De donkere test had ik donderdag, daarna wel geklust (gisteravond dus)... Daarvoor heb ik alleen maar dinsdag geklust dus hopelijk was het genoeg Vanochtend was mijn test iets lichter dan die van gister en net was hij bijna helemaal wit... Maarja wel een kortere cyclus daar ben ik dan wel blij mee!
Ik heb mijn banner nu maar aangepast naar 27 dagen, dan zou het kloppen dat mijn eisprong vandaag is, dan is mijn NOD 18 februari... Nu maar afwachten...
Hier nog steeds niet ongi. Had het eigenlijk wel al verwacht. Heb nog steeds dat zeurend gevoel onderin mijn buik. Ik verwacht morgen. Ook al 2 bultjes in mijn gezicht gezien. Daar heb ik normaal gelukkig nooit last van, alleen als ik niet aan de pil ben en ongi moet worden, dus van mij mag het komen. Ik ben echt ongeduldig ha ha
Vandaag heb ik toch maar getest, omdat ik gisteren met onzettende ongikrampen naar bed ging en niet ongi geworden ben en behoorlijk misselijk ben in vlagen vandaag. Maar helaas, zoals verwacht, was de uitslag WIT! Hoop dat mn ongi ssnel komt.
Volgens mij is het juist goed om voor het ei te klussen, want de spermacellen zitten dan te ' wachten' op het ei. Dus misschien wie weet. Wel fijn een korte cyclus.
Inderdaad jammer. Nu maar even afwachten en anders gewoon weer een testje doen, maar volgens mij als het zover is dan weet je het denk ik wel .
Ik hoop dat het genoeg is geweest... Nu maar afwachten, gaan 2 lange weken worden ben ik bang Hoe is het nu met jou? Hoop dat je snel ongi word, zodat je met volle moed naar de volgende ronde kan
Hoi meiden, Hier komt de eisprong dichterbij, denk zelf zomaar dat hij vandaag geweest is i.p.v. a.s. zondag. Gisteren helder rekbaar slijm. Vanmorgen geklust, dus nou ja we zien wel weer! Spannend weer zo. Balen van al die witte testen of afnemende ovulatietesten! Maar we geven niet op hoor! Het is tenslotte pas ronde 2 8)
Hoi allemaal! Ik ben vorige week op 29 januari gestopt met de pil! Dus deze maand wordt de eerste ronde! ik vind het wel heel erg spannend! Hoop hier er gezellig erover te kunnen kletsen! Groetjes, Leentje
Skaya, wat ontzettend naar zon witte test Duim nog voor je, op mischien nog een posi of op een snelle ongi!! SusannaC, hoop dat het voldoende is snap niet wie het ooit uitgevonden heeft die stomme 2 weken,haha.. Veel sterkte met alle spanningen tot je test (of ongi) Duim voor je!! mamanu, pff duurt het wachten op je ongi dan lang he! Hopen dat hij er snel is dan kun je op naar je volgende ronde Krissiefeur, spannend joh! Hopelijk mooi optijd met klussen geweest en nu de spannende 2 weken afwachten.. Pff wou dat het bij mij al zover was weer,,maar moet nog weekje wachten Leentje21, Welkom en heel veel succes gewenst in je eerste ronde! Laat je niet gek maken door alle kwaaltjes van het ontpillen Heb je al leuke dingetjes inhuis voor jullie toekomstige kleintje ? Of nog in kunnen houden ? hihi.. Hier is het momenteel erg rustig,nergens last van en alles gaat zijn gangetje! Denk donderdag maar eens beginnen met ovu testen en dan vrijdag lekker weekendje weg! Dus mooi alle tijd om te ontspannen en te klussen voor/rond mijn eisprong! (14 feb waarschijnlijk,,op VALENTIJN ) Betere timing is er niet dacht ik zo,haha..
Hahaha inderdaad, 2 dagen was beter geweest in plaats van 2 weken! Maak niet dezelfde fout als mij he, te laat beginnen met ovutesten Nou eisprong op Valentijnsdag, dat moet wel goed gaan dan. Wel heerlijk dat je even lekker een weekendje weg gaat, ben jaloers
Leentje21 welkom hier. Doe gezellig mee, voor jut weet ben je verslaafd en obsessief haha. Ben benieuwd hoe het ontpillen jou afgaat. Veel van ons worden flink in de maling genomen met allerlei verschijnselen. Krissiefleur hoop ook dat het klussen een mooi resultaat gaat geven over 2weken. Verschrikkelijk weer 2weken op ut wachtbankje. 2 dagen had idd veel beter geweest. Maar zo houden wut spannend pfff Teddybeertje je hebt het goed uitgedacht precies op valentijnsdag haha. Je hoeft geen cadeautje meer te kopen, je geeft hem gewoon een avondje klussen. Hier weer flinke steken in mn onderbuik...zouden het de rode duivels zijn? Laat ze maar komen, lust ze rauw!
Hier nog steeds niets. De zeurende pijn onderin mijn buik komt dan opzetten en is dan weer helemaal weg. Normaal als ik die zeurende pijn krijg, kan het niet lang meer duren, maar begin nu echt ongeduldig te worden . Elke keer op de wc kijken. Erg he Nu op dit moment helemaal geen buikpijn meer. Ik weet ook echt niet meer hoe het de vorige 2 keer is gegaan. Je bent dat zo snel weer vergeten, dus nog steeds maar afwachten. Mijn cyclus zonder pil is altijd 25-28 dagen geweest dus ben benieuwd.
hmmm vervelend heh mamanu! Volgens mij zitten we in hetzelfde schuitje. Hier ook wel krampen maar geen ongi nog steeds!!
Jee, wat een drukte hier op het forum, even niet kijken en weer veel berichten geplaatst! Hier alles rustig, ben benieuwd de komende periode. Maar rustig afwachten (als dat lukt!). Spannend de mensen over tijd of bijna over tijd!
Ben net een flinke klont bruin/roze slijm verloren. Het was zo dik als taaislijm of behangplaksel (sorry sorry)...wat was dit? Ben er nog misselijk van?!
@ Skaya: Oh wat vreemd. Geen idee wat dat kan zijn! Nou mijn ovutest was vandaag zo wit als sneeuw, dus dan ga ik er maar vanuit dat mijn eisprong gister is geweest. Gisteravond nog geklust, en nu al de hele dag ontzettende rugpijn. Heb ik echt nog nooit meegemaakt, hoop dat het snel wegtrekt kan er niet eens van slapen. En daar heb ik wel behoefte aan na mijn nachtdienst haha.
Hoi dames, mag ik me ook bij jullie aanmelden? Ben met mijn pil gestopt op 9 januari. Mijn eerste NOD zou rond 10 februari kunnen liggen. (natuurlijk nog geen enkel idee van mijn cyclus)