Hier gaat alles goed! Het gaat zeker hard, Sarah begint ook een beetje te kletsen. Meeste is nog abacadabra maar soms komt er zowaar een goed woord uit. Heerlijk!
Fijn he dat kletsen? Sasha is wel erg snel met haar woordjes hoor! Dat trekt vast vanzelf weer bij hahaha. Ze praat gewoon graag, ook veel niet verstaanbaars hoor, ik klets gewoon lekker mee Ik hoor de buren af en toe zo lachen als ze ons horen 'kletsen'. Soms zegt ze idd wel wat goede woorden maar ook heel vaak zit ze gewoon allemaal geluiden te maken, maar wel echt tonen/klanken alsof ze een heel verhaal verteld zo leuk!! Hoe vaak slaapt Sarah nog overdag?
Sarah slaapt over het algemeen 1 keer per dag, na het broodje en dan zo'n 2 uur. Als ze huilerig is doe ik haar 2 keer naar bed. Ze slaapt alleen rustiger met 1 slaapje. Sarah kan ook hele verhalen vertellen tegen zichzelf en roept dan aan het einde Ja en knikt met haar hoofdje. Geweldig! Succes morgen kim! Hoe laat mag je weer?
Dankjewel! Morgen om 10:20 zijn we aan de beurt.. ben zo benieuwd of ons wondertje gegroeid is in die 2 weken. Ik laat wat weten morgen. Groetjesss Kimm
Jaa de verloskundige had onze kleine uk opgemeten en ze zei dat ik 8 weken en 1 dag zwanger ben. Ik zeg ik dacht 7 weken en 2 dagen... nee hoor je bent al een weekje verder. Ik denk mooi... Weer zijn/haar prachtig hartje zien kloppen , helaas mogen we het nog niet horen want daar is het nog te vroeg voor.. Volgende week woensdag weer een echo dan 9 weken en 1 dag.. Misschien beweegt ons wondertje dan al.. Ben helemaal in de wolken met ons ukkie.. 21 juni ben ik jarig 11 juni ben ik 12 weken zwanger.. We willen het zoontje van mijn vriend een shirtje aan trekken met de tekst: ik ben stoer.. en dan op de achterkant: want ik word grote broer.. Helemaal zin in! Groetjess Kimm
Alweer 10 weken zwanger vandaag... Volgende week vrijdag weer een echo met 11 weken en 3 dagen... Kan niet wachten! Groetjess kimm.
Sasha gaat morgen al over naar haar eigen nieuwe grote bed!! Heel benieuwd hoe het gaat, volgens mij is ze er wel aan toe ze gaat ook steeds onder de deken op het logeerbed 'slapen' hahaha. Hoe gaat het met iedereen, het is zo stil hier!
Maandag bij de dokter geweest omdat djaden luieruitslag heeft. Alle zalfjes al gehad maar niks werkte. Hij is ook heel erg met tanden bezig dus ontlasting en plas zijn natuurlijk veel zuurder, was echt heel zielig. Maar nu met het zalfje gaat het al veel beter gelukkig. Wat gaat ze vlot naar een groot bed wel leuk. Weer een nieuwe stap.
Oh sasha had dat ook een pasr keer. Kreeg dan zon schimmel zalfje mee en was het zo weg ja! Ja we zijn zeker vlot hoor maar vind een groot bed veel gezelliger. Nog even samen op bed boekje lezen enzo heerlijk lijkt me dat! En zij gaat dus al veel in andere bedjes liggen haahah. Ben heel benieuwd hoe het gaat
Vandaag 11 weken zwanger en een kamertje gereserveerd.. wordt eind september geleverd.. 3 maanden voor de bevalling. Verder gaat alles goed.. vrijdag weer een echo..
Mooi kim! Nog 1 weekje en dan voorbij de 12 wkn grens! Weten al veel mensen in jullie omgeving het? Het gaat heelgoed met Sasha in haar nieuwe grote bed! Lekker samen een boekje lezen in bed nog ff knuffelen en dan tukken
Super kim dat alles goed bij jullie. Wat leuk dat sasha haar bed zo leuk vind. Hier gaat ook voor de rest goed de luieruitslag is weg. Ik heb maandag de box opgeruimd en een speelkleed neer gelegd.