18 december: Winnie ( 24 jaar, 1e ronde, 2e kindje) 25 december: Mout83 (27 jaar, 1e ronde, 1ste kindje) 29 december: Anita1985 (25 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 30 december: Hip1983 (27 jaar, 3e ronde, 1e kindje) 30 december: Esli4 (28 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 31 december: Pooh (26 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 05 Januari: Patriesjuh ( 25 jaar, 1e ronde, 2e kindje) 07 Januari: rose83 (27 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 08 januari: Saxia (33 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 10-januari troetjuh (26 jaar,1e ronde,1e kindje) 11-januari: Tazzie (30 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 12 januari: Samantha1 (24 jaar,1e ronde,1e kindje) 12 januari: Norah12 (21 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 15 januari: JBG (25 jaar, 2e ronde, 1e kindje) 16 januari: Sasjuh83 (27 jaar, 1e ronde, 1e kindje) 20 januari: Chan en Vin (19 jaar, 1e ronde, 1e kindje) Nog afwachtend: MenP2010 (27 jaar, 1e ronde, 1e kindje) Zuid-Holland (denk 28 dec) Suusje1979 (31 jaar, 1e ronde, 1e kindje) Gelderland (denk 25 dec) Sandra2 (24 jaar, 1e ronde, 1e kindje ( denk 22 december) Marije007 (32 jaar 1e ronde 1e kindje) Limburg (denk 23 december) Hoi meiden, heb even NOD aangepast, op basis van mijn temperatuur was mijn eitje 2 dagen later als de vorige keer dus i.p.v. 27 december is mijn NOD nu de 29ste. Ben dus benieuwd wat ik de komende dagen allemaal ga voelen. Ben trouwens ook nog even aan het mailen geweest met allwoman. Zij is ook iemand die pendelt en heeft me erg gerust kunnen stellen dat er volgens haar geen negatieve gevolgen zijn van mijn operatie . Dus dat was wel fijn om te horen. En die verschillende pendels die ik had hadden volgens haar te maken dat het op de grens ligt van februari/maart 2011. Laten we hopen dat het allemaal gaat uitkomen! Of liever niet, dat het deze keer al raak mag wezen, haha! Maar wat een lijst met benodigdheden zeg! Ben er zelf nog niet zo mee bezig maar sta er toch wel een beetje van te kijken. Maar hoe dan ook, ga daar toch pas naar kijken wanneer ik echt zwanger ben.. Norah, baen dat je ongi nu echt is doorgezet! Maar aan de andere kant misschien toch wel weer een geruststelling. Echt zo vreemd dat ons eigen lichaam je zo voor de gek kan houden.. Dikke knuffel voor jou! En natuurlijk ook voor de andere meiden die nu allemaal ongi zijn geworden. Rose83, gezien je op 16 december aangaf dat je ongi bent geworden heb ik je even verplaatst naar 7 januari wanneer je je eisprong rond de kerst verwacht . Misschien een mooi kerstkindje maken dan! Winnie, echt balen zeg een negatieve test. Hoop voor je dat je snel ongi gaat worden. En de grote vraag bijft nu natuurlijk... Wie van ons lijstje gaat nu het eerst met goed nieuws komen?? Ben hier echt ontzettend benieuwd naar! Goed weekend allemaal, ga zelf thuis een beetje aanrommelen vandaag. Zo eerst even om boodschappen. En morgen op bezoek bij vrienden waar in juli dit een jaar een kleintje is geboren..
@norah: Ik leef met je mee, echt balen, op naar de volgende maand! @Anita: Het is balen, maar ga positief naar de volgende ronde! Zit erover te denken om ovulatie testjes te bestellen, kijk nog eventjes... Vandaag lekker een relaxdagje thuis, heerlijk!
Anita ik wacht wel af mogelijk dat ik te vroeg hebt getest omdat ik een bloeding tussendoor heb gehad misschien dat mijn ei daarom ook wat later gesprongen is Beetje hoop moet je houden he. Maar we zullen wel zien. Ik heb trouwens ook met ovulatietesten gewerkt alleen dan die van het kruidvat
Winnie je houdt het dus nog spannend voor ons! Was dit nu voor jou weer de 1e ongi na het stoppen met de pil? (ben het allemaal een beetje kwijt haha) Ik heb de ovu testen in huis, vind het alleen moeilijk wanneer ik ermee moet gaan beginnen. Vriendlief wil nu al het liefst elke dag klussen want stel je voor dat je iets mist.. Kerels he! We gaan nu ff gezellig samen naar de stad, zal wel druk zijn!
Oja de pendels; mijn pendels zitten allemaal wel dichtbij elkaar, dat vind ik wel weer leuk! Tot nu toe 3 keer een meisje en 1 keer een jongen. Stiekem hoop ik dat ze niet uitkomen en het eerder raak is natuurlijk!
@ anita, bedankt dat je het lijstje hebt aangepast. Het was er inderdaad nog niet van gekomen. @norah, jammer dat je toch ongi bent geworden. @winnietje, spannend! zul jij misschien de eerste zijn? ga nu gauw boodschappen doen! goed weekend allemaal
zo het is bijna niet bij te houden als je niet dagelijks op het forum kijkt pff heb zelf een beetje offdag, voel mij niet zo lekker en alles zit tegen HIer is over mij: Ik ben 27 jaar, mijn vriend is 30 jaar, en wij zijn ruim 7,5 jaar bij elkaar & wonen ruim 3,5 jaar samen in een eensgezinswoning. Komen allebei uit Zuid Holland en hebben een fulltime baan. Hebben een hond van bijna 2 jaar. Dat was het geloof ik wel zo'n beetje. Als iemand meer wilt weten hoor ik het wel
Hee meiden, Hoe ist hier? Volgens mij is iedereen hier nu ongi (geweest) op winnie na?? Kan het allemaal niet meer goed onthouden , zoveel word er hier gekletst Wel gezellig natuurlijk Hier niet echt spannende dingen gebeurd ofzo haha.. Ben nog steeds ongesteld.. vandaag dag 4.. heb er echt veel meer last van als toen ik nog aan de pil was. Ontzettende buikpijn de hele dag en veel maar dan ook heel veel bloedverlies Hopelijk is het gauw over..kunnen we weer aan de klus
WIk had juist veel minder last van mn ongi dan met de pil! Heb geen buikpijn oid gehad. Het was wel veel heviger, vooral de 1e dag maar was er na 4 dgn ook weer helemaal vanaf. Ben benieuwd naar de volgende x! (al zou het nog beter zijn als ik niet ongi werd in januari ) Wel irritant dat je niet weet hoelang je cyclus is.. Zou niet weten wanneer ik met mn ovu testen moet beginnen eigenlijk.
Zo meiden! Wat lekker dat het weer weekend is, was ik echt aan toe. Ik moet zeggen dat ik nog steeds wel last heb van het 'ontpillen'. Veel last van mijn buik, rommelende darmen. Verder voel ik me een stuk beter zonder de pil. Mijn vriend is al een week aan de multivitamine, niet omdat het van mij moet maar vanwege dat hij zich moe en beetje lusteloos voelt. Heeft daardoor wat minder zin om te klussen, maar we doen het ook alleen als we allebei zin hebben. Maar ik zit pas in ronde 0. Ik sta een beetje hetzelfde in het leven als saxia (geloof ik). Ik zou echt heel erg blij zijn als ik zwanger ben, maar lukt dat niet dan is dat ook goed. Wij hebben een heel leuk en gelukkig leven samen, maar een kindje is wel heel erg welkom. Eet smakelijk allemaal!!
Heey meiden, Ik houd het nog ff spannend Nog steeds geen ongi te bekennen. Wel moest dit mijn eerste ongesteldheid zijn na de pil. maar heb altijd een hele regelamtige cyslus gehad ook toen ik net bevallen was gelijk een maand later ongesteld. Maar we zullen anders met de kerst testen.
zo zagen mijn ovu testen eruit deze maand http://www.zwangerschapspagina.nl/attachments/ovulatie-zwangerschapstesten/112908d1291538417-even-meekijken-p1110557.jpg de middelste 3 goed geklust
@ ansjuh volgens mij moet je dat vanaf dag 10 doen na je ongitot je eitje heb zodat je hem nie mis loopt grtz
Winnietje dat ziet er goed uit! Heb je zelf het gevoel dat je zwanger bent? Spannend zeg! Wat een sneeuw is er vandaag gevallen, het ziet er zo mooi uit buiten
@winnie: spannend hoor, ben echt benieuwd! Hou je ons op de hoogte? Hier ligt ook een dik pak sneeuw. Het ziet er mooi uit maar moet straks de weg op en dan vind ik het wel minder!! Nog vijf dagen voor kerstavond, hebben jullie al de cadeautjes binnen? Wij wel en komende week even de laatste kerstboodschapjes doen en dan lekker van kerst genieten! Fijne zondag allemaal!
Hoi jullie zeker op de hoogte. Nog steeds geen ongi. Ik weet niet of ik mij zwanger voel. In ieder geval wel anders dan de 1ste
Wij doen niet aan kadootjes met kerst dus dat is makkelijk Moet nog wel alle boodschappen doen, maar dat doe ik woensdag denk ik.
goeiemorgen. echt spannend zeg winnie! hier ligt ook veel sneeuw en de meeuwen gieren om mn huis hier, dus er komt nog veel meer aan en ik heb er zo genoeg van, gister is er een andere auto in de onze gereden ik stond geparkeerd en die meneer reed weereens te hard (die rijd heel vaak te hard, ken m wel) glijdt zo door in de bocht en parkeert m tegen onze linkervoorkant, en gelijk ook met de rechterkant tegen het hek aangedrukt (auto stond half op de stoep, zeker nog bijna een meter van het hek af..) en meneer was zelfs doorgereden.. jammer voor hem zag een meisje die ik ken het gebeuren en die heeft me gewaarschuwd. En zijn nummerbord lag bij mn auto, dus politie maar gebeld. ondertussen komt t dochtertje van die kerel aanlopen om t nummerbord op te halen, mooi niet dat ze die meekreeg. kwam die vent toch maar terug. Hij kreeg ook nog een flinke berisping van de agenten em kwam later terug met een dure bos bloemen, en gebakjes hahahaha.. En balen voor hem, zn porsche dus stuk aan de voorkant, en bleek dat hun andere auto ook niet goed meer was, toen had ik wel even leedvermaak..
@ winnie: spannend!!!!!! @tazzie; balen zeg van je auto! Gelukkig dat je een getuige had, maar ja met de kentekenplaat erbij kon hij ook niks ontkennen! Wat een vent om dan zijn kleine maar te sturen om de kentekenplaat op te halen! Poeh.... weer ontzettend veel om bij te lezen... Ik geef het op! Ik hoop deze week meer tijd te hebben zodat ik elke avond bij kan lezen en mee kan kletsen. We hebben zo'n drukke en aparte week achter de rug met kerstvieringen en natuurlijk de kerstmarkt in Keulen! Keulen was erg leuk en gezellig maar ook erg koud! Wel lekker om weer eens alleen met mijn moeder op stap te zijn. Meteen vanalles kunnen vragen over toen zijn zwanger wilde worden en was! Alleen zij en mijn broer weten dat we met de pil gestopt zijn en vind het wel erg fijn om met haar er over te kunnen kletsen! Verder ligt hier inmiddels ook een behoorlijk pak sneeuw. Van de week hadden we telkens mazzel en bijna geen sneeuw, maar vannacht heeft het hier ook behoorlijk gesneeuwd. We zouden eigenlijk vanmiddag nog naar vrienden gaan, maar er wordt nog zo veel sneeuw verwacht dat we besloten hebben om geen problemen op te zoeken. We zouden dan vanavond in het donker nog zo'n 40 kilometer moeten rijden en dat zag ik toch niet zitten. Geloof dat die vrienden het nogal aanstellerig vinden, maar ja pech dan: ik blijf liever gewoon heel! Gisteren hebben we alle kerstcadeautjes kunnen vinden, vandaag nog even inpakken (heb wel weer de fijnste vormen om in te pakken: een bloempot en een emmer ) en dan vrijdag nog boodschappen doen. Maar mijn man heeft misschien vanaf woensdag al vakantie dus kan ik die vast sturen voor de houdbare en diepvriesspullen.... Verder nog steeds niet veel last van ontpillen. Ik heb alleen een korter lontje en slaap heel veel maar of dat met ontpillen te maken heeft Denk eerder met de negatieve sfeer op mijn werk, dat zuigt je op een dag echt helemaal leeg zeg!
Marije jij kan ook al bijna testen zie ik, spannend! Succes met kerstkadoos inpakken Tazzie balen joh van je auto! Gelukkig had iemand het gezien, maar het geeft toch altijd een hoop rompslomp! Heb net lekker met vriendlief een wandeling door de sneeuw gemaakt en fotoos gemaakt!