hoi hoi ben er nog hoor! kon niet slapen dus ik dacht even een kijkje nemen hier.. Het gaat goed.. de kleine groeit goed en waarschijnlijk is het een jongetje.. maar dat kunnen we niet met 100% zekerheid zeggen natuurlijk. half juli laten we een 3d echo maken.. ben echt benieuwd. en 31 juli hebben we de 20 weken echo.. dan ben ik 19 weken.. voel me verder goed trouwens geen kwaaltjes ofzo.. buikje begint een klein beetje te komen hihi.. hier ook alles goed? Groetjesss Kimm.
Hier gaat alles goed. Vrijdag weer prikken halen dat is wat minder maar goed mama even tanden op elkaar. Djaden begint steeds meer te brabbelen en ook woordjes duidelijk verstaanbaar. Vandaag ging me telefoon en kijkt me aan en toen zei die papa, maar helaas was papa niet. Als de afstandsbediening op tafel ligt wijst ie der naar en naar de tv en zegt kijken. Het gaat nu best wel hard vind ik.
Zo het is rustig hier. Iedereen lekker de hort op met het mooie weer? Hier gaat het ook goed. Romina slaapt erg veel overdag met dit weer.! Sta er helemaal versteld van want dacht dat babys dan minder goed slapen. Soms vind ik het wel jammer, want ze slaapt alleen goed in dr bedje en dat betekent dat we dus niet echt veel de deur uit kunnen met dit mooie weer. Vrerder alles pico bello.
Het is inderdaad erg stil hier! Hier gaat alles goed. Sarah wordt een echt meisje, heerlijk! Ze begint te kletsen en kan heerlijk zelf bezig zijn. Genieten! Hoe is het met de rest? En met jou Kimm? Inmiddels half juli, pretecho al gehad?
Hoi meiden, Maandag gaan we lekker op vakantie met de caravan. We gaan lekker naar Friesland. Wat zijn die prikken van 14 maanden een stelletje ...... prikken zeg. Djaden heeft 2 dagen 39.5 graden koorts gehad en voor de rest niks. Vandaag sinds 3 weken loopt djaden helemaal los. Hoe gaat het voor de rest met iedereen??
Pretecho gehad met 18 weken.. En we krijgen een ventje! <3 Volgende 3d echo doe ik begin oktober. dan ben ik 29 weken en dan is het ook een stuk mooier en duidelijker om te zien. Was voor het mooie nu te vroeg eigelijk maar wel onbeschrijfbaar mooi! Helemaal trots op me kleine ventje! En woensdag hebben we de 20 weken echo ... spannend! :O Groetjes Kimm.