stoppen met de pil in november wie nog meer? deel 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door hip1983, 12 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    20 nov 2010
    3.123
    0
    0
    limburg
    zo ik heb maar weer es een lijstje gezocht...rose moet nog tussen de zwangere dames.

    ik heb vrijdag alweer mijn eerste fm..erg snel maar das voor de zekerheid.
    normaal begin ik op dag 8 met fm, maar omdat ik zondag ongesteld ben geworden kan ik dus niet op dag 8 beginnen en omdat ik wel es op dag 10 al iui heb en nu voor het eerst clomid ga gebruiken weten ze niet hoe snel het nu gaat groeien en vandaar dus al op dag 6 fm.
    ach ja ik vind het wel fijn beter te vroeg dan te laat.;)

    dylana en lucas zijn goed gegroeid zag ik...lucas is lang of niet?

    sasjuh weer een dagje aan het werk ik hoop voor je dat je er toch aan gaat wennen.

    troetjuh hoe is het bij jouw? alles goed met joey? wanneer gaan jullie verhuizen?

    menp bij jouw nog alles rustig? voel je je nog steeds goed?

    bleehh hier vandaag weer een regen dagje... ik word daar echt chaggie van nou ja nu helpt mijn ongi ook mee natuurlijk en er waren net 10 wachtende voor me bij de apotheek en ik wou naar de bieb mijn boeken terug brengen en toen ik daar aankwam in de regen bleek dat die dicht was ivm een studiedag voor het personeel...grrrrrrr....:x:x
     
  2. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    @sam: wij doen het ook zo als we weg gaan, flesje water mee, thermoskan met heet water en dat gaat super! Wat een leuke foto’s weet, hoe maak je zo’n collage? Gelukkig vandaag voor de laatste keren voorlopig de prikjes! Wat betreft die eenkennigheid. Nienke doet het ook. Soms moeilijk, maar het is ook een stukje aandacht die ze vraagt.

    @sasjuh: wat betreft het weer zwanger zijn. Van mij hoeft het nu nog niet, mijn lijf is er echt nog niet klaar voor. Maar wij denken wel dat als Nienke ongeveer 2 jaar is we misschien weer willen proberen om voor een kindje te gaan. Wel als ik andere mensen zie die zwanger zijn dan ben ik blij dat ik nog niet klaar ben met de kindjes, hihi :). Hopelijk mag ik het nog eens ervaren!

    Ik ben al 7 dagen ongesteld, om gek van te worden. Hoe zit dat bij de andere bevallen dames? Alles weer normaal qua cyclus? Slaap lekker allemaal!
     
  3. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Jbg. Maak het gewoon in paint :) knippen en plakken.. En foto's wat verkleinen. Maar maak ook wel vaak collages in picasa.

    Qua cyclus.. Ben ook echt een volle week nu ongesteld. Ik ben wel weer aan de pil gegaan, maar moest afgelopen maand nog 3 pillen slikken en toen werd ik al ongesteld :( mn lichaam is nog niet helemaal zoals voor de zwangerschap dus..
     
  4. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Hier ook al een week ongesteld, irritant zeg! 1e x was maar 3 dgn heel licht bloedverlies en nu al een week en super veel ook!
     
  5. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Hip had echt een baaldagje dus met die regen..

    JBG hier ook wel weer ongi maar nog niet zoals t hoort.. en ook wel 6/7 dagen. Heb verder nog geen anticonceptie in gebruik. Wel heb ik rond mijn eisprong (vermoedelijk) aan beide kanten van mn eierstokken 1 dag een soort pijn.. ik vermoed zelf dat dat is vanwege een eisprong.

    Hip ja ineens is Lucas erg lang :$ ik merk het ook aan zijn kleertjes.. Heb alle rompers 50/56 uit de kast gehaald :( hij draagt nu 62.. pff het gaat echt zo hard.
    Maar nou moet ik wel zeggen hij heeft ook een lange papa van bijna 2 meter ;)
     
  6. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Hij heeft het dus niet van een vreemde taz ;)
     
  7. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    haha ja inderdaad.. ikzelf ben niet zo groot....
     
  8. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Ben er geloof ik niet zo vaak en moet morgen weer gaan werken dus moet mn best gaan doen om bij te lezen. Heb echt nog geen zin maar we zullen zien en morgen zn 2e prikken maar nu gaat papa een x en dan weg brengen kdv
    Kan ik m ophalen en woensdag brengen.

    Wat het poepen betreft het is normaal en niet extreem dun, snap dat als je leeg bent het even duurt maar er komt genoeg in t ventje en 5 dagen is wel erg lang hoor. We wachten het af mocht de dosis iets verhogen dus kijken of dat helpt.
     
  9. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Pooh .. hopelijk helpt het verhogen een beetje.

    Nou wij zijn terug van een ochtendje ziekenhuis.
    De afwijking in haar heupjes was echt minimaal. De orthopeed legde de keus bij ons. Als wij haar nu een spreidbeugel gaan geven.. dan hoeft ze die maar 3 maanden om. Zo minimaal is de afwijking. Maar wanneer wij het niet zouden doen..dan is er een kans dat ze op haar 30e al een nieuwe heup moet. (het hoeft niet,maar het kan wel) Dus ja.. ik vind het echt heeel zielig..en het ziet er ook zo raar uit..maar we hebben toch besloten om het wel te gaan doen. Ik wil niet dat mijn dochter op haar 30e al een versleten heup heeft :(

    Gelijk een spreidbroek aan moeten laten meten en ze draagt hem nu. Ze is nog steeds heel vrolijk en heeft er volgens mij totaal geen last van. Alleen mama wel haha.. het is even wennen denk ik.. en ach.. het zijn "maar" 3 maanden..
     
  10. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Lijkt me best lastig hoor Sam! Is toch ook niet het idee wat je voor ogen hebt en het beperkt je kleintje toch in het bewegen.
    Maar idd, alles beter dan een versleten heup op zo'n jonge leeftijd. Nu herinnert Dylana zich er nog niets van.

    En ongesteld zijn, Pff.. Ik ben er net weer vanaf. Gelukkig ben ik het vanaf de eerste menstruatie heel regelmatig, gelukkig. Maar toch zou ik dat zoo graag willen missen. Tja, we weten wat ervoor nodig is...

    Hip, hoe voel jij je? Kun je deze maand een beetje doorkomen?

    Pooh, spannend weer gaan werken. T valt echt niet mee die eerste keren. Gelukkig is mijn ervaring dat het echt allemaal weer loopt na een tijd. Al moet ik wel zeggen dat t nog moeilijk blijft om Norah een hele dag achter te laten, al is het bij mij in mijn eigen huis met mijn moeder.


    Hier gaat het weer beter. Norah had een flinke oorontsteking en was erg ziek dus aan de AB. Ze dronk nauwelijks wat dus dat was wel spannend. Gelukkig sloeg de kuur aan, anders moest ze aan het infuus. Ze huilde bijna de hele dag, zo vermoeiend!

    Nu is het weer helemaal ons kleine geinhoofdje:
     
  11. MenP2010

    MenP2010 Bekend lid

    23 nov 2010
    861
    29
    28
    Zuid-Holland
    Wat een mooie kindjes heb ik voorbij zien komen, zelf zitten, flink wat haar, een mooie collage.
    @Samantha; Wat sneu dat er toch een afwijking is, maar gelukkig maar klein. En zolang ze er zelf vrolijk onder blijft, even doorzetten die 3 maanden.
    @Hip; Aan de clomid. Hoop zo dat het goed zijn werk gaat doen!
    @Anita; Nog een paar dingetjes regelen voor de bruiloft, maar eerst nog genieten van jullie vakantie.
    @Sasjuh; Lijkt me ook best lastig dat werken.
    @Pooh; Succes morgen je eerste werkdag.

    Ik ben nu al over de 37 weken. Gisteren bij de vk weer alles goed. Hij is ingedaald en ligt met zijn rug links (vanaf mijzelf gezien, wat het meeste voor komt).
    Vermaak me prima. Beetje spulletjes kopen, wasjes draaien, strijken. Wiegje staat op onze kamer en is opgemaakt. Kleertjes die mee moeten, mocht ik naar het ziekenhuis moeten, liggen klaar. Moeten nog wel mijn spullen bij en in een tas.
    De adressen nog ff op het goede formaat krijgen, zodat we ze kunnen printen op stickers.
    Merk wel dat zitten en opstaan niet zo lekker is. Ook af en toe wat last van maagzuur.
    Fijne dag verder!
     
  12. MenP2010

    MenP2010 Bekend lid

    23 nov 2010
    861
    29
    28
    Zuid-Holland
    HIP:05-06-2012:begin clomid
    Samantha1 05-06-2012: echo ivm heupafwijking
    Tazzie07-06-2012: controle kinderarts zk
    HIP:08-06-2012: eerste fm
    Samantha1 11-06-2012: kinderfysio
    MenP2010 11-06-2012: 17.15h controle vk
    Samantha1 06-07-2012: provocatietest kma/controle kinderarts
    Samantha1 02-08-2012: cb


    Anita1985 (26 jaar, 1e kindje)
    Hip1983 (29 jaar, 1e kindje)


    Zwanger:
    rose83 (28 jaar, 1e kindje) uitgerekend 07 mei
    MenP2010 (28 jaar, 1e kindje) Uitgerekend 24 juni


    Bevallen!
    Patriesjuh (26 jaar, 3e ronde, 2e & 3e kindje) uitgerekend 2 november --> bevallen op 1 augustus 2011, 2 jongens!
    Suusje1979 (32 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 7 oktober-->
    bevallen op 20 september 2011, een jongen!
    Norah12 (22 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 21 sept --> bevallen op 23 september 2011, een meisje!
    Suuszwanger (34 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 10 oktober--> bevallen op 12 oktober 2011, een meisje!
    JBG (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 26 november --> bevallen op 21 november 2011, een meisje!
    Troetjuh (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 05 december
    --> bevallen op 28 november 2011, een jongen!
    Saxia (34 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend 8 januari--> bevallen op 13 januari 2012, een meisje!
    Samantha1 (25 jaar,5e ronde,1e kindje) uitgerekend 25 januari --> bevallen op 03 februari 2012, een meisje!
    Sasjuh83 (29 jaar, 3e ronde, 1e kindje) uitgerekend 5 maart --> bevallen op 20 februari 2012, een meisje!
    Pooh ( 27 jaar, 7e ronde, 1e kindje ) uitgerekend 15 maart --> bevallen op 6 maart 2012 van een jongen
    Carly81(30 jaar,9e ronde,1e kindje) uitgerekend 6 april 2012,bevallen op 16 maart 2012,een meisje!
    Tazzie (32 jaar 1e kindje)uitgerekend 17 april 2012 bevallen op 20 maart 2012 van een jongen
    Winnietje (26 jaar, 2de kindje) uitgerekend 22 april--> bevallen op 20 april 2012 van een meisje
     
  13. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    HIP:05-06-2012:begin clomid
    Samantha1 05-06-2012: echo ivm heupafwijking
    Tazzie07-06-2012: controle kinderarts zk
    HIP:08-06-2012: eerste fm
    Samantha1 11-06-2012: kinderfysio
    MenP2010 11-06-2012: 17.15h controle vk
    Tazzie17-06-2012: intake kdv
    Tazzie 25-02-2012: 2e prikjes cb
    Samantha1 06-07-2012: provocatietest kma/controle kinderarts
    Samantha1 02-08-2012: cb


    Anita1985 (26 jaar, 1e kindje)
    Hip1983 (29 jaar, 1e kindje)


    Zwanger:
    rose83 (28 jaar, 1e kindje) uitgerekend 07 mei
    MenP2010 (28 jaar, 1e kindje) Uitgerekend 24 juni


    Bevallen!
    Patriesjuh (26 jaar, 3e ronde, 2e & 3e kindje) uitgerekend 2 november --> bevallen op 1 augustus 2011, 2 jongens!
    Suusje1979 (32 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 7 oktober-->
    bevallen op 20 september 2011, een jongen!
    Norah12 (22 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 21 sept --> bevallen op 23 september 2011, een meisje!
    Suuszwanger (34 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 10 oktober--> bevallen op 12 oktober 2011, een meisje!
    JBG (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 26 november --> bevallen op 21 november 2011, een meisje!
    Troetjuh (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 05 december
    --> bevallen op 28 november 2011, een jongen!
    Saxia (34 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend 8 januari--> bevallen op 13 januari 2012, een meisje!
    Samantha1 (25 jaar,5e ronde,1e kindje) uitgerekend 25 januari --> bevallen op 03 februari 2012, een meisje!
    Sasjuh83 (29 jaar, 3e ronde, 1e kindje) uitgerekend 5 maart --> bevallen op 20 februari 2012, een meisje!
    Pooh ( 27 jaar, 7e ronde, 1e kindje ) uitgerekend 15 maart --> bevallen op 6 maart 2012 van een jongen
    Carly81(30 jaar,9e ronde,1e kindje) uitgerekend 6 april 2012,bevallen op 16 maart 2012,een meisje!
    Tazzie (32 jaar 1e kindje)uitgerekend 17 april 2012 bevallen op 20 maart 2012 van een jongen
    Winnietje (26 jaar, 2de kindje) uitgerekend 22 april--> bevallen op 20 april 2012 van een meisje
     
  14. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    @ norah.. ja idd. Ik heb het er nu ook nog best moeilijk mee moet ik zeggen. Zit constant te huilen hier.. pff hormonen nog denk ik ;)

    Gelukkig dat met jullie meisje alles weer goed is! Knap meisje is ze hoor!

    MenP.. al bijna helemaal klaar voor de baby. Heb je ook een voorgevoel wanneer je gaat bevallen?Te vroeg/te laat?
     
  15. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    HIP:05-06-2012:begin clomid
    Samantha1 05-06-2012: echo ivm heupafwijking
    Tazzie07-06-2012: controle kinderarts zk
    HIP:08-06-2012: eerste fm
    Samantha1 11-06-2012: kinderfysio
    MenP2010 11-06-2012: 17.15h controle vk
    Tazzie17-06-2012: intake kdv
    Tazzie 25-02-2012: 2e prikjes cb
    Samantha1 06-07-2012: provocatietest kma/controle kinderarts
    Samantha1 02-08-2012: cb


    Anita1985 (27 jaar, 1e kindje)
    Hip1983 (29 jaar, 1e kindje)


    Zwanger:
    rose83 (28 jaar, 1e kindje) uitgerekend 07 mei
    MenP2010 (28 jaar, 1e kindje) Uitgerekend 24 juni


    Bevallen!
    Patriesjuh (26 jaar, 3e ronde, 2e & 3e kindje) uitgerekend 2 november --> bevallen op 1 augustus 2011, 2 jongens!
    Suusje1979 (32 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 7 oktober-->
    bevallen op 20 september 2011, een jongen!
    Norah12 (22 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 21 sept --> bevallen op 23 september 2011, een meisje!
    Suuszwanger (34 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 10 oktober--> bevallen op 12 oktober 2011, een meisje!
    JBG (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 26 november --> bevallen op 21 november 2011, een meisje!
    Troetjuh (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 05 december
    --> bevallen op 28 november 2011, een jongen!
    Saxia (34 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend 8 januari--> bevallen op 13 januari 2012, een meisje!
    Samantha1 (25 jaar,5e ronde,1e kindje) uitgerekend 25 januari --> bevallen op 03 februari 2012, een meisje!
    Sasjuh83 (29 jaar, 3e ronde, 1e kindje) uitgerekend 5 maart --> bevallen op 20 februari 2012, een meisje!
    Pooh ( 27 jaar, 7e ronde, 1e kindje ) uitgerekend 15 maart --> bevallen op 6 maart 2012 van een jongen
    Carly81(30 jaar,9e ronde,1e kindje) uitgerekend 6 april 2012,bevallen op 16 maart 2012,een meisje!
    Tazzie (32 jaar 1e kindje)uitgerekend 17 april 2012 bevallen op 20 maart 2012 van een jongen
    Winnietje (26 jaar, 2de kindje) uitgerekend 22 april--> bevallen op 20 april 2012 van een meisje
     
  16. Anita1985

    Anita1985 Bekend lid

    10 nov 2010
    857
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Heb m'n leeftijd maar even aangepast in het lijstje ;)..

    Bij deze zal ik dan eens iets delen wat betreft onze bruiloft.. Ben er echt helemaal blij mee want hadden ze zelf ontworpen dus alleen gezien op de pc en niet in het echt.. Maar het resultaat mag er zeker wezen al zeg ik het zelf, haha...

    Bekijk bijlage 250320

    Net alle postzegels op de kaarten geplakt zodat deze morgen met de post mee kunnen :D!! Ook deze hebben we zelf ontworpen..

    Liefs,
    Anita
     
  17. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Moooiii anita!
     
  18. JBG

    JBG Fanatiek lid

    6 nov 2010
    1.270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    @sam: misschien heb ik het niet gelezen, maar hoe kwamen jullie erachter dat het niet helemaal goed was met de heupjes? Fijn dat ze er geen last van heeft. Kan ze nu wel normaal in de maxi cosi of kinderwagen? En als ze in bad gaat, hoe werkt het dan?

    Ik lees dat ik toch niet de enige ben met een langere cyclus!

    @pooh: succes morgen met werken! Ik vond mijn eerste dagen werken vermoeiend, zeker met het gesjouw met Nienke en dan ’s avonds weer eten maken alles opruimen en klaarzetten voor de volgende dag, ik was kapot. Maar als je eenmaal het ritme hebt dan wen je er vanzelf aan. Je werkdagen zijn even wat drukker. Welke dagen ga je werken?

    @norah: wat zielig zeg voor Norah, die oorontsteking. Wel een hele lieve foto hoor!

    @menp: fijn dat je aan het genieten bent van je verlof! Dat maagzuur is zeker niet fijn, ben blij dat ik er vanaf ben, haha!

    @anita: Echt gave ringen!

    Vandaag is Nienke bij mijn schoonzus geweest. Heeft haar zoontje, dus Nienke haar neefje, per ongeluk Nienke een blauwe plek op haar voorhoofd gegeven. Hij wilde met haar spelen (hij is 1 jaar) en wilde spelen met een wat harder speelgoedje maar toen sloeg hij zo per ongeluk tegen haar voorhoofd aan! Ahh, mijn meisje brullen. Ze heeft er van die bulten crème opgesmeerd van zwitsal, helpt wel heb ik het idee… Nu weer lekker twee dagen vrij, heerlijk!
     
  19. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Heel erg mooi Anita!
    Samantha mag ik eens een foto zien hoe zo'n spreidbroek er uit ziet?
    Pooh werk ze morgen.. Hoeveel dgn ga je werken?
    JBG aah arme Nienke! Ik vind dat idd ook erg vermoeiend, alles klaarzetten, bedenken wat mee moet, voor werktijd een baby verschoond en met een volle maag op de opvang afleveren enz. Als ik op het werk kom ben ik al moe haha.

    Elin vandaag weer naar kdv geweest. Ze heeft vanmorgen van kwart voor 8 tot 11 daar geslapen en vanmiddag ook nog een keer 45 minuten, al heel goed!
    En ze heeft geknutseld, een EK thsirtje en iets voor vaderdag haha.. Zag net dat de verf nog tussen haar tenen zat :D

    Morgen lekker vrij en genieten van mn prinses!
     
  20. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    @jbg.. bij het cb controleren ze elke keer de heupjes. En die hebben me doorverwezen naar het ziekenhuis voor een echo. Dus daar zijn wij vanmorgen eerst geweest. Toen konden ze het niet duidelijk zien, dus kreeg ze nog een rontgenfoto.. en toen moesten we gelijk door naar de orthopeed.

    Bij het verzorgen van haar mag de beugel gewoon af.. Dus als ik haar verschoon ga ik ook echt ff lekker met haar spelen enzo..beentjes in de lucht.. even proberen om te draaien. In bad mag hij dus ook gewoon af. Ze past nu nog wel in de maxi-cosi. Maar als ze groter word dan gaat dat niet meer passen denk ik..maar heb al op internet gelezen dat je dan of een kussentje eronder in kan stoppen. Maar die vrouw die de beugel aan heeft gemeten zei wel dat veiligheid voor alles gaat. Dus als dat echt niet past, dat hij dan in de auto wel even af mag.

    Sasjuh.. wat goed dat Elin weer beter slaapt bij het kdv. Ik zal morgen wel even een foto maken van de spreidbeugel.
     

Deel Deze Pagina