@Gyino: beterschap voor Logan!!!! @Jen: wat vreemd dat je zover terug bent. Misschien moet je ukkie nog even een groeispurtje maken deze week. Nu zijn we gelijk uitgerekend, haha. Gefeliciteerd dat alles in orde was! @burningkarma: welkom!!! Wat fijn dat de oudjes hier weer meer vertegenwoordigd zijn. @Eliza: wat stom dat je geen medicatie krijgt! Ik zou niet weten waarom ze het niet zouden geven. @spannend: ik zweer bij de kruidvat 2v5. Vind ik echt het beste! @luckyblue: ook beterschap voor jouw dochter! @all: ik ben nu lekker vrij en morgen ook een vrij dagje. En dan nog 1 week tot mijn tweede echo. De verloskundige belde gisteren. Ze doet een opleiding tot echoscopiste en zocht een proefpersoon voor die middag. Maar ik kon het helaas met mijn werk niet regelen. Heel jammer, anders had ik gisteren een extra echo als cadeautje gehad. Maar ze houdt me in gedachten voor de volgende keer.
Dotty@ baal er ook een beetje van over een week gaan we op wintersport waar ik altijd erg na uitkijk ik hoop dat ik het dan een beetje volhou daar
@burningkarma: welkom, wat leuk uit Veenendaal woon ik ook plaatsgenootje hier! @jen: wat fijn dat alles in orde was, en dat je terug bent gezet is niet zo erg, het komt toch wanneer het zelf wil @spannend: zeker weten de KV 2v5 maar kopen, dan heb je er 3 om mee te nemen, moet genoeg zijn! @lucky: wat vervelend van je dochter! Beterschap hopelijk is het snel voorbij. @dotty: jammer van die extra echo, maar ja nog 1 weekje en je mag weer! Hier weer gewerkt, had een rare dag vandaag, en we hebben net met de doptone het hartje zelf kunnen vinden en gehoord zo leuk
Happy@ heb je zelf zo'n doptone gekocht of was het via de verloskundige? Ik denk erover om er ook een te halen
oooh ik heb zin om te testen.... Ik heb zoveel steken in me buik/maag, en me (.)(.) doen ook auw, althans 1 ervan Maarjah mag pas over 10 dagen testen, hoelater hoe beter, denk ik dan maar Die doptone lijkt me echt geweldig, alleen zou ik er het geduld er niet voor hebben, maar lijkt me geweldig als je het zelf kunt luisteren.
@liefwondertje: haha nog even volhouden dan @elisatje: ik heb hem gekocht bij mijn eerste zwangerschap, zo'n doptone voor thuis, dus heb hem zelf. heb met 9 weken echo gehad en mag pas met 13 weken weer naar VK en dan krijg ik geen echo meer, dus vind het fijn om toch zelf even bevestiging te horen af en toe duurt allemaal zo lang!
Happy@ lijkt mij ook fijn, ga er morgen ook eens naar kijken Liefwondertje/ spannend@ allebei testen dan word spannend succes met wachten
@Happy; dus het hartje is WEL te horen met 9 weken? Die tr*t van een echoscopiste heeft ons niks laten horen, want dat zou nog niet kunnen nu.................. GRRR
@jen Ik had met 9 weken ook een echo met geluid van het hartje Was wel lastig omdat ze nog veel 'wegzwemmen' maar dus niet onmogelijk
Meiden ik ben weer weg, heb ontzettende buikpijn/ spierpijn rechtsbovenin mijn buik.....Dus ik ga onderuit met een warme kruik en een paracetamolletje..... Fijne avond!
@Lucky; bedankt voor je reactie, ik denk dat ik dan toch morgen even de vlos ga bellen om dit aan te geven en dat ik het toch wel "fijn" zou vinden om het hartje te horen....Misschien kan ik dan even langskomen ofzo...
volgens mij luisteren de vk altijd pas na 20 weken naar het hartje, daarvoor is het alleen echo. ik krijg het ook pas met 13 weken bij de vk te horen, het is dat is zelf een doptone heb.
Hoi meiden, Ik ben er weer. @burmingkarma: van harte welkom. @happy: zo'n doptone lijkt mij ook heel leuk/gaaf. @dotty: ik had ook met 8 weken een echoscopist in opleiding. @giyno: hoe gaat het inmiddels met Logan. @jen: fijn dat het weer beter met je hondje gaat. Verder heb ik geloof ik weer een black out. @all: hier sinds twee weken ontzettend snel moe. Maar dan niet vroeg kunnen slapen. Echt heel irritant. Verder op zich goed. Soms wat misselijk. En nog niet echt trek in aardappelen, groente en vlees. Ik denk dat ik het weekend is ga kijken voor uggs bij de outlet store in rotterdam. Ik denk dat die straks wel van pas gaan komen.
Ik heb er ook 1. Die had ik toen voor 17,50 op marktplaats gekocht. Elke cent waard, we hebben m een aantal keren gebruikt.
kan niet wachten hopelijk is het deze ronde eindelijk raak... word er beetje ongeduldig van als ik dat allemaal lees nouja nog 2 weken wachten pff... hoop dat ik dat volhoud haha