ik haal het er nog niet helemaal uit haha. Oja van die injectie vertelde de verloskundige vandaag ook ja. Ik heb een bloedprikformulier meegekregen, moet ook nog laten prikken. Geen idee wat mn bloedgroep is. Sax wat een gaaf beroep heb jij! Onderwijs achtergrond had ik wel verwacht, vind jou reacties altijd erg fijn om te lezen hier in het topic, weet altijd alles goed te relativeren enzo, erg fijn. Fijn dat jij ook het hartje weer even gehoord hebt! En 20 weken echo, dat is dan ook alweer zo ja.. Jullie wilden het geslacht niet weten he? Carly hoe is het met jou? Al een afspraak bij de verloskundige gemaakt? Patriesjuh hoe was jou dag vandaag, je mannetje en dochtertje nog weer langs geweest? Rose hoe is het met jou, was je nu toch ongi geworden? (weet het niet meer..) MenP zit geloof ik nog op de camping, euhm.. Hip! Jij al inmiddels weer in het ziekenhuis geweest of moest dat na deze cyclus weer? Ik ga nog even lekker buitenzitten met onze bult aan informatieboekjes. Moeten nadenken over de nekplooimeting, wel of niet doen. Is hier geloof ik al vaker gevraagd maar wie had dat wel gedaan? Saxia geloof ik?
Haha ja Sas..idd weer onzeker geweest voor niks Vriendlief zei al.. IK ZEI HET TOCH hahaha.. Wij hebben geen nekplooimeting laten doen.. het is echt een kansberekening en de vlos vertelde ons dat ze een keer een stel had..die had een extreem negatieve uitslag.. en het kind werd gewoon hartstikke gezond geboren .. niks mee aan de hand.. Vriendlief heeft de echo wel gefilmd..en van hieruit hebben we nog wat foto's genomen..hebben we toch nog een paar foto's
Ohjah.. Anita.. ik krijg die uren helaas niet doorbetaald..heb een 0-40 uren contract..dus krijg ook echt alleen die uren dat ik werk betaald.. maja heb deze week 30 uur.. dus 2 uurtjes minder is nog wel te doen.. beter dan wanneer ik de ziektewet in ga.. dan krijg ik het loon van wat ik de afgelopen 4 week heb verdient geloof ik..en daar zit mijn vakantie bij in..dus dat is niet zoveel.. dan neem ik liever deze 2 uren op.
Ja Sasjuh wij hebben inderdaad een nekplooimeting laten doen. Met name vanwege mijn lijf en de zorg die een gehandicapt kindje nodig zou hebben. Dat leek ons geen goed idee. En inderdaad, het is een kans. Maar dan hadden wij wel het gevoel er alles aan gedaan te hebben om ons kindje de beste ouders te geven. Realiseer je dat je dus actie onderneemt wanneer de uitslag negatief is. Dan is er eerst nog vervolgonderzoek en pas daarna beslis je wat te doen met je zwangerschap. Dat lijkt mij wel heel zwaar. Zeker omdat ik vanaf 15 weken al leven voelde. Vandaag voelde mijn vriend het voor het eerst. Mooi man, echt een papa-gevoel voor hem. tranen in zijn ogen. Wij willen het geslacht van het kindje niet weten bij de 20 weken echo, dat klopt. Lekker ouderwets. Het lijkt mij heel mooi om van mijn man te horen wij hebben een zoon of dochter.
Tja, hoe is het met mij. Op zich wel goed.. Wachtende op m'n ei ... Heb het momenteel gelukkig lekker druk op m'n werk dus wat dat betreft niet veel tijd om me druk te maken over donderdag.. Want ben eigenlijk best wel héééél erg zenuwachtig.. En misschien niet echt voor het gesprek maar meer voor het feit dat je misschien ook gelijk in zo'n stoel komt te liggen .. En ik weet best wel dat zo'n vrouw al hééééél veel vrouwen heeft gezien daar maar toch .. Het is volgens mij gewoon het idee.. Hadden meer meiden hier last van?? Zo, ik ga lekker weer een dagje aan 't werk! Voor de dames die vrij zijn: GENIET VAN DIT MOOIE WEER!! Voor de dames die net als mij moeten werken: Werkze en hopelijk kunnen we vanavond nog even van het zonnetje genieten! O jah, en Saxia, wat lijkt me dat een leuke maar vaak ook wel zware job! Denk wel dat je veel waardering krijgt voor je werk..
Idd Anita,, die vrouw heeft zoooooooveeel vrouwen gezien Die zijn echt wel wat gewend haha.. maar ik had de 1e keer ook zo'n gevoel als jou hoor..toen ik een inwendige echo kreeg..vond het idee maar niks..maar achteraf viel het gelukkig heel erg mee. Ik ga ook zo werken.. gaat gelukkig iets beter met mijn rug vandaag Werkse vandaag voor degene die moeten werken en de rest een fijne vrije dag!
Heey meiden, Wil jullie bij deze even laten weten dat ik gisteren middag na een spoed keizersnee mama ben geworden van 2 prachtige zoontjes genaamd Ryley en Tyler. Ryley weegt 775 gram en Tyler 1050 gram. Ryley is momenteel stabiel en kan zelfstandig ademen. Tyler is nog niet stabiel en ligt aan de beademing, en medicijne om zijn bloedruk goed te houden. Het worden spannende dagen, maar we zien het poitief in. Met mij zelf gaat het redelijk goed, heb alleen veel wond pijn en na weeen....lig aan de morfine. In me hoofd is het een beetje een warboel, moet alles nog goed verwerken.....voelt heel onwerkelijk. Als jullie nog wat willen weten dan hoor ikhet wel.
Patriesjuh wat een nieuws! Ben er gewoon even stil van en krijg kippenvel. Meid van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie jongens.. Kan me voorstellen dat jullie nu een hele spannende tijd tegemoet gaan, ik ga heel hard duimen vanaf hier dat jullie beide jongens er gezond doorkomen. Was de situatie verslechterd, dat je nu al een spoed keizersnede kreeg?
wow ook hier even stil en kippevel! Patries gefeliciteerd met je jongens! ook hier word er geduimd dat ze goed mogen groeien enzo!
Patries ben er ook ff stil van zeg... wat een kleintjes! gefeliciteerd met je zoontjes en ik zal ook duimen dat alles goed blijft gaan!! jullie zijn in iedergeval in goede handen.
Jeetje Patriesjuh wat een nieuws, ben ik wel van onder de indruk. Wat een kleintjes zeg. Van harte gefeliciteerd met jullie jongens en ik duim en hoop dat alles goed mag gaan met ze en dat ze goed groeien en aansterken! Jij ook veel sterkte met het herstel van de operatie
@ Sasjuh, jij vroeg volgens mij hoe het met me ging en of ik al een afspraak had bij de verloskundige. Het gaat wel goed met me,ben erg moe en heb veel hoofdpijn. Ook last van (ongi) krampjes in onderbuik en onderrug af en toe, ik weet van iedereen hier dat dat er bij kan horen dus dat stelt me wel gerust maar vind het toch spannend en eng af en toe. Ik heb de gyn gebeld dat ik een positieve test had en ik mag 17 aug komen voor een echo en dan word bepaald of ik bij hem blijf of naar de verloskundige ga verder. Heb me ook aangemeld bij moeders voor moeders, ze komen volgende week maandag.
Patriesjuh, Jeetje zit met tranen in mn ogen was net een kaart voor je aan t opzoeken voor good luck maar dat wordt nu. Een enorm van harte gefeliciteerd kaartje geniet vd jongens voor zover je niet high bent en hoop dat alles goed gaat en steeds beter
jeej patries wat een nieuws ik hoop dat alles goed gaat met de kleintjes en snel in gewicht toe nemen wel bijzonder dat het met de lichtste zo goed gaat, en die andere wat meer moeite heeft! als je het leuk vind en het ook graag zelf wil ben ik (en meschien wel de rest erg nieuwschierig naar een fototje) maar voor nu van harte gefeliciteerd met de jongens mooie namen ook trouwens
@patries: ben even helemaal onder de indruk.... Jeetje, wat snel gegaan! Natuurlijk van harte gefeliciteerd met je 2 jongens! Hoe voel je je? En ik ben ook wel benieuwd hoe dat opeens komt die keizersnee, ging het opeens niet goed?! Meid, ik duim voor jullie dat je kindjes snel mogen groeien en dat het goed mag blijven gaan! Blijf jij voorlopig in het ziekenhuis neem ik aan? **Dikke knuff**
Jeetje patries, ben helemaal verbaasd! pas 26 weken.. Hebben je jongens goede kansen? Zijn ze gezond? GEFELICITEERD trouwens Waarom ineens besloten voor een keizersnee?