Ohnee, dat zal wel even schrikken zijn. Ik heb er zelf geen ervaring mee maar weet wel dat het niet ongewoon is en ook niets hoeft te betekenen. Anders morgen een verloskundige bellen? Ik hoop dat die je gerust kan stellen. Hoe voel je je verder?
O nee, wat schrikken flojo! Heb er geen ervaring mee, dus kan je verder helaas niet gerust stellen sorry. Ik ga wel enorm voor je duimen dat alles in orde is! Xxx
Verder nergens last van, maar voel me k.. Ga nu veel te vaak naar de wc en ik ben bang dat het erger wordt. Het bloed nog steeds en begint steeds merr op mijn mijn menstruatie te lijken. Wacht deze nacht wel af, maar als het doorzet weet ik niet of het zin heeft om de verliskundige te bellen. Vanochtend was ik nog zooo blij
War vervelend mandy! Je kan de huisarts bellen maar ben bang dat ze zullen zeggen dat je nog af moet wachten de eerste cyclus na je pil kan bij sommige helaas heel lang duren.. hoop echt voor je dat je snel een normale cyclus hebt! Flojo ohhnee wat klote!! Ik ga voor je duimen.. een vriendin van mij heeft 9 maanden lang bloedverlies gehad en daar loopt nu wel een gezonde peuter rond! als ik jou was zou ik altijd wel naar de verloskundige bellen..
Ow neej!!!! Wat ontzettend kl*ote Ik heb er geen ervaring ee. Maar als t doorzet weet je genoeg denk ik. Anders zou ik ha of vk bellen. Hier begint t 'normale' leven weer. Zo weer aan t werk..
Flojo nee! Wat ontzettend naar zeg.. Is t bloed verlies al gestopt? Even de huisarts bellen anders? Ik a zelf de HA niet bellen hoor. Ze zal inderdaad zeggen dat m'n cyclus langer duurt. Voelde me vanochtend trouwens echt heel beroerd. Zo onwijs misselijk, dat ik nog maar een uurtje ben blijven liggen.. Gelukkig een late dienst vandaag..
Hoop dat het bloeden inmiddels gestopt is flojo! @Mandy3 Ook vervelend zeg die onduidelijkheid. Hopelijk was je eisprong gewoon later en heb je snel toch nog een positieve test inhanden.
Helaas is het bloeden nog niet gestopt. Het is niet zoveel als mijn menstruatie, maar wel aanwezig en helderrood.. Ik heb vanochtend de ass van de verloskundige gebeld en zij zou even met de verloskundige overleggen. Ze belde mij net terug dat ik donderdag langs mag komen voor een echo.. Wrs is er dan niets meer te zien. Al heb ik ergens nog hoop. Ben wel blij dat ik dan terecht kan en hopelijk weet waar ik dan aan toe ben.. Tips of zomaar iets zijn welkom! Nou ik heb wel weer zin om iets positiefs te lezen, dus damess
Sterkte met wachten flojo Hopelijk ben je een blijf je zwanger Hier niks posi lig al2 dagen dood ziek op bed Spugen diaree maagpijn en ellendig. ........ bbllgg
@Flojo, ik wou dat ik iets kon zeggen om je gerust te stellen of af te leiden ofzo, maar ik weet het niet zo goed. Ik duim iig nog steeds enorm voor je, en hoop dat er niets aan de hand blijkt te zijn. Dido vertelde al een verhaal over een vriendin die 9 maanden bloedverlies heeft gehad, maar die nu wel een gezonde peuter heeft. Eén van mijn vriendinnen had precies hetzelfde. Steeds bloedverlies, iedere keer zorgen en onzekerheid, maar dan bleek het toch (gelukkig) steeds weer okee te zijn. En ook zij heeft een gezonde peuter nu! Ik hoop dat de onzekerheid van steeds bloedverlies je bespaard blijft, en dat het een eenmalige actie is, en dat je donderdag gewoon goed nieuws krijgt! @noamy: bah, wat naar. Heel veel beterschap!! xx
Balen Flojo, hopelijk stopt het bloeden snel. Ik ken hier wel iemand die wel aardig wat bloedverlies had in de eerste weken maar toch alles goed gekomen en nu denk ik 16 of 17 weken zwanger. Bij mij nu dag 42 en nog steeds geen ongi. Moet eerlijk zeggen dat ik vandaag weer ben gaan werken na 2 weken vakantie. En dat helpt er wel bij om er niet te veel aan te denken.
Goedemorgen.. Ik heb mijn banner maar aangepast, want ik denk dat het mis is gegaan. Vanochtend namelijk even een test gedaan en die is zo goed als wit. Als ik nog zwanger zou zijn, dan zou die nu echt moeten knallen.. Helaas, maar het is niet anders. Donderdag nog wel een echo om te kijken of de baarmoeder helemaal leeg is. Was natuurlijk mooi geweest als het zoo snel raak was. Op naar de volgende ronde! Hopelijk DE ronde Hoe gaat het bij jullie allemaal? Bedankt voor al jullie lieve berichtjes..
NOD december: Mandy3, 23jr, 1e kindje, NOD 31 december NOD januari: Madelief86, 27jr, 3e kindje NOD 10 Januari Noamy,33 jr ,2e kindje NOD 15 jan (denk ik) Saar82, 31jr, 1e kindje, NOD 27 januari Asun, 30jr, 2e kindje, NOD 30 januari? Dido 24jr, 2e kindje, NOD 30 januari NOD februari: Flojo, 32 jr, 3de kindje, NOD 2 februari Zo aangepast.. Mis ik nog iemand?? Madelief jouw NOD komt eraan.. Spannend hoor!
Ohjee dat is inderdaad geen goed teken Sterkte Flojo. Heel veel succes Donderdag. Ik zie dat je al kindjes hebt, is dit de eerste keer dat dit gebeurt?
Yes zeker spannend. Zaterdag avond een heel licht streepje gehad op een kruidvat test. Gister & vandaag ziek thuis met buikgriep. Voordat ik me gister wilde volstoppen met medicijnen toch nog even met vriendlief een testje gedaan. Ik wist dat bepaalde testen wat gevoeliger zouden zijn maar hij had een Jumbo huismerk test mee genomen. Aangezien we nog steeds erg vroeg zijn had ik niet zoveel verwacht maar er kwam toch een licht streepje. Vriendlief is alleen niet overtuigd haha. Dus we wachten even tot morgen en gaan dan een digitale test doen. Maar wachten is niet mijn sterkste kant zoals jullie wellicht merken . Schrok gister ook wel een beetje van jouw verhaal Flojo. Vond het niet zo gepast om mijn blijdschap nu zo te delen. :x
Gewoon delen Madelief! Is toch supernieuws Wel lief dat je rekening met mij houdt hoor Laat je ons de digitale test zien??! Ben zelf natuurlijk wel teleurgesteld en verdrietig geweest, maar sinds vandaag gaat het best goed. Onzekerheid is weg, ook al is de uitslag niet goed.. Ik heb gelukkig nog nooit eerder een miskraam gehad. Misschien stom, maar ik ben blij dat als het mij dan toch 'moest' overkomen dat het dan zo vroeg in de zwangerschap was..